Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

...a mi się nie chce zakładać paypala...

Nic dodać...

A w Minecrafta to możesz pograć... do 14 sierpnia, i tyle masz z tego koda. Nawet jak kupisz HB3

P.S. jak już chcesz ten kod do Minecrafta z HB3 to pisz PW - wyślę Ci gratis.

Edytowano przez Vagrant
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poker Night at the Inventory, HL2DM jeśli masz z kim grać, Beyond Good and Evil; X, X2, Chrome są też poniżej 5?.

A poza tym przy każdej większej promocji poniżej 5? schodzą m.in. Defense Grid czy Audiosurf, gry bardzo warte polecenia.

Edytowano przez piotrekn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[witam powakacyjnie]

Myślę, że nawet na pewno przy okazji Haloween bedzie około tygodniowa promocja (Haloween/Święto Dziękczynienia), natomiast nie spodziewałbym się takiego szału, jak na Boże Narodzenie.

Pozdrowienia,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a czy w tym Poker Night jest opcja multiplayera (na stronie gry jest wyszczególniony tylko single, ale może został dodany później)? Bardzo lubię pokera, ale w ramach wieczorków ze znajomymi, granie z AI, niezależnie od jej jakości, wydaje się mało pociągające...

Żeby nie było offtopa - na greenmanie kilka przecen, m.in. Magicka za 7 dolarów (wiem, ze to nie najniższa cena, w jakiej była sprzedawana ta gra, ale zawsze coś)

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'Limbo' jest niesamowite, dzięki swojej nietuzinkowej stylizacji graficznej. Długo czekałem na tę grę na PC. Jeśli cena będzie wahać się między 5-6 euro to biorę bez zastanowienia. Wam polecam uczynić to samo, jeśli tylko lubicie platformówki i gry ze smakiem, co cechuje twórców niezależnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam nad tym anomaly... Akurat mi się podoba ta gra i mam kasę na steam...W pudełkowej edycji w Polsce kosztuje 35-40 zł więc się pyli tylko jeżeli wyląduje w cdaction za jakieś kilka miesięcy to będzie wpadka w moim przypadku jak z wieloma grami typu coj:wk i mass effect. Kasa wydana w błoto.

Co myślicie o tej grze anomaly? Warto kupić?

Edytowano przez L1zard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...