Skocz do zawartości

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej


alexiej

Polecane posty

Dla osób, które to chcą skopiować oznajmiam, że klucz już wykorzystał ktoś z forum.

Jako, że zostałem niejako wywołany do tablicy przyznaję się bez bicia - ja żem to uczynił wracając z pracy i kradnąc tajemnicze znaki :happy:

Sam byłem w szoku, gdy po wpisaniu (a raczej wklejeniu kodu) przyjęło go bez zająknięcia, mimo że od umieszczenia Twojego posta upłynęło jakieś.... 500 sekund. Szmat czasu.

W każdym bądź razie serdecznie dzięki i mam nadzieję, że w niedługim czasie sam wystawię jakiś kod, gdy się odpowiednia ilość punktów nazbiera :wink:

P.S. Mi wyliczyło gry na jakieś 580$. Kurde, tyle wódki i piwa się zmarnowało :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś wiki która opisuje tą akcję? Bo kompletnie nie ogarniam. Też jak ten klucz wykorzustać gdzie go wpisać. Ktoś byłby tak miły i mi wytłumaczył albo jakąś stronę z wyjaśnieniem podał? Dzięki.

Ja już od kilku dni poluję na jakąś promocję na steam. Ale zawsze się okazywało że mam za mało kasy by mi się na 100% opłacało:) Mam na dzieję że po velvet będzie coś naprawdę dobrego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat z jakiejs ruskiej strony zdobylem key i mam steamgifta konto premium i jak niby zdobywac te punkty?

EDIT: macie reszte ruskich kluczy :)

pfm2e35hiqrw96i524fai8m7jxr2etm39lpnlmsd

Not Activated

u7fp9bkse0gq93cxqjtokj8j61ogs15m8nd18wa4

Not Activated

gj0zbrvt89r8pl1tz88iuiy8zgoq5zofsi3pe3uq

Not Activated

6rwq27z6juok77f2tuy8ymqw0d7x7req67z1ob3h

Not Activated

xna5m1lmx1meg2gzmsof90l1hu7sq2f4ymws8n4q

Not Activated

47h7gt0oes0vrtma33a30xk2t9b9av7h305ufc9m

Not Activated

???????

i0d6dvvlq968gw2la0iq08w36zcmq8og37gr3txt

nie wiem czy wszystkie dzialaja

Edytowano przez Corinarh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, Panowie zacznijcie czytać posty, bo już ze 3 razy ktoś tu wyjaśniał, na czym polega działanie steamgifts.

Ja też mogę wygenerować komuś jednego invite'a - czekam na pierwszą osobę, która się zgłosi w temacie (nie przez PW) :)

Tylko młoda jarzębinka odpada - warunek >100 postów na forum

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NoNamePL, łapaj priva ;)

Tak BTW, to wrzuciłem temat dotyczący steamgifts na "ogólnie o grach" - jeżeli moderacja zaakceptuje to proponuję przenieść się z dyskusją właśnie tam, gdyż tu się powoli robi straszny bajzel i boję się, że mi umknie jakaś fajowa promocja ;)

Pozdrawiam,

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamilton's Great Adventure za 4,99?.

Titan Quest Gold za 29,46 zł.

Codemasters (lub AMD, nie wiem do kogo należał serwer) zaliczyło Epic Faila: do sieci trafiły pliki baz danych z kluczami DiRT 3, łącznie ok. 3 miliony kluczy aktywacyjnych: http://forums.steampowered.com/forums/show...mp;postcount=82.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codemasters (lub AMD, nie wiem do kogo należał serwer) zaliczyło Epic Faila: do sieci trafiły pliki baz danych z kluczami DiRT 3, łącznie ok. 3 miliony kluczy aktywacyjnych: http://forums.steampowered.com/forums/show...mp;postcount=82.

W związku z tym faktem odradzałbym uczestnictwo w giveawayach DiRTa 3 na steamgifts - przez najbliższe tygodnie będzie bardzo łatwo wygrać tę grę, ale ciężko przewidzieć, co Valve będzie robiło z kontami, na których będzie "wycieknięty" kod (czytałem gdzieś w internecie, że tylko kasują grę, a nie banują konto, ale to niepotwierdzone info).

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o jeden klucz do steamgifts, na skrzynkę. Z góry dzięki ;)

Ja też ^^ ; ]

Dzisiaj jest jakaś promocja nas steam?

@Kolega na dole.

To do mnie? Może dużo się nie udzielam ale czytam. Wolę rolę obserwatora ; ] A jak mam coś napisać to jak mi się zachce ^ ^

Edytowano przez DeDoK
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klucze niestety nie tak łatwo generować. Każda generacja warta jest 78 punktów, a maksymalnie zmagazynować można 300 :P

Edit:

Po za tym:

Osobom z niską ilością postów nie wyślę klucza nigdy.

Są tacy mądrzy, którzy specjalnie założą konto, po czym poproszą o klucz. potem tylko czekać jak oferują go na jakimś forum, w zamian za pieniądze. Tak czy siak: kluczy nie wolno odsprzedawać. Jest to zabronione przez serwis.

Edytowano przez AdrianFijalkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobom z niską ilością postów nie wyślę klucza nigdy.

Są tacy mądrzy, którzy specjalnie założą konto, po czym poproszą o klucz. potem tylko czekać jak oferują go na jakimś forum, w zamian za pieniądze. Tak czy siak: kluczy nie wolno odsprzedawać. Jest to zabronione przez serwis.

To niektórzy są aż tak cwani i bezczelni? Takich, to bym banował na miejscu - zarówno tutaj, jak i na Steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konto założyłem w lutym, tego roku na tym forum, a to że za bardzo się nie udzielam to nie znaczy że nie czytam forum... I keya nie chciałbym odsprzedawać tylko wykorzystać dla siebie.

No dobra, stary, ale jarzębina to jarzębina - Twojego stażu na forum nie określa data przyłączenia się, tylko ilość postów.

I jest tak, jak pisze Adrian, generacja invite'a to 78 punktów (to się chyba zmienia z ilością invite'ów - ja wygenerowałem dwa i trzeci kosztuje 80), czyli invite kosztuje zapraszającego niemożność uczestniczenia w konkursach na gry o łącznej wartości 78 dolarów - dlatego, jak ktoś na bezczela wali posta "dajcie invite'a" mając 3 posty na forum, to mnie krew zalewa.

A co, ktos rozdaje keye? Jak tak to bym prosil o jeden... A ile musi byc laczna wartosc gier (w euro), zeby wygenerowac klucz?

Żeby wygenerować, to muszą być punkty, ale żeby móc zostać dołączonym do serwisu trzeba mieć przypisane do steama gry o łącznej wartości minimum 80 dolarów (może więcej, nie pamiętam).

Pozdrawiam,

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...