Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Dzisiaj na GamersGate taniej:

Red Faction: Armageddon po 5,08funta. Gra podpina się do Steama.

Red Faction Guerrilla po 2,49?

poza tym gry firmy 1C są 70% taniej, ale najbardziej opłacalne jest kupno paczki 86 gier 1C Complete Pack za 19,64? (wychodzi 0,23? za grę). Wiele z tej wydanej kwoty można odzyskać w postaci Blue Coins, bo za sam zakup otrzymujemy około 1000 BC, za każdą grę ocenioną 50 BC, za umieszczenie krótkiej opinii o grze 150BC, a także za różne achievementy 500BC (np. kupno 10 gier strategicznych). Blue Coins można wydać później na inne gry (wybieramy jako płatność przy składaniu zamówienia), 1000BC = 0,77?.

2 gry z opisywanej paczki podpinają się do Steama:

Men of War: Assault Squad (dostajemy 2 klucze, ten do multiplayera podpina się do steama)

Men of War: Vietnam (właściwie kupujemy Special Edition, ale na steamie aktywuje się to jako zwykła edycja, tutaj też klucz do multiplayera aktywujemy)

Ze zniżką od IGN Prime 15% taniej wszystko na GamersGate

Edytowano przez Jami84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli najkorzystniej to wbrew pozorom odpada dystrybucja elektroniczna. Polecam Allegro, swego czasu można było spokojnie kupić The Third za 40zł w folii, nie wiem jak teraz. Ponadto sporo sklepów internetowych (sprawdź na gram.pl), chyba na stałe, przeceniło tę grę razem ze Space Marine, Hard Reset i paroma innymi tytułami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na Allegro, są klucze w ciekawych cenach, jednak nie wiem, czy to nie podlega pod "klucze z nieznanego źródła" ;) Udało mi się już coś tam zebrać na koncie steamowskim i głupio byłoby teraz wszystko stracić. Jeszcze ewentualnie rozejrzę się za wersją pudełkową, która powinna być tańsza niż Steam (Saints Row na Steam za ~30 euro = niecałe 120), a w końcu co pudełko to pudełko.

Bo z pudełkową wersją na Allegro jest średnio z dostępnością, jutro mam zamiar przejść się do Empiku, może do jakiegoś komputerowego i jeśli do tego czasu nic ciekawego nie znajdę, to może kupię tam.

Edytowano przez Menez
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, klucze odpadają, nie ma co ryzykować, miałem na myśli pudełko. Z SR3 jest dosyć dziwna sytuacja, w dystrybucji elektronicznej jest znacznie zawyżona cena (sytuacja odwrotna do L.A. Noire), ale w pudełku można wychwycić całkiem tanio. Widzę, że na Allegro już nie sprzedają, a w sklepach internetowych przecena minęła, minimalnie się spóźniłeś. :P Pozostaje szukać w Empikach, Saturnach i Media Marktach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powie mi ktoś po ile można najtaniej kupić pakiet BeMine 2? Piszę od dowolnej ceny ale nie wiem czy dostanę wtedy 2 kopię tak by można było aktywować Beat Hazard. Przy okazji - jest ktoś chętny na kupno 2 tych bundli i przekazaniu mi kodów? Daje PSC o wartości 17 zł (i troszkę ponad).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się Valve spóźnia z Midweek Madness. Dodatkowo w rejestrze Steam pojawiły się 2 indie packi: From Holland With Love Pack i Indie Adventure Pack.

Edit: Midweek Madness: From Holland With Love Pack za 8,99?.

Edit 2: Indie Adventure Pack za 9,99?.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...