Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Gość MordaToKajserka

Witam. Mam duzo kuponow do sprzedania, pare gierek i duzo coali (ponad 20)

o kontakt prosze na pm lub na steamie: steamcommunity.com/id/corinarh

http://steamcommunity.com/id/corinarh/inventory/#753 <<< INVENTORY MOJE

glownie interesuje mnie wymiana na gry lub coale czy itemy w tf2

Edytowano przez MordaToKajserka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

btw. można robić te acziki już z tego spisu ? Jak zrobie teraz to będę miał zaliczony ?

Niektóre tak, niektóre nie. Ja zrobiłem tego z Orcs Must Die! w niedzielę (18.12), jeszcze przed rozpoczęciem promocji, Steam mi go zaliczył (wyskoczyło "Osiągnięcie odblokowane") i po rozpoczęciu akcji automatycznie "prezent" przy tym osiągnięciu mi się "odpakował". Z kolei osiągnięcie w Flight Control HD (Snowball) nie chce mi się odblokować - tu pewnie trzeba poczekać na jego oficjalne "ujawnienie". A osiągnięcie ze Spiral Knights, tak dla odmiany, zrobiłem 21.12, czyli dzień po tym, jak zostało ogłoszone. Za każde odblokowane osiągnięcie coś dostałem (węgielek - widać byłem bardzo niegrzeczny w tym roku, wg zachodniej tradycji bryłka węgla jest odpowiednikiem naszej rózgi :admin_twisted:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat wygląda jak śmietnik, ale musi tak wyglądać :angry: bo zgodnie z 4 punktem targowiska (regulaminu): "Oferty handlu kontami, postaciami, przedmiotami, walutą itp. w grach online'owych są zakazane i dajemy za nie ostrzeżenie.

Oferty oddania kont można składać w odpowiednich tematach w tym dziale" Więc 2 posty na 10 będą nie związne z wymianą. Czy naprawdę nie można założyć gdzieś tematu na temat wymiany się gif'ami kuponami czy materiałem opałowym... yyy znaczy węglem? Pomoc w zdobywaniu osiągnieć, chwalenie co fajnego się wygrało, kometnowanie promocji, pytanie czy warto kupić czy np. o język gry ALE WYMIANA powinna być gdzie indziej!

Edytowano przez kamiladam
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co kusi z dzisiaj to BRINK. Wie ktoś ile ludzi w to gra i czy jest to wogóle grywalne ?

Grałem w Brinka przy okazji ostatniego darmowego weekendu z tą grą - cena, przy ewentualnym zakupie była taka sama jak teraz. Postanowiłem spróbować i jeśli gra mnie wciągnie, kupić w ostatni dzień zniżki. Niestety, gra jest solidna, zwłaszcza w multi, jeśli gramy ze znajomymi, ale ja takowych nie posiadam i tym samym rozgrywka traci na wartości. Single jest monotonny i pełni rolę samouczka przez bojami w sieci.

Powiem tak: jeśli nie masz żadnej strzelanki sieciowej, to jak najbardziej bierz. Dla osób, które posiadają jakiegokolwiek CoD'a, BF'a, Crysisa 2 itp. zakup jest nieopłacalny.

---

Z dzisiejszych ofert nie jestem zadowolony. To już drugi dzień, w którym nic nie kupię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...