Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

@up Jestem uzależniony od kupowania gier itp., dodatkowo miałem dokupić sobie jeszcze jakieś 8 zwykłych gier i 4 mini gry ale już nie miałem kasy :P A co do losowania to my nie mamy szans, bo na 100% jest pewnie tak, że wygrają Ci co wkładają w steam najwięcej kasy...

Edytowano przez dulumur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi promocjami na steam to jest tak, że jak już są to człowiek i 50 euro potrafi wydać :D Normalnie w życiu tyle bym nie dał zarobić steam'owi ale tutaj 10 euro, tutaj 12, tutaj 5, 10 itp. itd. i nagle się robi 40-50 :D My (znaczy Polacy) i tak chyba kroci nie wydamy ale weźmy kogoś z zachodu dla kogo taka promocja np. 15 euro za Fallouta New Vegas to tak jakby 15 zł.. ile tacy potrafią wydać na wyprzedaży :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem tak:

- Bioshock

- Red Alert 3

- Magicka

- Monday Night Combat

- Prince of Persia

- Stalker Shadow of Chernobyl

- KOTOR

- Terraria

+ 18 ticketow wymienionych na nagrody. Chcialem kupic wiecej ale jakos udalo mi sie powstrzymac. Chociaz przyznam ze bylo ciezko :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkest Hour: A Hearts of Iron Game

Europa Universalis III: Eastern - Anno Domini 1400

Europa Universalis III: Western - Anno Domini 1400

Europa Universalis III: Divine Wind

Zombie Driver

Medieval II: Total War Kingdoms

Portal 2

X-SuperBox

The Final Hours of Portal 2

King Arthur - The Role-playing Wargame Druids DLC

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (EE)

Wings of Prey

Wings of the Luftwaffe

R.U.S.E. DLC2

Trine

R.U.S.E. DLC 3 - The Pack of the Rising Sun

Men of War: Assault Squad

Tropico 3 Gold

A Back to the Future przegapiłem.... :dry: Eh chociaż ledwo starczy mi czasu na przejście tych gier, nie mówiąc już o zaległościach ze zeszłorocznych promocji...

Edytowano przez almech
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalę silną wolą, i nie kupiłem ani jednej gry w tej promocji. Kusiło, ale wiadomo, do pracy się w wakacje chodzi, a swoich pieniążków to już trochę szkoda. Przynajmniej się na imprezy pochodziło.. :rolleyes: No i tak to jest, a dzisiaj na koniec dowalili mi taki pakiet, i się zastanawiam czy by nie kupić.. Ehh..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie mogę zrozumieć, jak można chcieć wydać aż 50 euro na steamie.

Ja tutaj kupuję okazjonalnie, jak są jakieś mega promocje, ale wywalić 200 zł za jednym zamachem na coś, czego tak naprawdę nie ma? :smile:

Swoją drogą, myślałem, że może dzisiaj serwery się trochę odetkają, ale widzę, że ludzie jednak jeszcze kupują te publisher packs, bo pobiera znacznie wolniej, niż przed 19. Nie ważne na jakim serwerze.

Edytowano przez Pawello12
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w związku z grą Magicka - Complete Pack. Jak wiadomo jest to zestaw ze wszystkimi wydanymi dotąd DLC. Tylko gdzie mam je znaleźć? One się zainstalowały automatycznie wraz z grą (w Bibliotece Steam mam tylko ikonkę podstawki). Załóżmy, że chciałbym zagrać w DLC o nazwie Vietnam, to co mam zrobić? Muszę przejść najpierw wersję podstawową Magicka?

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w związku z grą Magicka - Complete Pack. Jak wiadomo jest to zestaw ze wszystkimi wydanymi dotąd DLC. Tylko gdzie mam je znaleźć? One się zainstalowały automatycznie wraz z grą (w Bibliotece Steam mam tylko ikonkę podstawki). Załóżmy, że chciałbym zagrać w DLC o nazwie Vietnam, to co mam zrobić? Muszę przejść najpierw wersję podstawową Magicka?

