Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Przy okazji usunął bym bezsensowne charytatywne - powiązania - ale jak widać ludzie płacą i to ich ciągnie - niekoniecznie wiedząc co to znaczy i komu płacą... no cóż.

Tu się zgodzę w 100%. Obecnie ten termin stracił całkowicie swoją wartość i jest tylko i wyłącznie chwytem "pod publiczkę".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłem sobie traila na IGN Prime i dostałem Rochard i King Artur

I tu trzy pytania

1. Gdzie odznaczyc opcję automatycznego przedłużania konta?

2. Czy jeżeli przykładowo za miesiąc będzie coś ciekawego tam to mogę jeszcze raz triala założyć?

3. Czy to w ogóle legalne jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W prawym dolnym rogu (po wejściu w Prime) masz Billing Info, a pod tym przycisk Manage Account. Kliknij go. W kategorii "Your Subscribtions" jest konto Prime. Zmień w nim "Auto-Renew" na Off i dla świętego spokoju możesz zmienić numer karty kredytowej na jakiś fikcyjny.

2. Nie możesz, chyba że na inny mail i kartę kredytową.

3. Legalne.

Edytowano przez Shortyy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekw123

1. Wejdź tutaj i wyłącz "Auto-Renew"

2. O ile nic nie zmienią to tak, ja zakładałem konto Prime już kilka razy

3. Legalne - chyba tak, uczciwe - raczej nie

Edit: jak to się mówi, ninja'd!

Edit 2: jeśli skorzystałeś z PayPal, to dla pewności wyłącz jeszcze subskrypcję IGN Prime w ustawieniach konta PayPal.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są to gry, ale programy. W każdym razie mogą pomóc przy modowaniu gier (a przynajmniej tak mi się wydaje...). Otóż DAZ 3D udostępnił za darmo swoje 3 programy, które normalnie są warte prawie 900 dolarów.

Daz

http://www.daz3d.com/i/shop/itemdetails/?item=13176

Bryce

http://www.daz3d.com/i/shop/itemdetails/?item=11034

Hexagon

http://www.daz3d.com/i/shop/itemdetails/?item=4222

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie te gry na androida trochę zdenerwowały. Anomaly zajmuje 100 mb a w markecie jest napisane, że lekko powyżej 1 mb. EDGE 20 mb a w markecie ok. 2 mb. Niestety w moim LG swift z małą ilością pamieci wewnętrznej i androidem 2.1 nie zmieszczę się te gry. Więc w aspekcie androida jestem rozczarowany. Jednakże na PC jest bardzo dobrze.

EDIT

@Azgrel

Czyli po prostu przedłużyłeś to jakoś czy coś?

Edytowano przez jacekw123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, wystarczyło wygooglować te tytuły i już by się wiedziało, że Anomaly jest bardziej wymagającą produkcją. Mi poszły wszystkie gry na Swifcie, ale mam roota, swapa 96MB, roma SwiftDroid 2.0 od mur4ika, Chainfire3D i podkręcone OC do 825MHz, więc dziwne żeby nie poszły. : P Btw. W nie zrootowanym Androidzie nie ma opcji przenoszenia aplikacji na kartę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez przypadek kupiłem humble 5 za mniej niz dolara i nie mam keyi. Czy jesli doplace do ponad dolara, to dostane keye?

Jak można to zrobić przez przypadek, skoro wpisując cokolwiek poniżej $ 1, dostajesz taki oto obrazek:

screenshot328m.jpg

Do tego również odpowiedni komunikat wraz z potwierdzeniem kodu CAPTCHA:

Recaptcha

It appears that you have no heart! Please prove that you are really human.

Kogo ty chcesz czarować :zakaz:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hiszpańskiej stronie THQ można tanio kupić kilka gier, np. Warhammer 40k Space Marine i Red Faction Armageddon po 4,97?. Przy kupnie trzeba wpisać voucher Eurogamer50 i usunąć z koszyka tą dodatkową rzecz, a w danych jako kraj podać Hiszpanię. Może się zdarzyć, że po kupnie trzeba będzie trochę poczekać na potwierdzenie (niektórzy mówią, że maila dostali dopiero po godzinie). Może się też zdarzyć, że anulują zamówienie.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hiszpańskiej stronie THQ można tanio kupić kilka gier, np. Warhammer 40k Space Marine i Red Faction Armageddon po 4,97?. Przy kupnie trzeba wpisać voucher Eurogamer50 i usunąć z koszyka tą dodatkową rzecz, a w danych jako kraj podać Hiszpanię. Może się zdarzyć, że po kupnie trzeba będzie trochę poczekać na potwierdzenie (niektórzy mówią, że maila dostali dopiero po godzinie).

Dodaje się na steam któraś z tych gier?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...