Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Jest mały problem. W zasadzie każdy przedmiot do ekwipunku staje się niehandlowalny po założeniu. Jakby tego było mało, Firecracker tani nie jest (3000 koron, jeden albo dwa wypady) i wymaga najpierw znalezienia się w Haven, czyli przejścia treningu i początkowej lokacji. Co prawda zajmuje to jakieś 20 minut góra, ale na pewno znajdą się tacy, którzy na to stwierdzą Ale tak to ja nie chcę, za dużo roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzbieranie kasy na Firecracker'a potrwa dużo więcej czasu niż pożyczenie od kogoś. A bomby nie trzeba zakładać żeby zdobyć osiągnięcie - wystarczy ją mieć po prostu w ekwipunku, więc przedmiot nadal można sprzedać i robić z nim cokolwiek się zechce.

Edytowano przez serart15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej,a "Posiadasz już Left 4 Dead? Możesz oddać dodatkowy egzemplarz swojemu znajomemu gdy zakupisz ten pakiet. Tutaj dowiesz się więcej." to znaczy, że mogę zakupić bundle, i jedną z gier komuś dać jako gifta? Jeżeli tak to chętnie kupie bundle i sprzedam komuś L4D2 za te 2.65 eurasa czyli ok. 11 zł.

bump

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@milvo

Jeśli masz już Left 4 Dead 2, to możesz kupić całą paczkę i odsprzedać Left 4 Dead 2 komuś, lub po prostu dać. JEŚLI jednak nie masz Left 4 Dead 2 i kupisz paczkę, gra przypisze ci się na stałe do konta i nikomu nie będziesz w stanie jej odesłać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już nie ważne. W końcu udało mi sięz jakimś przypadkowym graczem utargować tą bombę.

Mam pytanie. Czy w tej grze Guardians of Graxia można ściągnąć demo i zrobić wyzwanie czy trzeba kupić?

Edytowano przez L1zard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy jest ktoś kto kto jest w stanie określić coś najniższej cenie na steam? Chcę z kolegami kupić 4pack L4D2 i brakuje mi 0.01 gr do 40 zł wg. PaySafeCard. Chcę to uczynić ponieważ dostałem od PSC bonusowe 20zł a żeby je wykorzystać muszę kupić grę za co najmniej 40zł. ( 20 ich i 20 moje).

Dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ piotrekn

I tu wprowadzasz w błąd :smile: Być może jakieś dema gier nie pozwalają na robienie achievementów, ale raczej tam gdzie się da, powinno być to możliwe. Pamiętam jak pobrałem ze Steama demko Torchlighta i bez żadnych problemów zdobyłem ze dwa osiągnięcia...

Jeśli natomiast chodzi o te "tanie gry na Steam", faktycznie opłaca się czekać na promocje. Ja elektronicznie zakupiłem dotychczas chyba trzy gry, a każdą podczas jakiejś obniżki cen. Teraz z kolei skuszę się na ten bundle L4D + L4D2. Nawet kumpel mnie poprosił, żebym mu również to kupił, bo nie ma kredytówki... Zamieniam się w bank dobroci :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ piotrekn

I tu wprowadzasz w błąd :smile: (...)

Myślę, że Piotrkowi chodziło o achievementy promocyjne, których, z tego co wiem, nie da się zaliczyć na demach - ta promocja w końcu ma dać efekt w postaci dodatkowych zakupów, a nie ściągnięć dem ;)

Teraz z kolei skuszę się na ten bundle L4D + L4D2

Ej, poważnie, po tylu promocjach, które były są jeszcze osoby, które nie mają L4D2? Bez złośliwości piszę, po prostu mam wrażenie, że ta gra jest w promocyjnej cenie przez więcej dni w roku, niż w zwykłej ;)

Pozdrawiam,

@down: dostaniesz klucz na maila i będziesz musiał dodać grę tak, jak pudełkową

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up: dzięki:)

@Marellion

znalazlem cos takiego Gumboy Tournament za 0,49 na moje oko najtansza gra:)

http://store.steampowered.com/app/11230/

Zauwazyłem ze na D2D jest Empire Total War za 3,95 funta wiec okolo 17 zl, i jest w opisie ze gra wymaga steam, wiec mam pytanie czy gra bedzie w mojej bibliotece tak jakbym ja kupił w steam? i czy wogole bedzie jakas roznica pomiedzy tym jakbym kupil w steam a w D2D?

