Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Czy żeby kupić na GamersGate muszę mieć konto na PayPal-u?? Do tej pory kupowałem przez Steam i płaciłem kartą.

Wszystkie istotne informacje zawarte są tu.

Można, GamersGate używa systemu Rixty (chyba coś takiego jak nasz Przelewy24, ale pewny nie jestem) oraz PayPal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się w ogóle wydaje, że na GG można płacić właśnie przez przelewy24, ja co prawda kupowałem tam tylko dwa razy kartą, ale o ile dobrze pamiętam, to była tam taka opcja w płatnościach dla naszego regionu.

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak BTW to zalecam ostrożność w kupowaniu na Impulse (i innych serwisach sprzedających w dolarach), jak macie kartę rozliczaną w eurasach, bo wtedy banki kasują prowizję za podwójne przewalutowanie (zresztą kasę niemałą - ostatnio przycięli mi kilka złotych), co może spowodować niwelację korzyści związanej z niższym kursem dolara względem euro/złotówki

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej do poniedziałku, godziny 8:00 rano, jest przeceniony Batman Arkham Asylum o 75% na GamersGate i kosztuje 7.49$. Potwierdzam, że działa tam cos w stylu przelewy 24 i nie trzeba mieć konta paypal, ani karty kredytowej.

Edit: wiecie, co? jestem przekonany, że moją ostatnią grę na gamersgate kupiłem właśnie przez coś w rodzaju przelewy 24, ale teraz jakoś tej opcji nie widzę, więc może chwilowo jej nie ma. Dziwne to jakieś :P

Edytowano przez panmyster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, mnie właśnie chodziło czy mogę zapłacić kartą tak jak na Steamie, to znaczy wypełnię jeden formularz i tyle, nie interesuje mnie paypal, już najmniej przelew24, nie po to mam kartę żeby jeszcze zajmować pierdołami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście gry z trzeciej edycji The Humble Indie Bundle możemy przypisać do naszego konta Steam.

Uwielbiam tą akcję.

P.S. Oferta ma zaledwie kilka godzin, a już na ich koncie jest ponad 250 000 dolarów. Niech teraz ktoś powie, że cena "co łaska" nie ma sensu...

P.S. 2. Uważam, że progiem przyzwoitości jest 1 dolar i każdy kto płaci poniżej, niech oszczędzi sobie wstydu i się nawet tym nie chwali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również prosiłbym o kupno dla mnie Humble Indie Bundle, ponieważ nie akceptują mojej karty.. Mogę przesłać dolara gdy mi zwrócą za nieudane kupno, lub prosiłbym o kupno za 0,01$, choć to chamstwo :( Chyba, że by mi ktoś pomógł. Steam kartę przyjął spokojnie, a ani PayPal ani żadna z opcji Humble Bundle nie akceptuje -.-

EDIT:

Sprawa nie ważna. Wuwu1978 okazał dobrą wolę :)

Edytowano przez Redspirit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrekn, dałem w PS-ie, by odpisać przy okazji... Net mi łazi strasznie, więc nie chciało mi się szukać odp. Dzięki za pomoc!

WuWu, ten 1 dolar to też z lekka kpina, no ale ja wyszedłem z założenia, że jak jest możliwość, to dam ile mogę. Wydałem blisko 50 zł na indie games w summer sales, więc zwyczajnie już nie mogę przeginać.

Ale fakt, że ten 0.01$ to dopuszczalne tylko pod warunkiem korzystania z usług znajomego, kiedy nie możemy mu przesłać kasy. Wtedy się "naciąga" na jak najmniejszą sumę... Przez to z PSC chciałem dać 2,25, bo zwyczajnie więcej nie mam, no ale udało się zrobić przelew, więc tragedii nie ma.

I tu od razu podziękowania dla tomekk90, zgłosił się z chęcią pomocy i klucz już mam. Jakby co, to polecam jego usługi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziw bierze że nikt nie napisał jeszcze o Vampire: The Masquerade - Bloodlines za jedyne 5 ojro. Rewelacyjny eRPeG który jest już prawie niedostępny w wersji pudełkowej (czasami trafiają się okazy na Allegro ale często po dość zaporowych cenach). Ja już kupiłem, polecam wszystkim zrobić to samo :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj tylko, że Bloodlines osiąga swoje prawdziwe piękno dopiero po wgraniu nieoficjalnych patchy przygotowanych przez społeczność, w wersji ze steama to będzie raczej trudne.

Dostępny jest Dino D-Day, coś jak MoHAA tyle że jako Axis masz trzy dinozaury i trzech żołnierzy do wyboru, zaś alianci tylko 6 klas postaci. W sumie za 5 euro to chyba warto, ktoś to kupił już?

Edytowano przez rumbur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bleh, najnowszy nieoficjalny patch o numerze 7.6 można bez najmniejszego problemu wgrać do steamowej wersji, trzeba tylko zmienić ścieżkę dostępu podczas instalacji i tyle. A nawet jakby ktoś miał jakieś problemy to na steam forum jest masa tematów zawierających linki do odpowiednio przerobionych, wcześniejszych patchy które działają z tą wersją gry.

A Dino-D-Day ma swój darmowy weekend, więc każdy może sobie sprawdzić grę za darmo, jeśli ma ochotę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Chciałem sobie kupić Beyond Good and Evil i Poker Night at the Inventory (I love poker!), a wywala mi "Najprawdopodobniej wystąpił błąd inicjowania lub aktualizacji transakcji. Odczekaj chwilę i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z działem pomocy technicznej." i kiszka...

EDIT: Teraz wywala mi "Podczas inicjowania transakcji wystąpił błąd wewnętrzny. Skontaktuj się z działem pomocy technicznej.". lol xD

Edytowano przez AdrianFijalkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do 19 na steamie za 3.39 euro jest Capsized, gorąco polecam, platformówka/strzelanka 2d, z piękną grafiką, dość trudna, dodatkowo wykorzystuje elementy fizyki.

Bardzo przyjemna gra.

Jeżeli ktoś chce dowiedzieć się więcej o Capsized może obejrzeć ten filmik:

http://youtu.be/C3Hc6y788lU?hd=1

:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś zgodzi się kupić mi humble indie bundle 3 zrewanżuję się kodem paysafecard z 2,7 zł.

2,7 zł = 0,94$

Ty tak na poważnie czy to żart? Trochę mi wstyd mi za ludzi, którzy liczą, że ktoś im kupi za eurocenta gry :dry: zaoszczędź trochę, wysil się, daj chociaż 5-15 zł; przy tak szczytnym celu żałować kasy to trza mieć tupet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...