Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

A ja mam pytanie jak długo weryfikują się pliki gry po tej podmianie? Bo u mnie już od dłuższego czasu stanęło na 100% i nie chce dalej się weryfikować. W zasadzie to powinno mi umożliwić grę, ale jak widać nie jestem godzien :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ortheon

Miałem ten sam problem. Okazało się, że Steam w tle chciał aktualizować CoH. Musiałem anulować weryfikację, zatrzymać ściąganie i dodatkowo zweryfikować CoH: OP, wtedy obie gry pokazały się jako zainstalowane.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie pomaga. Co prawda za 10 razem podstawkę udało się zweryfikować, ale dodatek już nie i dalej nie mogę grać. Chyba pobiorę normalnie, szkoda tylko czasu, który na to poświęciłem. Dzięki za chęć pomocy :)

EDIT: Dzięki jeszcze raz, bo zaoszczędziło mi to 5 gb pobierania, gdyż tyle poprawnie zweryfikowało ^^

Edytowano przez Ortheon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przedstawię mój problem. Mianowicie kupiłem CoH już w grudniu, ale teraz jest szansa na odpowiedź, ale tytuł i tak pobrałem dopiero dzisiaj. Odpalam grę (podstawkę), a wyskakuje mi ToV, następnie zmusza mnie aby się zarejerstrować na Relic. Klucze w dwóch sztukach instalują się automatycznie, podaje dane i otrzymuje informacje o zbanowaniu konta. Wie ktoś co zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qweas123

Można i tak, ale jak nie masz zainstalowanego CoH'a to chyba szybciej jest użyć płyty niż ściągać 10 GB danych. Jeżeli ktoś ma ToV z CDA i nie zależy mu na tym, żeby gry koniecznie były w wersji Steam to jest też inny sposób. Wystarczy kupić CoH i CoH: OP na Steamie, skopiować klucze seryjne, odpalić ToV i aktywować je.

W przyszłym tygodniu (prawdopodobnie w środę lub czwartek) na Amazonie zacznie się MAYhem Sale.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, niezły deal (wychodzi -30%), szkoda, że wszystkie gry z serii poza "trójką" mam, te indie też (Serious Sam Lightning Pack).

BTW, nikt nie wspomniał o DD kończącym się za parę godzin, Steel Storm: Burning Retribution za 1,52? to całkiem fajna okazja (te niecałe 7 zł można zaryzykować, zresztą jest demo, które nie "waży" dużo - ~300MB :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steel Storm: Burning Retribution za 1,52? to całkiem fajna okazja (te niecałe 7 zł można zaryzykować, zresztą jest demo, które nie "waży" dużo - ~300MB :)).

w Indie Gali za 1Euro właśnie dostaniesz tą grę + A.R.E.S.: Extinction Agenda + ALIEN SHOOTER w 2 egzemplarzach co najmniej jak kupisz w happy hour...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś na Steam Commandos Collection za 2.80 Euro. W skład pakietu wchodzą: Commandos 2: Men of Courage, Commandos 3: Destination Berlin, Commandos: Behind Enemy Lines, Commandos: Beyond the Call of Duty. Każdą można też kupić po 1 Euro za sztukę.

Edytowano przez piotrmadeja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo tych Commandosów jeżeli byłby ktoś tak miły i kupił dla mnie takiego packa to w zamian mam prawie nie grane konto do Guild Wars Nightfall (10 lvl tylko jedna postać :P) Zależy mi na tej grze bo dobrze pamiętam jedyneczke i dwójkę z dzieciństwa a funduszy brak i do końca promocji nie będzie ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 na Origin za 39,99 zł. I pomyśleć, że ja dałem za to 79,99 zł. Life is brutal. Takie ostrzeżenie: klucz podany przez Origin nie da się aktywować na GOG.com, trzeba poprosić CDP RED o nowy klucz aktywacyjny (w moim przypadku wystarczyło wytłumaczenie sytuacji i screenshot emaila potwierdzającego zakup). Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ?

minął rok od premiery, w porównaniu z innymi grami to i tak wolno tanieje, (na originie pewnie i tak oferta skierowana tylko do Polaków) np. taki Crysis 2 w parę miesięcy staniał do 25zł, podobnie F.E.A.R 3, Dead Space 2, Deus Ex: HM itd. i w przypadku wielu gier nie warto się spieszyć, bo kupujesz w okresie premiery, a za miesiąc już za pół ceny chodzi

poza tym mówisz tak jakby grała nie była warta 80zł, ja dałam 250zł za EK i nie żałuję, bo gra jest świetna, teraz jeszcze czekam na promocję na Steamie, żeby kupić drugi egzemplarz i pograć ponownie, zrobić achievementy, zobaczyć co Edycja rozszerzona daje

Edytowano przez Jami84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin 2 z 39,99 zł to bardzo dobra cena, ja 2 tyg. kupiłem na allegro klucz za 49,99 zł - jak się okazało rosyjski :sleep: ale gra na STEAMIE jest po polsku a kod na gog też przeszedł pomyślnie weryfikację więc nie narzekam

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...