Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

buggeer

Racja, było -75%, dziwnie, że u mnie Steam pokazuje jako ostatni deal -50% z 26.05.2011, dopiero po wejściu w szczegóły pokazuje się news z 1.11.2011 z informacją o -75% :huh:.

World Domination Starter Kit to po prostu zawartość bonusowego CD, dostępnego w jakiejś edycji specjalnej EG (Kolekcjonerka? Trzeba by sprawdzić na Evilplanet :)), najważniejszy element to bonusowy henchman (col. Blackheart), reszta to raczej mało ciekawe "drobiazgi".

Jakby się bardzo uprzeć, to jest na GOGu GOG Downloader, więc niby narzędzie, dzięki któremu masz "wszystko w jednym miejscu" jest. Do tego Steamowa wersja EG nie ma żadnych osiągnięć, na bonusy też nie ma co tam liczyć (a soundtrack EG jest rewelka, doskonała stylizacja :)), więc GOGowa z nią tak czy siak wygrywa :).

Gra może nie tyle staje się nudna co żmudna, niestety, to najpoważniejszy (obok braku multi) jej defekt. Można go skompensować nieco trainerem na dodanie funduszy, choć powtarzanie co jakiś czas tych samych "acts of infamy" niestety trudno uniknąć. Mimo to, wyposzczonym fanom serii Dungeon Keeper gra trochę rozrywki dostarczy, zwłaszcza, że pojmanych agentów można torturować (nie tylko "na krzesełku", można do tego też wykorzystać np. ten wielki mikser w kuchni czy strzelnicę na sali treningowe :)), jest też sporo humoru, można się bawić w budowanie "ścieżek zdrowia" dla agentów (w pewnym momencie arsenał pułapek staje się dość pokaźny :)).

Niemniej, akurat w tej promocji jest kilka lepszych propozycji (np. Ground Control z dodatkiem :)), choć są jeszcze co najmniej dwie, hm, kontrowersyjne (Empire Earth III i Judge Dredd: Dredd vs Death - ten drugi jest może nie tyle "kontrowersyjny", co "specyficzny").

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za F.E.A.R nie ma możliwości zapłacenia przez przelewy24 czy coś takiego? W taki sposób kiedyś płaciłem na GamersGate za Metro i Empire, nie ukrywam, że jest to wygodniejsze i dla mnie bezpieczniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to powinien być za darmo ;) (PCtowcy są dyskryminowani. ;), no niby jest wersja na przeglądarkę www, ale jednak to nie to samo ;)). A poważnie - chyba bardziej opłaca się kupić Wolf Pack za 3,75?, dla maniaków w zestawie jest jeszcze Spear of Destiny, dla tych, dla których Wolf i Spear okażą się niestrawne - RTCW na osłodę ;). Osobno te gry też są zresztą przecenione (-75%), co ciekawe, przy okazji na promocję załapał się id Super Pack (-50% - "tylko" 46,49? :)).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GamersGate "Batman Weekend". Jeśli ktoś szuka do swojej kolekcji, może go zainteresować obniżka do nawet -75%.

http://www.gamersgate.com/games?prio=relev...&aff=ggnews

W edycji dodam, że mam cholernie duży problem z zapłacaniem za tę grę. Nie wyskakuje mi strona mojego banku, bym mógł się zalogować, tylko biały ekran. Sprawdzałem też na PKO (mam WBK) i podobnie. Nie wiem, co oni tam schrzanili.

Edytowano przez Menez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekk90

Można spolszczyć wersję Steamową instalując CoH: ToV z CDA (przy okazji nie trzeba nic ściągać ze Steama):

1. instalujesz wersję z CDA

2. kopiujesz gdzieś katalog z grą

3. de-instalujesz wersję CDA i zaczynasz instalację CoH ze Steama

4. pauzujesz ściąganie plików i wyłączasz Steama

5. kopiujesz zawartość katalogu z grą do \Steam\steamapps\common\company of heroes

6. włączasz Steama i weryfikujesz pliki

7. w pliku locale.ini w katalogu gry zmieniasz English na Polish

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...