Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Na amazon jest promocja na takie gry jak:

- Magicka - 3,39$ - S

- Sid Meier's Civilization V - 16,98$ - S

- Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City - 15,40$

- Sniper Ghost Warrior - 7,99$

- Supreme Commander 2 - 5,99$ - S

- Test Drive Unlimited 2 - 10,71$

- Mafia II - 17,14$ - S

*S - gra wymaga konta steam.

Edytowano przez dulumur
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście lipkowaty ten dzień, ale nowy rzut już za niecałe 2 godziny i liczę na sowitą dawkę zacnych okazji. Jedynie ciekawe 'Alpha Protocol' kusi, ale wolałbym zagrać w polską wersję, tóż to RPG jest, a ja w takowe nie gram po angielsku jeśli mam wybór. Nie mogę przeboleć obniżki TDU2 z pierwszego dnia promocji, trzeba było brać :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomekk90

Jeśli lubisz oldschoolowe FPSy w stylu Painkillera, to jak najbardziej tak (choć ja za taki zestaw zapłaciłem 3,99?, jak była obniżka o 90% a nie "marne" 80 ;)).

Dla mnie epic failem dzisiejszego dnia jest DOOM Pack Complete, powinien kosztować gdzieś połowę tego, co kosztuje (powiedzmy, 4,99?). Z całym szacunkiem dla klasyki, taki np. Ultimate Doom to już w zasadzie eksponat muzealny zdolny przyciągnąć tylko nekrofilów i tych, którzy grali w niego te 20 lat temu, powinni to opylać po euro za sztukę, a tu "normalna" cena to 9,99? (a swego czasu na Allegro pospolity był Doom CE, który zawierał Ultimate Doom, Doom II i Final Doom w cenie ~20 zł). A i Doom 3 też już nie pierwszej świeżości jest, a "normalna" cena to połowa ceny świeżo wydanej gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem króla artura ;] Za tą cenę imho warto - zostało mi na PSC 1,14 zł a ponieważ z kasą krucho jak na razie to więcej nie kupię wobec czego te resztki się nie przydają. Oddam komuś komu potrzeba a ma więcej niż te 200 postów ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Lol, a ja miałem już dość tego, że na wszystkich growych portalach jest ten sam news, że team fortress 2 jest teraz za darmo. Nie sądziłem, że ktoś jeszcze może o tym nie wiedzieć :D widać za dużo czasu spędzam w sieci.

Edit: nie wiem czemu, ale mimo iż mam pudełkową wersję Czarnobyla, to kusi mnie, żeby kupić też na steam. Trylogia by tak ładnie na koncie wyglądała :) ot magia promocji

Edytowano przez panmyster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

God damn you Steam! Za co ja będę jedzenie kupował, skoro całą kasę wydam na wasze przecenione gry?

7,47 ? poszło, ale za to mam wszystkie S.T.A.L.K.E.R.y ;p

Ponadto skompletowałem Half-Life'y (w końcu dokupiłem Episode'y), no i na GOGu kupiłem Descenty. Będzie co robić, gdy na zewnątrz pada ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z Call of Pripyat? Pisze, że bez innej częsci nie dostanę zniżki na 2.50 euro, ale gdy dodaję ją do koszyka bez zakupu innej, to i tak wyświetla mi 2,50. Teoretycznie powinienem chyba mieć tą zniżkę skoro na rachunku pisze mi 2,50, nieprawda?

Oks, już nieważne :)

Edytowano przez Redspirit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie polecam RUSH, bardzo przyjemna gra...

Potwierdzam - gierka przyjemna i daje co nie co do myślenia.

Dodatkowo właśnie został do niej dodany achievement, który najpewniej posłuży do zdobycia ticketa.

A faktycznie - coś może być bo rzeczywiście Rush zaczął mi się aktualizować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze widzę? Wings Of Prey za 3.75 ?? Toż to, jak za darmo. Oficjalny dodatek "Luftwaffe" za niecałe 2 ?...

DOPISEK:

Do tomekk90:

Raczej ciężko. Nawet do starego, poczciwego Il-2 Sturmovik, nie ma co podchodzić z klawiaturą. Doradzam Ci zaopatrzyć się w jakiś niedrogi joystick analogowy (może być jakiś Tracer), a wrażenia będą o wiele ciekawsze. Gdybyś dysponował większą kasą, to za około 90 - 100 zł najlepszym wyborem byłby Logitech Wingman Attack 3.

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...