Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Jedna ze słabszych? Anomaly to świetna, całkiem nowa i do tego polska gra. World of Goo mam premierówkę, więc dałem dwa dolce (przede mną jeszcze spore zakupy). Edge miałem kupić podczas najbliższej wyprzedaży, fajnie się trafiło. Poza tym możliwość pobrania wersji na Androida. Jeden z lepszych bundli, IMHO.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie - dla osób, które posiadają wszystkie dotychczasowe - jeden z gorszych "bundli". Jeżeli miałbym brać, to tylko i wyłącznie dla Edge. Resztę już mam, a Anomaly: Warzone Earth (pomimo, że jest "Made in Poland") kompletnie mnie nie interesuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy jeden z gorszych? Jak masz smartphone'a z Androidem, to jest bardzo opłacalny. Na Android Market samo Osmos kosztuje 16 zł a Anomaly prawie 13 zł. Ja bundle'a kupiłem mimo, że miałem już 3 z 4 gier. Tak przy okazji, to ludzie od HIB pracują nad aplikacją na Androida do łatwej aktualizacji gier z HIB.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie niby Anomaly też jakoś specjalnie nie interesuje, ale Osmos i WoG na smartfona? I'm in! (mam obie te gry, ale możliwość klepania w nie w autobusie, zwłaszcza w gluty, za niską cenę wydaje mi się niezłym pomysłem)

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Steam to w ogóle już nie wchodzę. Gry odpalam z pulpitu i przed zaglądaniem do sklepu bronię się jak mogę, bo jak już wejdę, to zawsze coś kupię. No ale, z drugiej strony - jak tu nie kupić takiego Fallouta NV z wszystkimi dodatkami za dziesięć ojro?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabij mnie, ale nie pamiętam. Dawno. Oni czasem mają takie akcje, które trwaja dwie - trzy godziny i to chyba było coś w tym typie. Tak czy siak było warto :)

Jakby ktoś chciał, to GameCodes na allegro puszczają klucze do Dead Island: Bloodbath Arena za 12,80 pln (na steamie to ciągle stoi po 10e). Właśnie mi się ciągnie :) Mają też w tej samej cenie jakąś broń (nie pamiętam nazwy DLC) - skrzyżowanie pałki bejsbolowej z piłą tarczową, ale tego DLC nie widzę na Steam w spisie.

BTW... Jak mam grę przypisaną do mojego konta na Steam, to mogę ją komuś dać, wysłać, przetransferować?

Edytowano przez ayla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, no nic, trudno. Mam kilka rzeczy, które mogłabym komuś po prostu oddać, ale skoro nie można, to nie można. O giftach to wiem, ale to przy kupowaniu trzeba wiedzieć komu się chce ją dać a ja kupiłam je dla siebie, tylko teraz mogłabym oddać. Coś jak pudełkowe używki, które zalegają i wydaje się je młodszym braciom i ich kumplom ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne wiadomości dotyczące Indie Gala:

Hello #galapeople! We know that you are all impatient, we can finally give you the official announcement: The sale will begin THIS week!

Also, this @indiegala sale will not be based on time but will last until the exhaustion of the (limited) number of bundles available.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz je. Lepiej zawsze kupić HIBa jak najprędzej, bo później może pojawić się opcja "zapłać o ileśtam dolarów więcej to dostaniesz nową grę gratis", a ci którzy kupili bundla przed dodaniem nowego tytułu dostają go za darmo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz je. Lepiej zawsze kupić HIBa jak najprędzej, bo później może pojawić się opcja "zapłać o ileśtam dolarów więcej to dostaniesz nową grę gratis", a ci którzy kupili bundla przed dodaniem nowego tytułu dostają go za darmo.

Tak, ale o ile dobrze pamiętam to pod warunkiem, że podczas kupowania zapłacili powyżej średniej (o ile były już jakieś gry bonusowe na początku - tak jak w tym wypadku).

(jestem na jakieś 80% przekonany, że jest taki warunek, jeśli nie to niech mnie ktoś poprawi proszę)

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Kiedy kupowałem HIB3 za dolara jeszcze przed wprowadzeniem warunku 'Kup powyżej średniej' i dodali HIB2, to drugie też dostałem. Praktyka nie jest taka, żeby 'zmuszać' do dopłacania tych, którzy już paczkę kupili.

Edytowano przez piotrekn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...