Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Za 84 dni GamersGate uruchomi nową usługę pozwalającą za darmo ściągać gry, warunkiem będzie oglądnięcie reklam przed uruchomieniem gry. Więcej informacji: http://www.gamersgate.com/files/FreeGames_...ase_english.pdf. Beta testy mają się zacząć w połowie czerwca.

Czy dobrze zrozumiałem, że będzie można mieć tylko 5 gier na koncie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że ja się wtedy wstrzymałem i wydałem te 5 euro na co innego. :tongue:

Jak na razie słabe te promocje, choć jak już ruszy ta wielka wakacyjna wyprzedaż, to pewnie będzie znacznie lepiej. Z jednej strony chciał bym, żeby tak było, z drugiej nie, bo pewnie znowu wywalę kolejną kasę na gry. :laugh: Oczywiście o ile znajdę kogoś, kto mi kupi, bo sam nie mam ani Paypala, ani karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mogę aktywować swojego Poker Night na Steamie. Napisałem już maila do supportu Telltale i mam nadzieję, że coś poradzą. Kusi w sumie też ten Fallout, bo cena w $ to około 35zł.

Też tam kupiłem Poker Night at the Inventory i miałem ten sam problem. Rozwiązanie jest proste (znalazłem je na forum steam) wejdź TU i zaloguj się na swoje konto Telltale Games, a tam otrzymasz kod do aktywacji tej gry na Steamie.

Edytowano przez perikorozo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Defense Grid Gold za 13 zł na Impulse.

Na Steamie pojawiło się Beat Hazard Ultra, DLC do Beat Hazard. Po zagraniu paru piosenek mogę powiedzieć, że to pozycja obowiązkowa dla posiadaczy BH. Dodana została możliwość gry przez internet (Co-op i Head to Head), system perków, nowi bossowie i przeciwnicy, Boss Rush Mode, nowe achievementy i parę innych rzeczy.

Edytowano przez Azgrel
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Steamie bardzo ciekawy, IMO, weekend deal -Dwie paczki gier indie - Variety i Action Pack, oba po około 9 ojro

Co do Action Pack (AAAaaAA, Gridrunner Revolution, Metal Drift, Starscape i Zombie Driver za 8,79 ?), to ciężko mi się wypowiedzieć, bo nie znam tych gier za bardzo (mam AaaAa, które jest re-we-la-cyj-ne), natomiast Variety Pack znam z dem i w zasadzie nie ma tam słabych pozycji (A.R.E.S., Atom Zombie Smasher, Capsized, Machinarium i Swords&Soldiers HD za 9,69?), także zdecydowanie polecam.

Pozdrawiam,

edit: GOG wypuścił informację, że będzie miał wakacyjny event wyprzedażowy - 'Staycation', szczegóły w poniedziałek

Edytowano przez Kulik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze przecena na FEAR Collection, ale Valve nie pozwoliło na zakup z niektórych państw Europy, m.in. z Polski. I jeszcze zrobili to na tyle perfidnie, że dali otwartą reklamę że jest przecena na cały pack, ale jak się ją kliknie to wyskakuje zakup jedynie FEAR 3. Trochę się wkurzyłem, bo chciałem sobie kupić pierwszego FEARa, a tak to lipa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...