Z góry dziękuję za pomoc.

Tak, zainstalowały się automatycznie. O ile dobrze wiem, żeby zagrać w kampanię wietnamu, to musisz wejść w menu z wyzwaniami i tam wybrać mapę kampanii wietnamskiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko gdzie mam je znaleźć? One się zainstalowały automatycznie wraz z grą (w Bibliotece Steam mam tylko ikonkę podstawki).

DLC widoczne są w zakładce właściwości gry, tzn. wybieramy grę np. Magicka, naciskamy prawy klawisz myszy, pojawia się okienko wybieramy 'Wyświetl dostępne DLC' i voila mamy listę zainstalowanych dodatków.

Załóżmy, że chciałbym zagrać w DLC o nazwie Vietnam, to co mam zrobić? Muszę przejść najpierw wersję podstawową Magicka?
Zapewne rację ma mój poprzednik zważywszy na mój brak wiedzy o tejże grze, ale biorąc przykład z innych produkcji, zapewne dostęp do powyższych dodatków może być wieloraki, tzn. jedne będą otwierały nowe możliwości w podstawowej grze, inne dodają dodatkowe tryby/mapy (na kształt 'Misji Dodatkowych', 'Wyzwania', 'Bonus') zaś kolejne mogą zmieniać wygląd niektórych skórek postaci(lub ich nowe, dodatkowe modele) mające zwykle jedynie wizualny wpływ na rozgrywkę.

EDIT:

No i tak to jest, a dzisiaj na koniec dowalili mi taki pakiet, i się zastanawiam czy by nie kupić.. Ehh..
Zasadniczo ten pakiet nadaje tylko dla osób chętnych kupić w miarę pełnego 'Warhammer 40,000: Dawn of War II', ponieważ większość serii gier w nim zawartych jest z lekka wybrakowanych CoH, tylko dwie części bez Tales of Valor, Stalker tylko pierwszy(brak Call of Pripyat, Clear sky), jedna część red Faction. Cóż można ten pakiet nazwać 'wszystkiego po trochu' ale w rzeczywistości w nim mało jest...

Swoją drogą, myślałem, że może dzisiaj serwery się trochę odetkają, ale widzę, że ludzie jednak jeszcze kupują te publisher packs, bo pobiera znacznie wolniej, niż przed 19. Nie ważne na jakim serwerze.

Jedynie w okolicach godzin rannych serwery są w miarę puste/umożliwiające przyzwoity transfer... Chociaż chyba już kilka dni próbuje ściągnąć demo Homefronta bez efektu...

EDIT2:

A i tak patrząc na statystyki liczby użytkowników to w 'dołku' jest ok 2kk userów a w peaku 3,5kk...

Edytowano przez almech
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bodder

Ta promocja nie jest chyba związana z Steam Summer Camp, bo taki Id Super Pack też jest poważnie przeceniony (85% - 29,99?).

BTW, zacząłem dzisiaj pobierać Oddboxxa (bo wczoraj serwery były "zbyt zajęte"), wykresy w widoku pobierania to autentyczne sinusoidy :rolleyes::D, jedynie przy SW transfer ani raz nie spadł do zera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, z downloadem gier ze Steama w dobie wyprzedaży jest niezwykle ciężko. O dziwo, w tym momencie ssam 'Borderlands' i idzie mi całą przepustowością mojego łącza :)

Dołączam się do listy ograbionych z kasy przez owe wyprzedaże. Tutaj 5 euro, tam 5, a tam kolejne 2,5 i wydało się... sam nie wiem ile, ale również przekroczyłem kwotę 150 zł, ale gierek wpadło trochę:

Amnesia: The Dark Descent

Audiosurf

Borderlands GOTY

Chime

Lara Croft and the Guardian of Light

Left 4 Dead

Left 4 Dead 2

Section 8: Prejudice

Toki Tori

VVVVVV

Worms Reloaded

Jak znam życie, to jeśli miałbym jeszcze parę złotych na koncie to bym pokupował parę pierdółek po kilka euro :P Teraz trza to wszystko zassać i zabrać się do grania. Starczy pewnie na długo, ale wiele tytułów kupiłem z racji srogiej obniżki, aby mieć na później, mając świadomość, że chciałbym to w najbliższej przyszłości kupić.