Edytowano przez doginfog
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulik: A ja dostałem Left 4 Dead 2 za free od Valve, tzn. w ramach przeprosin że miesiąc nie mogłem w modern warfare 2 multi grać bo mnie niesłusznie zbanowali (i tak wtedy nie grałem, więc nie narzekałem a left 4 dead 2 i to dwu pack dla mnie i dla kolegi dostałem)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, poważnie, po tylu promocjach, które były są jeszcze osoby, które nie mają L4D2? Bez złośliwości piszę, po prostu mam wrażenie, że ta gra jest w promocyjnej cenie przez więcej dni w roku, niż w zwykłej ;)

Wiem, wiem, mnóstwo razy były okazje do kupna jakiejś części "lefciora" po taniości. Z reguły wiedziałem o istnieniu tych promocji, ale albo nie było już pieniędzy na kredytówce, albo wypadało coś innego... A teraz za cenę taką samą jak w przypadku promocji dotyczącej jednej części, dostajemy dwie gry, więc po prostu muszę to kupić :wink:

A i faktycznie, sprawa dotyczyła achievementów promocyjnych. To faktycznie, mój błąd, za co przepraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyłem ze na D2D jest Empire Total War za 3,95 funta wiec okolo 17 zl, i jest w opisie ze gra wymaga steam, wiec mam pytanie czy gra bedzie w mojej bibliotece tak jakbym ja kupił w steam? i czy wogole bedzie jakas roznica pomiedzy tym jakbym kupil w steam a w D2D?

Jak kupisz grę na D2D to dostaniesz klucz, który musisz aktywować w Steamie. Czyli tak jakbyś kupił wersję pudełkową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczytalem i teraz wiem, że tylko jeżeli ktoś posiada Left 4 Dead (1 a nie 2) to kupując bundle otrzyma dodatkowy egzemplarz 1 części, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany kupnem 2 a ma już jedynkę to niech się do mnie odezwie, kupi bundle a ja odkupie jedynkę za równowartość połowy bundle (5.24euro/2 = 2.62). Decydować się szybko bo kończy się promocja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj tak sobie... zobaczymy jutro :) a jednak... nie zauważyłem CoH :) a ja bez pieniędzy... ma ktoś może możliwość kupienia jako przezentu a w zamian za to weźmie którąś z gier z tego tematu : http://forum.cdaction.pl/Zamienie-gry-t140424.html byłbym strasznie wdzięczny

Edytowano przez kostek941
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kusi Tomb Raider Underworld, ale pudełkowa wersja jest w jakiejś kolekcji klasyki, więc chyba sobie odpuszcze.

Z drugiej strony Lara Croft and the Guardian of Light wydaje mi się interesujące i tanie... Ostatnio sporo kasy wydałem na gry, więc się muszę zastanowić :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS w promocji jest interesujący (CS 1 za 2 euro i source za 4 euro)

Możecie mi powiedzieć, którą wersję lepiej kupić, nowego CS Source czy starego CS, bo mam dobry komp w domu, ale na studiach średniego laptopa, który radzi sobie średnio z Half-Life2

Klasyczny CS wciąż jest popularny i serwery pełne graczy czy już raczej co raz mniej w niego gra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to na pierwszy rzut oka jest sporo pozycji do kupienia, jednak po chwili zastanowienia sam nie wiem czy coś kupię. CSS kusi niezłą ceną, ale mam już CS 1.6, poza tym i tak z sieciowych strzelanek gram głównie w TF2, i wątpię żebym znalazł czas na jeszcze więcej gier tego typu. TR:Underworld też wygląda smakowicie, ale z drugiej strony można go zdobyć w jakieś klasyce. Poza tym jeszcze w kolejce do przejścia czeka Anniversary. Już prawie kupiłem trzy pierwsze części Quake'a, ale w sumie, jakby się tak dobrze zastanowić to granie w 1 i 2 jakoś mi się nie uśmiecha (przechodziłem to miliard razy, a obecnie i tak mam wiele innych gier do przejścia), a klon trójki jest dostępny za darmo, jako Quake Live, więc nie wydaje mi się że warto płacić te 5 ojro. Reszta albo mnie nie interesuje, albo za drogo. Raczej poczekam na jutrzejszą promocję, może trafi się coś ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...