Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Na Steamie Vampire: The Masquerade - Bloodlines za 4,99 ? (daily deal)

Od siebie dodam, że kupiłem tę grę dwie promocje temu i jest to jeden z najlepszych i najbardziej klimatycznych erpegów, w jakie grałem. Absolutny must have, zwłaszcza za dwie dychy.

Pozdrawiam,

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie, fajnie...nawet kusząca promocja. Tylko, czy tą wersję da się normalnie załatać, choćby nieoficjalną łatką 7.8? Słyszałem, że podstawowa wersja ma całą masę bugów, a np. Deus Exa z Impulse nie dałem rady zmodyfikować modem graficznym, bo nie zakładał on możliwości gry bez płytki :/

@EDIT:

ale gdzieś na steamowym forum dowiedziałem się, że wampira można spokojnie nieoficjalnymi łatkami poprawić, więc już grę nabyłem :) Ależ mi się RPGów w kolejce do przegrania namnożyło... :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem dolca i mam Post Apocalypse

A co do Duke Nukem'a w tej promocji, można było jeszcze taniej wyłapać, jeśli miało się na koncie np. darmowego kiedyś NecroVision, można było go wymienić za 1.5 dolarowy rabat ;)

Edytowano przez smrodek11
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zakupił "Indie Master Pack" z brazylijskiej stronki?. Chciałem się zapytać, czy kody Steam są do wszystkich gier?. "Clash of Heroes" ma napisane, że wymaga Steam, czyli pewnie kod jest, ale jak z pozostałymi grami?

Ne "bemine" niezależnie od zadeklarowanej kwoty można było wylosować Post Apocalyptic Mayhem (u mnie za 1$ właśnie ją wylosowałem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ne "bemine" niezależnie od zadeklarowanej kwoty można było wylosować Post Apocalyptic Mayhem (u mnie za 1$ właśnie ją wylosowałem).

potwierdzam - od razu jeśli ktoś żałuje tej gry (bo nie dostał) to mówię że nic szczególnego - można się trochę pobawić ze znajomymi - inaczej lepiej odpalić carmageddon1 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zakupił "Indie Master Pack" z brazylijskiej stronki?. Chciałem się zapytać, czy kody Steam są do wszystkich gier?. "Clash of Heroes" ma napisane, że wymaga Steam, czyli pewnie kod jest, ale jak z pozostałymi grami?

Jest tylko key do M&M:CoH. Reszta jest retail.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy Daily Deal na Steam to Recettear: An Item Shop's Tale za 5,09? (-66%)

ale to tylko pretekst dla mojego mini offtopu:) możecie polecić mi jakieś sprawdzone sklepy online z kluczami do steam? widziałem sporo fajnych ofert na allegro i kilku stronach, ale boję się zawieszenia konta steam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AntyPanciak

Problem w tym, że IGN poszło po rozum do głowy i nie ma już kont trial, tylko płatne z góry.

Mass Effect 3 M-90 Indra Sniper Rifle Giveaway. Radzę się spieszyć, klucze szybko znikają.

Total War: Shogun 2 - Fall of the Samurai za ~13?.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...