PS: Jeśli ktoś byłby chętny pograć w niektóre z powyższych gier w multi/co-opie to zapraszam na moje konto steam: yaper87, na pewno się odezwę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, Oddysee i Exoddus ładnie się pobrały (przepustowość łącza wykorzystana na full), a Munch's Oddysee i Stranger's Wrath w porywach 70% wyciągają, a tak to leci "na pół gwizdka" i huśta się tak, że potrafi nawet spaść poniżej 100KB/s. A region pobierania zmieniałem już kilka razy, póki co na Austrii jest najlepiej, choć nie idealnie (zdecydowanie odradzam Niemcy i Czechy, tam momentami transfer spadał mi do zera :)). Zastanawiam się, czy nie zacząć pobierać HL2, bo mi to wygląda na to, że nawet w obrębie jednego "serwera" różne gry mogą być fizycznie hostowane na serwerach z oddzielnymi łączami (stąd mniej popularne pozycje pobierają się szybciej - łącza ich serwerów są mniej obciążone). Tylko z drugiej strony obawiam się, że zaburzy mi to pobieranie SW i MO :D.

BTW, Steam coś mi pobrał do SSHD:TSE, ale na liście DLC nic mi się nie zmieniło, Serious 8 nadal tam nie ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper. Grałeś już w drugą odsłonę "Sekcji 8"? Od dawna (jeszcze przed premierą) zastanawiam się nad kupnem, ale nadal jestem niezdecydowany. Tym bardziej, że w pierwszej części było kilka nieciekawych bugów, 4 serwery rankingowane i jeszcze potrafiła zalagować przy więcej niż 8 graczach na serwerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Yaper. Grałeś już w drugą odsłonę "Sekcji 8"? Od dawna (jeszcze przed premierą) zastanawiam się nad kupnem, ale nadal jestem niezdecydowany. Tym bardziej, że w pierwszej części było kilka nieciekawych bugów, 4 serwery rankingowane i jeszcze potrafiła zalagować przy więcej niż 8 graczach na serwerze.

Nie, jeszcze nie... bo się nie pobrało. Anyway, jak tylko będę miał u siebie to zdam relację. Wziąłem póki była promocja, bo jestem pozytywnie nastawiony dotychczasowymi recenzjami. Zainplementowany fabularyzowany singiel plus mocno poprawiony multi - IMO nawet jeśli nie będzie rewelacji to pograć warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tak to jest, a dzisiaj na koniec dowalili mi taki pakiet, i się zastanawiam czy by nie kupić.. Ehh..
Zasadniczo ten pakiet nadaje tylko dla osób chętnych kupić w miarę pełnego 'Warhammer 40,000: Dawn of War II', ponieważ większość serii gier w nim zawartych jest z lekka wybrakowanych CoH, tylko dwie części bez Tales of Valor, Stalker tylko pierwszy(brak Call of Pripyat, Clear sky), jedna część red Faction. Cóż można ten pakiet nazwać 'wszystkiego po trochu' ale w rzeczywistości w nim mało jest...

Tak, najbardziej zależało mi na Warhammer 40,000: Dawn of War II. No ale nic, i tak nie mam tyle kasy do władowania w gry. Może kiedyś.. Ale wtedy to już raczej będę zbierał na podstawkę i dodatki do DoW III. :) I dołączam się do pytania o losowanie: wiadomo coś o nim? Kto wygrał itd? Bo na stronie steama ani widu, ani słychu.

Edytowano przez Bodder
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...