Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Za około dwie godziny startuje walentynkowa paczka indie: Groupees

Powiedz coś więcej bo stronka się nie chce włączyć - jakie tytuły i czy na Steam?

Ech, a wystarczyło chwilkę poszukać.

Szykuje się kolejny bundle: Be Mine! Indie Game Bundle http://groupees.com/bemine

Dodali filmik z urywkami z gier i według odpowiedzi pod nim będą w nim:

1 -? Wasteland Angel

2 - Sideways New York

3 - Xotic

4 - BEEP

5 - The Ball

Rozpocznie się w walentynki 14 lutego, potrwa do 21. Zapłać ile zechcesz (1$ minimum), 5 kluczy do Steam. Szykuje się jeden z najlepszych bundli xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Ball

Xotic

Wasteland Angel

Sideway NewYork

Beep

+ gratisy do odblokowania (DLC, albumy)

Filmik promujący:

Strona padła, za dużo chętnych. Minimalna stawka to dolar (wymaga zalogowania). Płaci się paypalem, amazonem lub czymś tam. Klucze indywidualne na STEAMa się dostaje lub normalnie PC DOWNLOAD.

Nie ma stawki rosnącej, jak w indieroyal, więc można spokojnie poczekać, aż serwery się obudzą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrmadeja

Gry, które pojawią się w tym bundle'u to Wasteland Angel, Sideways New York, Xotic, BEEP i The Ball. Wszystkie z nich są na Steama, za paczkę płacimy minimum 1$, jeśli chcemy otrzymać Steamowe klucze, sprzedaż paczki miała rozpocząć się o 18.00, ale są problemy z serwerami (info z fejsbuka). Miejmy nadzieję, że wszystko wkrótce wróci do normy i zakup będzie możliwy.

Edit: Paczka wystartuje dopiero jutro...

Edytowano przez Xerxess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Midweek Madness - Rusty Hearts :D. To tak na wszelki wypadek, jakby ktoś nie zauważył newsa na samym dole strony ("Produkt jest obecnie niedostępny w twoim regionie" :P, gra darmowa, jakby ktoś nie wiedział :D).

Opyla się brać Killing Floor dla samego single'a? To jest jakiś "multi z botami" czy rozgrywka wygląda zupełnie inaczej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blackhand

Multi z botami niestety. Ta gra jest wyłącznie pod multi. Sam się zastanawiam, czy brać, zwłaszcza za taką cenę, ale chyba zrezygnuję, mam oba L4D nie zagrane. Chociaż mam w sumie czas do poniedziałku by się zastanowić.

Bemine wyłączyli, ruszy ponownie jutro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używając mojej kryształowej kuli dowiedziałem się, że w tym tygodniu będzie CoD: Modern Warfare 3 Free Weekend (i zapewne pseudo promocja pokroju 25% albo coś koło tego).

Dodatkowo w historii konta Steam pojawił się wpis "Call of Duty: Modern Warfare 3 Free Weekend - Feb 2012 (ROW)".

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jeszcze nad CoD:MW2, opłaca się? Gra w to jeszcze ktoś w multi?

Jak lubisz tego typu rozgrywkę, to bierz, 5$ = ~16 zł, a w przypadku Call of Duty to jak za darmo. Wciąż gra bardzo dużo osób, nie czeka się długo na uzbieranie ludzi, przynajmniej wnioskuję to po tym, co widzę na komputerze brata.

a jeśli chodzi o MW2 to odradzam do multi - wcale nie chodzi o rozgrywkę(choć cziterów podobno co nie miara), ale o techniczną stronę gry - brat ma i ile się nawkurzał ostatnimi czasy - po pierwsze, czasami zawiesza się "szukanie" ludzi i nic nie znajdzie, po drugie- pare razy steam ciągnął grę od nowa, na tym forum i na innym wiele osób się na to uskarżało... a co najlepsze - na żadną inną nikt nie narzekał w tym stylu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Defenders z amazonu można przypisać do steam ? Jeżeli tak to kupił by mi ktoś jedną sztukę bo widzę że jest Tanio a tak się składa że aktualnie nie mam nic na koncie .. po prostu chce aby mi ktoś kupił i dla bezpieczeństwa wysłał/dał klucz dopiero jak bd miał kase bo chcę mieć pewność że bd działał klucz i też aby nikt nie pomyślał że chce kogoś oszukać...

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o MW2 to odradzam do multi - wcale nie chodzi o rozgrywkę(choć cziterów podobno co nie miara), ale o techniczną stronę gry - brat ma i ile się nawkurzał ostatnimi czasy - po pierwsze, czasami zawiesza się "szukanie" ludzi i nic nie znajdzie, po drugie- pare razy steam ciągnął grę od nowa, na tym forum i na innym wiele osób się na to uskarżało... a co najlepsze - na żadną inną nikt nie narzekał w tym stylu...

Miałem te same błędy we free weekend - ale mam nadzieję, że to minie, bo kupiłem i tak gierkę... Jakieś rozwiązanie problemu z automatyczna deinstalacją znalazłeś?

~~~~~~~~

Ja zakupiłem Groupees jakoś o 16:00, nie wiem jakim cudem mi się to udało. Klucz dali od razu, podstronka wygląda tak: http://i.imgur.com/FaVIK.jpg

Ważne: nie wysyłają klucza na mejl. Trzeba więc pamiętać login, na który kupujemy grę - nie wpisujcie byle czego.

Wcześniej pisali, ze wystartuje o 9:00 am, trzeba czekać, bo sobie nie radzą z serwerami...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borderlands GOTY jeśli nie masz. BeMine też jest całkiem fajną paczką gier. Tylko szkoda że nie działa :/

Mojang robi w tydzień grę, następnie wystawią ją na HumbleBundle, a cały zysk pójdzie charytatywnie. Będą również streamować na żywo proces powstawania gry.

Info: http://indiegames.com/2012/02/humblebundlemojam.html

Bunch of Heroes na Steamie za 4.99?. No to wymyślili świetną promocję, zwłaszcza że na IndieGala.com można kupić tą grę już od 1$ xD

Edytowano przez Fikoblin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości to nie w tydzień, tylko w 60 godzin. Można też głosować na gatunek i tematykę gry, przy czym opcje z największą i najmniejszą liczba głosów zostaną połączone:

The highest and lowest voted from each category will be combined for the game. Of course, you?ve always wanted to play a Shoot Em?Up Dating Simulator with a Candy Land World War II theme. Choose wisely!
Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zawsze ciut drożej, bo mi musieli myka zrobić na czas pobytu w PL, żebym mogła z holenderskiego konta płacić i kupuję nie przez klienta, a przez specjalną magiczną stronę w przeglądarce, w której zdjęli blokadę. Pewnie to to :) Jak przeglądam sklep przez klienta, to widzę ceny "polskie", a jak wchodzę przez przeglądarkę w celu zakupu to zawsze mam kilkadziesiąt centów drożej... taki los :)

Tak czy inaczej myślę, że za tę cenę gierkę sobie warto sprawić - ja już mam :D, dają jeszcze do niej jakieś dwa klucze tymczasowe, ale to chyba do multi. Nie wiem tylko na jak długo. Jest napisane, że przepustka daje dostęp do pełnej wersji gry przez ograniczony okres czasu. I można to komuś wysłać. Jeśli ktoś chętny, to pisać, bo ja już pełną wersję gry mam, rosołu na tym nie ugotuję ;)

Bumch of Heroes na Steam za 4,99 Euro. Gierka jest czaderska. Przezabawna i świetnie poprawia humor. Grywam w nią, kiedy świat jest do bani :D

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...