Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Z tego co wiem, takie coś jest przy Humble Bundle - przy Indie Gala też tak jest? :/

Edt: Dobra, zakupiłem, ale mail nie przyszedł, a przy key resendzie pisze, że w bazie nie ma takiego maila - też tak mieliście? ;/

Edytowano przez Arthes
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że ceny za poszczególne paczki zależą od średnich wpłat, więc jak ktoś chcę The Big-Saver Bundle niech się pośpieszy. Dziwny system wybrali, w sumie zarobią pewnie więcej niż poprzednio, który skończył się ze średnią ok. 1.5$, ale jakiś taki zamieszany. Nie podoba mi się takie narzucanie cen, ale w sumie za taką paczkę jestem skłonny wydać te pieniądze. Bunch of Heroes miałem kupować osobno, dobrze że się powstrzymałem na świątecznej promocji, Fortix 2 też jest ciekawą grą, a w Critical Mass nie zagram. Zastanawiałem się czy nie kupować większej paczki dla Roboblitz, ale rozmyśliłem się po przeczytaniu kilku recenzji, w Greed Corpa w ogołe bym nie zagrał, a albumy mnie nie interesują.

Ja dostałem klucze ok. 40 minut po zakupie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 3h dostalem w koncu potwierdzenie od paypala, ze transakcja poszla, i link od indiegala (sprawdzcie SPAM folder).

dzięki Ci że napisałeś o SPAM folderze :) bo tam znalazła się gala

też tak mieliście? ;/

ogarnij się, od kilkunastu postów o tym mielimy.... jest lag na serwie i klucze są wysyłane z opóźnieniem - sprawdzaj także spam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się kolejny bundle: Be Mine! Indie Game Bundle http://groupees.com/bemine

Dodali filmik z urywkami z gier i według odpowiedzi pod nim będą w nim:

1 -? Wasteland Angel

2 - Sideways New York

3 - Xotic

4 - BEEP

5 - The Ball

Rozpocznie się w walentynki 14 lutego, potrwa do 21. Zapłać ile zechcesz (1$ minimum), 5 kluczy do Steam. Szykuje się jeden z najlepszych bundli xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nie zauważyłem. Mea culpa.

Z Twittera IndieRoyale:

Our Valentine's Bundle pre-order starts next week - including 2 IGF nominees and two world exclusive PC debuts: indieroyale.com

(Full info on formats, further info on genres next week. None of these titles have been in other bundles, as per usual! Thanks, all.)

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się takie narzucanie cen [...]

Mi również. Indie Gala 2 nie ma nic wspólnego z systemem "płać, ile chcesz". Tu są po prostu dane różne widełki cenowe na oddzielne pakiety gier i soundtrack'ów do nich.

To wszystko łącznie z tym, że połowę z tych gier mam w Bibliotece Steam sprawia, że tą akcję ominę szerokim łukiem.

[DOPISEK]

A to...

http://groupees.com/bemine

... mi się bardzo podoba :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również. Indie Gala 2 nie ma nic wspólnego z systemem "płać, ile chcesz".

ja też tego nie kapowałem na początku - ale jest to model zapożyczony od humble!

- kody od 1$ (3 gry)

- powyżej średniej - bonus (2 gry dodatkowe) (nie zapominajmy że jeden humble bez "powyżej średniej" nie dostawaliśmy w ogóle nic sensownego)

- wysoka kwota (to wyjątek)- dostajemy poprzedniego bundla... ale to i tak nie jest IG2, więc nie powinno wchodzić do dyskusji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technicznie rzecz biorąc to nie jest HIB 5. Do tej pory zawsze pomiędzy numerowanymi bundle'ami robili akcje w stylu Voxatron Bundle, Frozen Synapse Bundle lub aktualny HIB for Android, więc na prawdziwy HIB 5 jeszcze poczekamy. Co do gier, to jest jeszcze 10 dni więc jest jakaś szansa. Ale musiałyby działać na wszystkich platformach, a oprócz Toki Tori i Minecraft Mobile nie widziałem w Android Market gier indie, które mają wersje "niemobilne" (chyba, że jakieś pominąłem).

