Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Czy jak kupię Borderlands na Gamersgate, to czy będe mógł zdobywać achievementy na steamie? Bo, że żadnego DLC nie będę mógł uruchomić to wiem, bo jest czerwoną czcionką napisane.

Gra nie wymaga Steama, więc nici z achievementów. Możesz ewentualnie poczekać na jakąś wyprzedaż na Steamie jak Ci na nich bardzo zależy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie, to bardziej mi szkoda tych DLC i myślałem, że może achievementami się pocieszę :) Mam teraz dylemat, bo w gamersgate pokazuje mi cenę w dolarach, a na steam w euro, więc nawet jak będzie taka sama promocja, to mi się bardziej opłaca gamersgate.

Skoro nikt nie napisał, to dzisiejsza promocja na steam to Peggle Deluxe za 4,99 euro. Raczej coś dla "każuali". Jeżeli ktoś chce przetestować, to jest demo.

EDIT: Gamersgate ostatnio daje czadu z promocjami, bo dzisiaj bioshock i bioshock 2 są po 4.99

Edytowano przez panmyster
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bioshock i BioShock 2 po 4.99? na GamersGate.

S.T.A.L.K.E.R. - Call of Pripyat Loyalty Edition na Impulse za ok. 28,10 zł, do działania wymaga Shadow of Chernobyl.

Dodatkowo każdy, kto przed 1 lipca kupi na Impulse D&D: Daggerdale (obecnie ok. 42,17 zł) dostanie za darmo Baldur's Gate Complete (podstawka + Opowieści z Wybrzeża Mieczy).

Zdaje się, że dzisiejszy Midweek Madness to Europa Universalis III Complete za 3,75? i Europa Universalis III Chronicles za 7,50?.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum steama przewiduja ze w czwartek moze byc summer sale :D

Moje ciało (i portfel) jest przygotowane na tę promocję :ok: W sumie nie wiem, co mogą mi zaoferować, jak już mam chyba wszystko, co chciałem, ale kto wie. W razie czego pokupuję trochę kluczy z Mann Co. Store :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na GG jeszcze szczerze mówiąc nie widziałem, żeby sprzedawali same klucze (szukaj sformułowania 'needs third-party program' lub coś w tym stylu)

Promocje, w których sprzedawane są klucze Steamowe, znajdziesz na GreenManGaming.com

Pozdrawiam,

edit: oczywiście rozumiem, że chodziło Ci o gry stricte steamowe, bo zasadniczo chyba większość gier można 'dodać' do Steama (z ograniczoną funkcjonalnością)

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawszych ofert 1 dnia wyprzedazy na steamie:

Test Drive Unimited 2 - 5 euro

Borderlands - 5 euro

Lead and Gold - 1.35 euro

Oblivion - 6.80 euro

Medal of Honor - 10,19 euro.

Szczegolnie interesuje mnie TDU2. Opinie ma co prawda raczej slabe. Jak myslicie oplaca sie dac te 20zl za to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) i chyba zaraz pobiorę.

No z tym akurat może być problem, bo się wszyscy rzucili i serwery się duszą... A tak lekko offtopując - w L&G gra dużo osób? Też się zastanawiam nad kupnem.

Pozdrawiam,

edit: no to kupiłem - gra dodała mi się do koszyka w drugiej próbie, a zaczęła się instalować w trzeciej ;) prędkość pobierania nie przekracza 150 kbps (na łączu 6Mbit) - cóż uroki dużych wyprzedaży, c'nie? ;)

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak grałem (ok. 3 miesiące temu) to było ok. 20 - 30 serwerów (na oko). Na około 10 grali gracze, więc da się grać. Jak zbierzemy dużo Polaków, to może spikniemy się w grze i pogramy kilka rundek? Gra też niewiele zajamuje, gdzieś Gigabajt z haczkiem.

Edytowano przez AdrianFijalkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji wielkiej wyprz na steamie, można wziąć udział w losowaniu nagrody w postaci 10 gier ze swojej wishlisty. Kupony tej loterii zdobywa się zdobywając specjalne achievementy. Każdy może zdobyć kupon poprzez dołączenie do Summer Camp Official Group, więc chyba warto :)

mam nadzieję, że przyszłe dni wyprzedarzy bardziej mi podpasuja, bo jak na razie to nie ma nic dla mnie:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...