Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

Słyszałem że jak się kupi jakąś grę od EA na steam to dostaje kod dzięki któremu grę można przypisać do konta na EA Store.Czy jest to prawda?

Nie do wszystkich, np. do Dead Space i Mirror's Edge nie jest wyświetlany klucz, ale można go wyciągnąć z rejestru. W przypadku Dead Space zainstaluj najpierw grę, potem w rejestrze przechodzisz do HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Electronic Arts\EA Games\Dead Space\ergc (na Win x86) lub HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432node\Electronic Arts\EA Games\Dead Space\ergc (Win x64) i tam masz klucz gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałuję, że brakło mi paru eurocentów na Dead Space'a, ale zakupiłem takto Medal of Honor : Airborne. A w Battlefielda : Bad Company 2 gra sporo ludzi więc opłaca się kupić :) Ogólnie bardzo ostatnio moje konto "obrosło" w nowe gry - Plants vs Zombies, Medal of Honor:Airborne, Mount & Blade - Warband ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie kupiłem Dead Space, Medal of Honor : Airborne i Battlefielda : Bad Company 2, zastanawiałem się również nad Need for Speed: Undercover... Tak się zbierałem z zakupem Crysisa z dodatkiem, że już była inna gra od EA w promocji i mi przepadł za te 20 zł:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos Bad Company 2 to cena europejska jest ze 3 razy większa od ceny amerykańskiej.

Medal of Honor

$14.99

Battlefield: Bad Company 2 Vietnam

$7.49

Battlefield: Bad Company 2

$6.80

Battlefield 2: Complete Collection

$5.00

Battlefield Bad Company 2: SPECACT Kit Upgrade

$2.99

Medal of Honor: Airborne

$2.50

Ceny mówią same za siebie. Za około 40 dyszki można by mieć BC2+ Vietnam DLC, gdyby można było płacić dolarami.

Szkoda, że nie mam znajomych w USA. Tak to tylko zakupiłem MoH: Airborne i ME. Ogólnie bardzo fajny weekend był, ale ceny tu i za oceanem bardzo nie równe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W programie CDProgram za 300 punktów (odzielnie) można wziąść Wiedzmina 1 i Wiedzmina 2 :admin_twisted: Wiedzmin 1 jest od razu po polski zaś 2 po polsku po zarejestrowaniu pobieramy (nie moja informacja nie jestem pewny) przez specjalny downloader. Tera idę kupić z 4 gry Cdprojektu by i na 1 i na 2 mi starczyło :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że mimo pojawienia się jednodniowych promocji, wciąż ukazują się przeceny z cyklu "Midweek Madness" i "Weekend Sale". Dzisiaj w przecenie Worms Reloaded i Majesty 2. I o ile 7,50 euro za robale to jak dla mnie wciąż cena zaporowa (niecałe 30 zł. za grę w którą i tak pewnie prawie nie zagram), o tyle 3,40 za Majesty to całkiem fajny biznes. Na jedynce straciłem sporą część życia, i wciąż uważam ją za jedną z lepszych strategii/sim fantasy, dlatego część drugą przywitam z otwartymi rękoma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dnia:

- Mini Ninjas za 5,10 euro.

Dodatkowo wystartował "Ubisoft Week" ( od 23 do 30 maja ):

- wszystkie gry mają 33% zniżki.

- Prince of Persia: 66% OFF individual titles lub 75% OFF complete pack ( 16,25 euro za 5 gier ).

Oby trafiła się zniżka o 66% na The Settlers 7: Paths to a Kingdom :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 dzień "Ubisoft Week":

(-50%)

"The Settlers 7: Paths to a Kingdom - Deluxe Gold Edition" 19,99 Euro = 79zł

"R.U.S.E." 24,99 Euro = 98,77zł

"R.U.S.E. - The Chimera Pack" 3,49 Euro = 13,79zł

"R.U.S.E. - The Pack of The Rising Sun " 4,99 Euro = 19,72zł

Oferta jedno-dniowa: (-66%)

"UPLINK" 3,40 Euro = 13,43zł

@Britann, masz zniżkę, tak jak chciałeś.

Edytowano przez WalteroDim
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...