Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Do Borderlands można spolsczenie pobrać.

A właśnie, że nie. Sam próbowałem i nic z tego. A Borderlands opłaca się, bo na Summer Sale był za 11 euro. No i CS jak ktoś nie ma (jak ja ;)) to obowiązkowo

A właśnie, że się da :)

http://www.portal24h.pl/forum/borderlands-...sji-t18046.html

Ważny jest sam plik. Nie trzeba stosować się do dalszych instrukcji, bo gdy zainstalowałem spolszczenie z Rapidshare wszystko zostało ładnie spolszczone. W samej grze też, pomimo różnych komentarzy na tamtym forum.

Edytowano przez Redspirit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech US nie ma możliwości paysafecard -.- kupiłem dwie po 20 zł i co ? moge dodac tylko 5 euro moglbym 10 gdyby nie ***** 0.70 eurocentow ;/ moze chociaz borderlands kupie

Gdyby nie kumpel z 1zł na swojej paysafecard to bym miał pograne ale dzieki niemu posiadam niestety nie GOTY i nie CS Collection ale zawsze

Edytowano przez klik34
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do postu buggeera, to chociażby taka karta: Karta Internetowa

Sam mam, korzystam i polecam. Ładujesz taką kwotą, jaką chcesz, za pomocą normalnego przelewu, bądź za pomocą systemu Blue Cash. Sam z niego nie korzystam, bo a) jest to chyba płatne, bodajże 1zł za przelew, b) mam konto w wbk, więc i tak mam przelew robiony w czasie rzeczywistym. Rejestracja to dosłownie kilka minut, później trzeba sobie tylko zachować/wydrukować PDF z wizerunkiem naszej wirtualnej karty + na telefon przychodzi sms z numerem CVC2/CVV2, niezbędnym do używania karty przez internet. Mozna też zamówić "plastik", ale trzeba za to zapłacić. Jeśli chodzi o opłaty, to poza pobraniem 1zł przy pierwszym załadowaniu w ramach aktywacji, płacenie tym wynalazkiem jest darmowe. No chyba, że chcemy wycofać nasze środki, to wtedy zdzierają ostro. Sam korzystam z tego głównie przy robieniu zakupów na Steam/GOG/Amazon, i nie miałem jeszcze problemów (poza tym, że kasa się skończyła, a ja jeszcze bym pare rzeczy kupił, ale to jest problem niezaleznie od środka płatniczego :cool:). Jakby ktoś miał pytania, to w miarę możliwości odpowiem na PW.

A żeby nie robić już OT większego, to orientuje się ktoś, czy można sobie zrobić na płytce kopię gry przypisanej do konta na battle.net? Bo bym sobie wziął Diablo 2, ale jeśli nie można, to wolę poszukać jakiegoś używanego wydania w pudełku.

Edytowano przez wh1sky
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do postu buggeera, to chociażby taka karta: Karta Internetowa

Ja mam Karte Wirtualna ING Visa i rowniez sobie bardzo chwale. Kosztuje to to 20zl jednorazowo za zalozenie a kupowanie na steam to potem doslownie kilka klikniec. Takze klik34 zastanow sie nad karta prepaidowa bo szkoda sie meczyc z takimi psc ;)

Edytowano przez tomekk90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pudełku możesz kupić nowe wydanie, bo gry blizzarda wracają do oferty CDP. Chyba, że chodzi o koszty - w takim razie niepotrzebnie się wtrącam.

6 dyszek to niestety nie jest kwota, którą przywykłem wydawać za 1 grę. :D No chyba, żę jakąś tanią używkę/przecenioną w większej promocji wyrwę. Interesuje mnie kwestia robienie kopii zapasowych, bo w jedym ze sklepów z kluczami jest Diablo 2 (bez LOD) za bodajże 15 albo 16zł. Ale raczej wolałbym ją sobie raz ściągnąć i gdzieś zachować.

EDIT. BUUU, gamecodes wycofało już te klucze do D2 za kilkanaście zł. W takim razie dzięki za cynk, zapoluję na wznowione pudełka na allegro albo na zagraniczne wydania na amazon.

@wh1sky

Zainteresowałeś mnie tą kartą. Jak będę chciał założyć, to prześlę ci kilka pytań. Oczywiście od ciebie to zależy, czy odpowiesz na nie ;)

Pisz śmiało, jeśli tylko będę znał odpowiedź, to na pewno odpowiem (prędzej lub później :tongue:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o opłaty, to poza pobraniem 1zł przy pierwszym załadowaniu w ramach aktywacji, płacenie tym wynalazkiem jest darmowe.

Mała poprawka: każde doładowanie kosztuje złotówkę. To samo uaktualnienie karty, tj. przedłużenie jej terminu ważności. Tym niemniej, diabelstwo jest bardzo wygodne i uniwersalne w enternecie.

@down: teraz widzę, niedopatrzenie z mojej strony.

Edytowano przez piotrekn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie mój post - 1zł płacisz, jeśli chcesz doładować sobie konto błyskawicznie za pomocą Blue Cash, i jest to opłata pobierana po stronie Blue Cash. Ja sam ładuję normalnymi przelewami, i oprócz tego pierwszego razu, nigdy już nie pobrało mi żadnej opłaty. A jeśli chodzi o opłaty za przedłużanie ważności, to bardzo możliwe, ja sam się nie wypowiem dokładniej, bo moja karta jeszcze pare dobrych miesięcy jeszcze ważna będzie. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzisz na tę stronę, rejestrujesz się, a później po zalogowaniu klikasz 'Rejestracja nowej karty'. Wybierasz typ (internetowa, bez plastiku), akceptujesz... i już. Po jakimś czasie powinieneś dostać mejla z brakującymi cyframi i kodem CVV/CVC2.

Kartę doładowujesz albo przez intuicyjny interfejs BlueCash na stronie albo po prostu wpłacając środki na podany w szczegółach karty numer konta. BlueCash trwa do 30 minut i kosztuje złotówkę (z tego co pamiętam, banki nie naliczają wtedy własnej opłaty za przelew), a normalny przelew, jak to przelew - kosztuje tyle co zwykle (czyli coraz częściej nic) i idzie tyle, co zwykle (pół dnia, do trzech).

Edytowano przez piotrekn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie robić już OT większego, to orientuje się ktoś, czy można sobie zrobić na płytce kopię gry przypisanej do konta na battle.net? Bo bym sobie wziął Diablo 2, ale jeśli nie można, to wolę poszukać jakiegoś używanego wydania w pudełku.

Wracając do Twojego pytania - przypisaną grę na koncie Battle.net możesz spokojnie sobie pobrać a następnie nagrać całą zawartość na płytę. Sam tak mam, mimo posiadania wersji pudełkowej (jeszcze wydanie z Platynowej Kolekcji). Pobrany instalator jest wygodniejszy, bo nie trzeba żonglować płytami przy instalacji. Podstawka (Diablo 2) waży 1,53 GB, a dodatek niecałe 500 MB. Tak więc, nawet jeśli będziesz miał pudełkową wersję to zarejestruj grę na BN i będziesz miał drugą kopię elektroniczną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Oferta dostępna tylko dla US/UK. Szkoda :dry:

http://store.steampowered.com/app/43110/?cc=us

Jak już mówiłem, Valve Time.

Edit: Żeby ceny znowu wyświetlały się w Euro trzeba zmienić ?cc=us na ?cc=pl

Edit 2: http://i.imgur.com/i4nC3.png

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...