Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

@jacek123 Missing link to osobny produkt, a Augmented Edition zawiera soundtrack i dwa male dlc z wyposazeniem, artbook i jakies pierdoly. Ale zeby plyte z soundtrackiem nazwac marnym dodatkiem... W kazdym razie na amazonie soundtrack za niecale 10$, gorzej z wyrwaniem dodatkow w rozsadnych cenach. O Missing Link niewspomne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do kiedy ta promocja brazylijska? :)

jeszcze 4 dni i 14 godzin.

A ja mam pytanie odnośnie paypala. Zaczyna mnie wkurzać, że najczęściej jakaś promocja wypada w weekend i kiedy nie mam środków na koncie paypalu, a dana strona nie obsługuje kart, to jest...nigdzie... A więc jak to jest z powiązaniem i potwierdzeniem karty z paypalem? Czy po zrobieniu tego, będę mógł płacić kartą przy wykorzystaniu paypala nawet wtedy, gdy nie mam na nim kasy?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak, ale zawsze możesz na paypalu skorzystać z przelewu błyskawicznego i po maks 10 minutach masz środki na koncie niezależnie czy weekend czy dzień roboczy. Chyba rozwiązanie bezpieczniejsze niż przypisanie karty, tylko niestety zawsze to trochę więcej klikania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. przy przelewie błyskawicznym z banku, który nie obsługuje transakcji elektronicznych w weekendy (np. mój BZWBK) dostaję komunikat, że "z powodu sposobu księgowania płatności w moim banku, pieniądze dotrą z opóźnieniem"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak. Ja o tym właśnie dobrze wiem. Dlatego pytam o to przypisanie karty do paypala, bo wkurza mnie to, że jeśli promocja jest weekendowa, a paypal jedynym środkiem płatności, to muszę obchodzić się smakiem :/

Ktoś przypisał sobie tak kartę i z tego korzysta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. na tej brazylijskiej stronie takiej opcji nie ma. Masz karty, które działają jakoś dziwnie, (a że ja języka nie znam, to nawet nie wiedziałbym, co i jak tam wpisywać) i paypala. Na szczęście promocja jest jeszcze czterodniowa, więc ze wszystkim się uwinę, ale chciałbym przypisać tą kartę i płacić via paypal bez jakichkolwiek wpłat na ich konto, bo to i mało wygodne ze względu na weekendy i nieekonomiczne, bo przechodzę przez podwójne przewalutowanie i prowizje banków i serwisów :/ A Shoguna taniej niż 18 zł to chyba wyrwać nigdy oddzielnie nie bedzie można :)

@jacek

dzięki za info :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko o Be Mine bundle, przy The Ball, Xotic, Sideway mam dwa klucze jakieś, moze mi ktos wyjasnic czy to sa dwie kopie, jakies dlc czy jaki pies ?

PS. mam dwa invite do Bety Super MNC, jakby ktoś chciał to dodajcie mnie na steamie : http://steamcommunity.com/id/serek_PL.

Edytowano przez WalteroDim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w ogóle otworzył tą paczkę z 3 DLC do Xotica na windowsie ? Jeśli tak to niech się tutaj tym podzieli ponieważ taka paczka DLC że nie sposób nie skorzystać a kod tylko na Maca :(

Edytowano przez ssdd112
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak w takim razie dodać de DLC do Xotica do steama? Na Windoes Xp?

https://twitter.com/#!/groupees1, developer nie dał im kodów / nie wypuścił dlc, jak tworcy zrobią, to kody pojawia sie u ciebie na profilu.

ponawiam pytanie :

"Pytanko o Be Mine bundle, przy The Ball, Xotic, Sideway mam dwa klucze jakieś, moze mi ktos wyjasnic czy to sa dwie kopie, jakies dlc czy jaki pies ? "

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kluczami Steamowymi do BeMine? Ja po zakupie jedyny klucz znalazłem na stronie do Xotica. A co z resztą?

Edit: Widać, że nie tylko ja mam ten problem, bo na stonie BeMine kilka osób o tym pisało. Podobno wkrótce mam dostać wszystkie swoje klucze...

Edytowano przez Xerxess
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...