Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Mam pytanie.

Czy jeżeli zakupię Deus Exa z tej brazylijskiej strony to nie zbanują mi czasem konta steam? Mam tam nawet sporo gier więc staram się uważać.

Steam nigdy nie banuje całych kont. Blokuje jedynie pojedyncze gry. Skąd wiem? Dostałem od kolegi kod do Dead Island, wczoraj usunięto mi grę z konta. Serial pochodził z wycieku, powitał (przy łączniu do Steam) mnie ładny pomarańczowy obraz z 2-3 linijkami tekstu.

Kolegę chciałbym z tego miejsca serdecznie pozdrowić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku, kolega powyżej napisał Ci co wie na ten temat. Jeśli masz wątpliwości przeczytaj dokładnie regulamin Steam. Z tego, co mi wiadomo niedozwolone jest uzywanie kluczy spoza regionu, do którego przypisane jest konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pi1erQ@

Steam nigdy nie banuje całych kont. Blokuje jedynie pojedyncze gry. Skąd wiem? Dostałem od kolegi kod do Dead Island, wczoraj usunięto mi grę z konta. Serial pochodził z wycieku,

Co ty za głupoty opowiadasz ,za pierwszym razem ci nie zablokowali , jeszcze jeden taki lewy klucz i

masz zablokowane konto na zawsze!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, no weź... Już tyle razy to było wałkowane. Jeśli ci sprawdzą konto, zablokują, jeśli nie sprawdzą - nie zablokują. To bez różnicy czy klucz jest z Brazylii, Wietnamu, czy rejonu Morza Kaspijskiego. Nie jest z Twojego regionu - ban.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, no weź... Już tyle razy to było wałkowane. Jeśli ci sprawdzą konto, zablokują, jeśli nie sprawdzą - nie zablokują. To bez różnicy czy klucz jest z Brazylii, Wietnamu, czy rejonu Morza Kaspijskiego. Nie jest z Twojego regionu - ban.

Mam Shoguna z tej brazylijskiej strony i działa mi normalnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby dlaczego steam mialby banowac?

banuje wtedy gdy:

- uzylismy jakichs kodów z wyciekow, tak jak np. bylo w przypadku Dead Island czy Dirt,

- gdy omijalismy blokady regionalne lub kupowalismy gry przez jakies proxy

Nie wiem jak Deus Ex, ale SHogun 2 nie ma blokady regionalnej, więc nie widzę problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda. Shogun z brazylijskiej strony jest normalnym legalnie zakupionym produktem, dystrybuowanym bez żadnych ograniczeń, więc korzystanie z takiego sklepu żadnym występkiem nie jest.

nikt nie ma prawa zbanować Cię za to, że wszedłeś do sklepu, podałeś wszystkie prawdziwe dane i kupiłeś grę bez blokady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@herreu

To jeśli kolega zakupił to niech ci lepiej da te klucze z konta skoro kupił - ja takiego gifta nigdy nie wysyłałem więc nie wiem czy w groupees tak jest.

A jak już jesteśmy przy BeMine to pragnę poinformować że został dodany kod (tym razem na Windowsa i Steama) do 3 DLC do Xotica :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby dlaczego steam mialby banowac?

banuje wtedy gdy:

- uzylismy jakichs kodów z wyciekow, tak jak np. bylo w przypadku Dead Island czy Dirt,

[...]

Chodzi Ci o Dirt 3? To był "kontrolowany wyciek" i każdy z tych 3 milionów kluczy Codemasters i Steam mieli ładnie poukładanych w pliku z danymi, także wystarczyło jedno kliknięcie myszką, aby osoba, która "zdobyła" podczas tej akcji Dirt 3, po prostu się z tą pozycją po bodajże dwóch tygodniach pożegnała ;) . Dlaczego to tego w ogóle doszło? Cóż - darmowa reklama i tak zwane "demo alternatywne".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłał ktoś komuś paczkę "BeMine" w postaci gifta? Mój znajomy wysłał właśnie w takije formie i od 4 dni dalej jej nie dostałem, pomimo 2 wiadomości do supportu.

Ja kupowałem gifta siostrzeńcowi i normalnie przyszło na jego maila potwierdzenie o tym że coś takiego dostał (może 2 minuty od zakupu). Po kliknięciu w link w mailu przekierowuje na stronę i trzeba wpisać tylko taki klucz co jest w wiadomości (gift code), i kliknąć "redeem". Potem już tak jak w wypadku zakupu dla siebie, czyli przekierowuje na indywidualną stronkę gdzie są klucze.

Edytowano przez piotrmadeja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Back to the Future: The Game za 26,77 zł.

Od jutro do końca lutego na Amazon będzie wyprzedaż Farewell to February, m.in. Warhammer 40K Space Marine za $14.99, Assassin?s Creed Brotherhood za $7.49, Assassin's Creed 2 za $4.99, Payday: The Heist za $4.99, Red Faction Armageddon za $4.99, DLC do Space Marine i Retribution -66%.

Counter-Strike: Global Offensive survey - steam://takesurvey/2/ (trzeba wkleić w pasek adresu przeglądarki). Można też wejść tutaj i kliknąć w jeden z wielu linków do ankiety.

Do IndieGala została dodana Androidowa gra

. Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutro do końca lutego na Amazon będzie wyprzedaż Farewell to February, m.in. Warhammer 40K Space Marine za $14.99, Assassin?s Creed Brotherhood za $7.49, Assassin's Creed 2 za $4.99, Payday: The Heist za $4.99, Red Faction Armageddon za $4.99, DLC do Space Marine i Retribution -66%.

Jest gdzieś lista które z tych gier działają na steamie ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...