Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Może nie do końca pasuje to do tematu (bo chyba ma być tylko o steamie), ale chyba głównym celem jest znalezienie tanich gier tak więc:

Na muve.pl/digital jest dzisiaj fajna oferta na hawx 1 i 2, r6 vegas i splinter cell conviction (do 14 zł za sztukę!)

A wystarczuyło poczytać post #4668

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pozbyliście się swoich kuponów (pytanie do tych, którzy to oczywiście zrobili ; p)? Daliście radę wymienić się za jakąś grę? Gdzie daliście ofertę? Bo mam parę dobrych (między innymi -50% Homefront, -75% Napoleon: Total War, -50% Serious Sam: Second Encounter HD, -50% Rockstar Games), ale chętnych od tygodnia nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomekk90

Kilka postów temu Azgrel pisał:

Klucz od Dead Space znajdziesz w rejestrze Windows w jednym z tych miejsc:

- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\EA Games\Dead Space\ergc

- HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432node\Electronic Arts\EA Games\Dead Space\ergc

Później ten klucz możesz aktywować na Originie i tam wybrać język polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie można zmienić dwie wartości w rejestrze, ale nie wiem, czy to zadziała. W kluczu HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\Dead Space\ (lub HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432node\Electronic Arts\Dead Space\ w przypadku Win x64) trzeba zmienić Language na Polish i Locale na pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc piszę tu. Jak biorę widok biblioteki "siatka" to niektóre obrazki ładują się bez problemu, a w pozostałych grach pojawia się tylko logo. Raz tylko załadowały się wszystkie poza TF2 Beta. Niby nie przeszkadza, ale czy da się coś zrobić ?

A teraz na temat, Sniper Ghost Warrior - 66% (6,79?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu założyłem bloga i zrobiłem pierwszy wpis o robieniu okładki do gry ze Steam, w kolejnych napiszę o kupowaniu pudełek, płyt, wypalaniu nadruku, drukowaniu okładek. etc.

Bardzo ciekawy poradnik. Dobrą bazą okładek gier Steam'owych jest strona www.steamcovers.com. Nie mam w swojej drukarce opcji drukowania na płytach CD / DVD, więc jestem skazany na technologię Light Scribe i czekam na jakieś wskazówki w Twoich następnych poradnikach ;) .Tak, czy siak z Biblioteki Steam można porobić sobie estetyczne wersje pudełkowe i w 100% legalny sposób możemy powiększyć naszą kolekcję pudełek. Do tego niedużym kosztem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, pomyliło mi się, w każdym bądź razie wiedziałem ża była w CDA :P

Cd-key ze strony cdaction.pl/seriale do Supreme Commander: Forged Alliance da się aktywować na Steamie, co doda do niego podstawkę, oraz dodatek, tak jak było z kodami z gry w Biedronce. Oby się ruskie nie dowiedziały i nie zaczeły masowo ściągać kodów, tak jak do Messiaha, którego de facto już nie ma dostępnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypisanie tego klucza do konta Steam nie grozi banem? Pytam bo w wykazie gier które można przypisać do konta nie ma tej gry...

Po dodaniu widnieje w historii jako: Supreme Commander and Forged Alliance Retail (Thirdparty) - Punkt sprzedaży

Edytowano przez piotrmadeja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wątpliwe. Nie można chyba dostać bana za aktywowanie klucza - były nieraz przypadki na allegro z kradzionymi kartami itd. ale to całkiem inna sprawa.

A poza tym nie zbanują 100000 polaków bo by ich ludzie zbojkotowali :)

Edytowano przez Firestone
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...