Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Na Origin jest promocja na "klasyki z ostatnich kilku lat", m.in. Shift 2, Red Alert 3, FIFA 10, Burnout Paradise The Ultimate Box, Battlefield 2 Complete Edition, wszystko za 24,90 zł.

W Humble Bundle Mojam oprócz gry, którą robi Mojang dostaniemy też grę robioną przez Oxeye, będzie to Beat 'em Up Dungeon Crawler w klimatach post apokaliptycznych i WW2.

Daily Deal: Wolfenstein za 4,99?.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekw123

Na stronie głównej Humble Bundle jest napisane:

Pay-what-you-want for the game any time during the jam.

więc masz jeszcze 49 godzin na kupno. Gry nie będą miały wersji Steamowej. Zresztą, czy wszystko musi wymagać Steama do działania? Wiem, że to wygodne, ale nie powinno to być jednym z głównych kryteriów przy kupowaniu gier.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym tytułem.Zakupiłem go na tej stronie i dostałem key do aktywacji na steam i tu pojawia się kłopot.Po wprowadzeniu klucza wyskakuję informacja o jego nie prawidłowości a do tego zamiast 2 euro zapłaciłem 30 zł.Napisałem do suportu ale na razie cisza(czekam od rana na jakieś info od nich).

Miał tak ktoś może czy to tylko odrębny przypadek i powinienem spokojnie czekać na wyjaśnienie całej sprawy ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NeverMiss

A jak kliknąłeś Buy Now, wybrałeś Eurozone, czy może jakąś inną strefe? Każda ma inną cenę i może są jakieś regionalne zaostrzenia przy wpisywaniu klucza.

Shogun 2 ok. 18.42zł, Deux Ex HR ok. 27.72zł na brazylijskiej stronce: Nuuvem

Edytowano przez Fikoblin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem przed chwilą odpowiedz z suportu.Wynika z niej że moja karta (kredytowa) im nie odpowiada (co nie przeszkadzało im pobrać wszystkich opłat które zostały naliczone za tą transakcje ). Co do samego klucza to w chwili wysłania był on nie ważny ponieważ j/w. Innymi słowy trochę się zawiodłem na tym sklepie zwłaszcza że był to mój pierwszy zakup u nich a formularz zakupowy wypełniłem poprawnie.Szczerze to powiem tak, Płacę i wymagam a tu płace i czuję że to ode mnie się wymaga a to chyba nie tak ma wyglądać.

Shogun 2 ok. 18.42zł, Deux Ex HR ok. 27.72zł na brazylijskiej stronce: Nuuvem

Potwierdzam właśnie zakupiłem Shoguna i został aktywowany na steam bez żadnych problemów(Płatność poprzez paypal).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz kliknąć prawym na właściwości gry i sprawdzić tam w zakładce "język", czy polski jest dostępny? :) przyznam, że chciałbym zdążyć przed końcem promocji, a portugalskiego nie umiem i nie wiem, do kiedy trwa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie możesz kliknąć prawym na właściwości gry i sprawdzić tam w zakładce "język", czy polski jest dostępny? :) przyznam, że chciałbym zdążyć przed końcem promocji, a portugalskiego nie umiem i nie wiem, do kiedy trwa :P

Owszem mógłbym ale wtedy nie było by tej chwili napięcia ;]

ps. gra jest w polskiej wersji tak jak sugerowałem wcześniej ;]

Edytowano przez NeverMiss
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzę na stronę Groupees.com/bemine to wyskakuje mi komunikat, że muszę podać nazwę użytkownika i hasło a nie ma możliwości założenia konta. O co chodzi?

Mnie to piszę .. "Our servers are overwhelmed by the popularity of our bundles. Please try refreshing the page in a minute or two."

I wymaga zalogowania jak nie mam konta...

@ Down zadziałało mi przez chwilę .. Kupiłem aktywowałem na steamie i znów nie działa stronka

Edytowano przez AntyPanciak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

U mnie wchodzi normalnie strona,ale od razu wyskakuje komunikat o zalogowaniu się. Jka kliknę anuluj i Join to jest to samo.

Edit: Kupowaj już ktoś Deus Ex z tej brazylijskiej strony? Nie ma problemów ze steamem i z polskim? Czy Augumented Edition zawiera DLC Missing Link?

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...