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również. Indie Gala 2 nie ma nic wspólnego z systemem "płać, ile chcesz".

ja też tego nie kapowałem na początku - ale jest to model zapożyczony od humble!

- kody od 1$ (3 gry)

- powyżej średniej - bonus (2 gry dodatkowe) (nie zapominajmy że jeden humble bez "powyżej średniej" nie dostawaliśmy w ogóle nic sensownego)

- wysoka kwota (to wyjątek)- dostajemy poprzedniego bundla... ale to i tak nie jest IG2, więc nie powinno wchodzić do dyskusji

Zwróć uwagę, że za The Humble Indie Bundle możesz (pomijam już, że to pasożytnictwo i ogólna żenada) zapłacić $ 0.01. Co prawda, nie dostaniesz kluczy Steam'owych, ale gry w wersji instalacyjnej jak najbardziej będziesz miał. Tu tego nie masz.

Nie musisz wcale nic płacić "powyżej średniej", aby dostać premiowe gierki, bo jak się pospieszysz i kupisz pakiet za przysłowiowego 1 dolara, a później organizatorzy ogłoszą, że dodają 2 bonusowe gry, ale trzeba pobić średnią, to Ty i tak je dostaniesz, bo nie zwlekałeś z zakupem i nie liczyłeś na żadne dodatkowe prezenty.

Jeżeli chodzi o zakup wcześniejszego "bundle'a", którego - na przykład - przez roztargnienie nie kupiłeś podczas poprzedniej edycji, to nie ma problemu. Płacisz wtedy co najmniej średnią ceny za obecny pakiet, a poprzedni dostajesz razem z nim. Nie ma narzuconego "musisz zapłacić co najmniej $ 9.99".

Czujesz te subtelne różnice :) ?

Według mnie The Humble Indie Bundle przedstawia o wiele korzystniejsze warunki od Indie Gala (bynajmniej tej obecnej).

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moja prywatna opinia, a nie jakaś prawda objawiona, czy coś z czym trzeba się zgadzać.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacekw123

Oto co powiedział jeden z ludzi od HIB na temat wpisu "Humble Indie Bundle 5" w rejestrze Steam parę dni przed pojawieniem sie właściwego bundle'a:

Johannes: heh, you probably won't believe me but that's actually fake

Johannes: or an error if anything. the next bundle won't be HiB5

Więc jest to błąd ze strony Valve.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wuwu1978

0,01 - jest to technicznie dla indie gali niewykonalne - z powodu umów podpisanych z producentami, no cóż dzięki temu mamy w tym zestawie ciekawsze gry (ale to moje zdanie)...

chyba nie zrozumiałeś mojego zdania - "premiowe gierki" to np. WoG w tym wydaniu humbla, tak samo w gali masz 2 gry

I nie rozumiem co znaczy "zakup wcześniejszego" - tu masz na BANK napisane co dostajesz... w humblu dają Ci co chcą - niekoniecznie ostatni pack - to jedynie twoje przypuszczenia.

OGÓLNIE: od razu odpuściłbym fakt "dalszych" bonusów - kwestia była o tym że indie gala ma jakieś "widełki" - a humble na początku ma TAKIE same widełki - to że później jest RÓŻNIE to inna sprawa... widzę że jak teraz w humble nie dają promocyjnie nic ciekawego to będzie zrzędzenie... (swoją drogą kupowałem praktycznie od jakiegoś czasu wszystkie humble za średnią i sądzę że jedyne co się komuś może nie podobać, to że ostatnio w humblu bonusowe gry są "mało" warte ze względu jakości lub tym że się powtarzały, a indie gala dała w "bonusie" ciekawe gierki...

Ano i nie zapominajmy że gala 1 była o wiele bardziej "przyjazna" od jakiegokolwiek packa (od razu dostawaliśmy cały pack z bonusami za nawet 0,01$) - widać jak się to skończyło... no cóż - ja jestem za tym jak teraz jest - sam dałem 4$ bo musiałem, a jakbym nie musiał to bym nie dał "bo szkoda mi by było". Przy okazji usunął bym bezsensowne charytatywne - powiązania - ale jak widać ludzie płacą i to ich ciągnie - niekoniecznie wiedząc co to znaczy i komu płacą... no cóż.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...