Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

na greenmangaming dziś:

Dead Island 11,99$ (-60%, podpina się do Steama)

Dead Island: Bloodbath DLC 3,99$ (-60%, Steam)

Dead Island: Ryder White DLC 3,99$ (-60%, Steam)

Killing Floor $5.98 (-75%, Steam)

a dodatkowo 10% taniej po wpisaniu kodu ROYAL-BARGA-INING

Edytowano przez Jami84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś podobny problem z zakupem na GMG (Chodzi o Dead Island)?

Mianowicie, gdy przechodzę już do zakładki "Payment" klikam na opcję zapłaty przez PayPal'a, loguje się na konto PayPal'owskie, potwierdzam zapłatę i po chwili ląduję znowu w opcjach "Payment", bez zakupu oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś podobny problem z zakupem na GMG (Chodzi o Dead Island)?

Mianowicie, gdy przechodzę już do zakładki "Payment" klikam na opcję zapłaty przez PayPal'a, loguje się na konto PayPal'owskie, potwierdzam zapłatę i po chwili ląduję znowu w opcjach "Payment", bez zakupu oczywiście.

Jedyne co przychodzi mi do głowy to problem z adresem mailowym, mianowicie ten z PayPala musi być identyczny jak w serwisie GMG. Dodatkowo konto PayPala musi być zweryfikowane (podpięte konto bankowe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zborek1985

Z całym szacunkiem, ale głupoty gadasz. Sam mam konto paypal nie zweryfikowane i nie na ten sam email co na GMG a jakoś killing floora zakupiłem.

@DejDo

Może były to kłopoty między synchronizacją GMG i PayPala ? Próbowałeś np. teraz ?

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny bundle, zwłaszcza że poprzednie jakoś mnie ominęły, zawsze chciałem zagrać w Limbo i Psychonauts (moja kopia z CDA nie chciała się uruchomić nigdy :( ) a po krótkim zastanowieniu (Amnesia) oraz researchu na youtube (Bastion) wysupłałem parę dolców :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yaper? Wpisujesz klucz ze swojej wersji pudełkowej w tym miejscu: http://www.gog.com/en/witcher2/backup/... i masz już go przypisanego do konta GOG.com :) .

[DOPISEK]

Ach. Chyba link nie działa za dokładnie. Po prostu wchodzisz na główną GOG.com i klikasz (mniej więcej po środku) na ikonkę The Witcher - Redeem backup copy.

[DOPISEK 2]

Link już działa. Dziwne :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Dawno temu zakupiłem numer CDA, w którym była ARMA II. Niestety, ale płytka uległa uszkodzeniu, i nie da rady zainstalować gry :/ Czy jest jakiś sposób, bym mógł pobrać grę z internetu, i aktywować kluczem z CDA? Na Steamie próbowałem aktywować, ale nie da rady, może jest jakieś inne miejsce?

dołączam się do pytania

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...