Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

W porównaniu z dniem wczorajszym, dzisiaj kicha całkowita. Gry nieciekawe, a nawet jak już jest coś ciekawego, to dalej w zaporowej cenie (MoH, S7). Jedyna gra która przyciągnęła moją uwagę to Mafia 2, nad którą nawet na chwilę się zastanawiałem, ale zaraz potem przypomniałem sobie że gdzieś od roku na półce leży część pierwsza, czekając na przejście. Także jak przyjdzie czas na Mafię 2, to z pewnością sobie ją kupię gdzie indziej. Pozostaje czekać do jutra, ciekawe co Valve zaoferuje nam na zakończenie tego wielkiego, cyfrowego obżarstwa :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Mafia 2 wygląda bardzo ciekawie...szkoda, że bez dodatków - wtedy bym kupił.

Dodatki też są przecenione - po 2 euro każdy, z tym, że Jimmy's Vendetta chyba tak czy inaczej nie opłaca się brać, więc zostaje tylko jeden ;)

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, dzisiejsza oferta jest mniej atrakcyjna od poprzednich. O ile oczywiście ktoś nie ma jakiegoś tytułu Half Life, bo w takim wypadku musi natychmiast kupić za tę cenę. Ja w wakacje kupiłem Half Life Anthology za pełną cenę (te 11 ojro), a tutaj jest obniżka o 85% :huh: Naprawdę zachęcam, jeśli ktoś jeszcze nie ma.

Co do Mafii 2 to trudno mi ocenić atrakcyjność oferty. Wersja ze wszystkimi DLC kosztuje 12,50 ojro. Pierwsza Mafia bardzo mi się podobała, ale nie stałem się jej wyznawcą - ot, solidna gra z fajnym klimatem, ale nie genialna. O drugiej części nasłuchałem się nieco złych rzeczy i za taką cenę mnie nie interesuje ta gra.

Jutro najprawdopodobniej czeka nas wybór ofert z całego tygodnia, a może nawet i dwóch. Mam parę rzeczy, które się nie znalazły w specjalnej ofercie (Jericho i parę innych). Jeśli będzie ponownie Serious Sam Pack, to może też wezmę, skoro wszyscy naokoło też wzięli 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na te wszystkie wyprzedaże żałuję, że nie mam szybkiego netu... :(

Btw. to paradoks, żeby świąteczna wyprzedaż trwała aż do 2011 roku :D

Przynajmniej to Zeno Clash kupiłem razem z Playem, a gra jest po prostu fajna i niekonkencjonalna :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, Mafia za 12,50 to chyba nie jest wersja z DLC, tylko wersja z dodatkami dla dystrybucji cyfrowej (co ciekawe, kupiłem właśnie Mafię za 9,99 i na stronie sklepu pokazuje mi, że mam tę droższą wersję)

Przeciez dopiero co byla Mafia 2 za 12 dolcow na Amazon, wiec co tak skaczecie :/ Nadal jest za 12,50, wiec jest nawet taniej i to juz od dawna. Dziwne ludzie wy.

te niecałe 2,50 PLN to cena, którą jestem gotowy zapłacić za to, żeby mieć wszystko ładnie w jednym miejscu i bez kombinowania z regionami

Pozdrawiam,

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę już podsumować swoje zakupy, a najgorsze nawet nie jest to że sporo tego i jednak troche grosza poszło którego normalnie pewnie za jednym zamachem bym nie wydał. Czasem tylko szkoda mi naszych rodzimych dystrybutorów gier bo jednak w skali kraju to sporo gotówki przewędruje za granice a nie do nich. No ale tylko przez chwile bo jak sobie przypomne np promocje Cenegi - 40% taniej na gry w ofercie a tak naprawde obniżki obejmowały zniżke od ceny wyjsciowej a nie tej obowiązującej co dawało ostateczne różnice rzedu 5, 10 czy max 15 zł to przechodzi mi sentyment po takich akcjach promocyjnych firm które traktuja ludzi jak kompletnych idiotów nie potrafiacycych liczyć %. No ale wiadomo z drugiej strony że Steam ma wieksze pole manerwów w zakresie ustalenia upustów. Wracając do zakupu ,trzeba bedzie przecież jeszcze w to wszystko znaleśc czas żeby pograć ,a brałem gry tylko takie które wiem że troche czasu chetnie nad nimi spedze. Z tym może być cieżko zwłaszcza że to nie jedyne zakupy ostatnich tygodni na moim koncie, no ale z niektórych ofert grzechem było by nie skorzystać.

Ze steama wpadło:

Crysisy komplet :podstawka , Warhead, Crysis Wars

Europa Universalis 3 Complet Edition

Titan Quest Gold

Wings of Prey

Hearts of Iron 3 Komplet

Global Agenda

Red Alert 3

Farcry 2

oraz humble bundle 1 i 2 zestaw ale to już inna akcja promocyjna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedwczoraj kupiłem Left 4 Dead 2 tylko tego ściągania trochę :ohmy: . On kosztował 4.75euro ,a mam paysafecard mój ma 20zł ,więc chyba coś tam jeszcze zostało. Chętnie odstąpię resztę (proszę pisać na PW). Dzisiaj jak dla mnie słaba promocja. Ciekawy jest tylko HL ,ale sam już go posiadam. Nawet, nawet ciekawe też jest Company of Heroes. Bez sensu wydawać kasę na HL2: Deathmatch jak można go mieć za free. Tu dla posiadaczy kart marki ATi ,a tu dla Nvidii.

Edytowano przez maxyman42
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego co będzie jutro nie wie nikt,mam nadzieje,że będzie podsumowanie,bo serious sama i mirros edgea przegapiłem.

A Mafie 2 polecam, mnie ta gra mocno wciągnęła, sporo osób ją krytykuje, i ja nie wymagałem od niej zbyt dużo,dlatego gra mnie pozytywnie zaskoczyła, co prawda przejście jej zajmuje jakieś 10h mimi to moim zdaniem warto ja kupić.

Edytowano przez chemikKKS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z dzisiejszej promocji kupiłem Company of Heroes: Gold(po drugi dodatek trzeba będzie lecieć do Media Expert :P) i chyba zaraz kupie HL: Source. Tego akurat nie mam, no a jak już mieć wszystkie HLy to wszystkie, jestem ogromnym fanem tej gry :wub:

Jeśli jutro byłoby podsumowanie... To nie wiem co bym kupił xD Ale pewnie coś bym kupił :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też liczę na powtórzenie jutro o ile w ogóle coś będzie... a wydaje mi się, że chyba nic nie będzie. Do 2 stycznia to chyba chodzi, że 2 stycznia się promocje kończą... Co do gier które zakupiłem jestem z każdej zadowolony, no prawie z każdej, GTA IV chodzi gorzej na GTX460 1GB, podstarzały Radek HD4870 512MB zapewniał min 35FPS na medium, teraz spadki poniżej 20FPS to normalka ale ta gra już tak niestety ma... mam nadzieję, że z Epizodami będzie troszkę lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...