Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

@piotrekn: no tak, ale jak kupowałeś HB3 za dolara to były już aktywne jakies inne bonusy? Bo glownie o to mi chodzilo - ze jesli juz jest aktywny prog sredniej ceny i sie go nie przekroczy, to kolejne bonusy sie nie aktywuja na tym koncie. Ale bardzo mozliwe, ze masz racje.

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulik? Z The Humble Indie Bundle zasada generalnie jest jedna: kupuj jak najszybciej. Przykładowo: jeżeli kupiłeś pakiet za $ 1 w 2-gim dniu trwania akcji, a w 4-tym dniu organizatorzy ogłosili, że dodają do niego 2 dodatkowe gry, ale musisz zapłacić przynajmniej średnią cenę (która wynosi $ 4.29), to Ty i tak dostaniesz te gry (bez żadnych dopłat), bo jakby zostałeś przez nich doceniony za, hm... lojalość i zaufanie ;) .

Myślę, że chyba zrozumiale to opisałem :) ?

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duke Nukem jest jest w ofercie środkowotygodniowej -75%. A mnie interesuje jedno, czy ceny gier w sklepie Steama się zmieniają z czasem, czy tylko promocje, a cena 4 lata temu i teraz jest taka sama, bo np. GTA IV kosztuje tyle samo co wszystkie części razem, a to chyba tylko dlatego, że Kompletna edycja została wydana później.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczekałem się: http://store.steampowered.com/app/205350/

Pakiet pewnie kupię dopiero za pół roku, w czasie wakacyjnej wyprzedaży.

ŁOOOO, tyyyle czasu na to czekałem! :) (odkąd przestała mi działać stareńka płytka z MK Trilogy) Dzięki za cynk. Może za cztery dychy sie jeszcze faktycznie nie opłaca, ale jak tylko spuszczą 50% to biorę :)

POzdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Azgrel

Trzeba było zrobić screenshota :). "Promocje" -0% wyświetlane w polu "Oferty specjalne" to w zasadzie normalka, ale taka "przecena" to rzecz niespotykana :D.

buggeer

Wrócą pewnie jak tylko kupony z Holiday Sale stracą ważność :).

Przekomiczne są te wymagania MK Arcade Kollection - karta z SM3.0, nawet, jeśli grafikę "podciągnęli" do HD (śmiem wątpić), to przecież są to tylko animowane sprite'y i kilkuplanowe dwuwymiarowe tła :laugh:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocje na Amazon:

- Dragon Age Origins: Ultimate Edition za $7.49

- Dragon Age 2 za $4.99

Uprzedzam, że DAO UE wg Origin zajmuje ok. 27 GB.

Edit: Prawdopodobna zawartość Indie Gala 2:

- Bunch of Heroes

- Fortix 2

- Critical Mass

- Roboblitz

- Greed Corp

Osoba, która podała listę gier (na forum SteamGifts, pod koniec strony) dała też link do filmu promocyjnego na YouTube, niestety filmu nie da się już oglądnąć. Podobno wynikało z niego, że będzie tylko 50.000 kopii bundle'a. I jeszcze to:

Worth noting that Roboblitz and Greed Corp are available only to level 1 donators ($3.99 or above, and you can get the gala 1 games for donating above $6.99)
Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Nic nie ma. Jak sie loguje na paypal to wogole nie ma tej transakcji i nie odbilo nic kasy. Dziwne. Chyba bede musial jeszcze raz kupic tylko zeby sie nie okazalo ze nagle tamta poprzednia sie wykona.. :/

EDIT: "System is very loaded now. Can take some time process transactions in queue. Please be patient. Write issues to support@indiegala.com" i wszystko jasne ;)

Edytowano przez tomekk90
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie się nie przygotowali Panowie z IndieGala, chociaż nie wiem czy to nie wina paypala, bo do strony paypala mnie przekierowalo nawet udalo mi ise kliknać magiczny przycisk Zapłać, ale kasa dalej na koncie. Czekamy na rozwój sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...