Skocz do zawartości
alexiej

Tanie gry w dystrybucji elektronicznej

Polecane posty

A kupił ktos z was The Ball?Bo ta gra mnie interesuje.Ale nie wiem czy nie wywale kasy w błoto.

The Ball - grałem w demko, jest całkiem fajne, rozwiązujesz zagadki w pomieszczeniach, miażdżysz wrogów. Są minimalne skojarzenia z Portalem, gra wygląda ładnie. Niestety podobno jest krótka, ja za tę cenę nie kupiłbym tej gry.

Co do dzisiejszych ofert: jeśli ktoś nie miał GTAIV i L4D2, a lubi gry z tych rodzajów, to jak najbardziej zachęcam do kupna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogłaszam się:

Kupiłem Left 4 Dead 2 - Four Pack mogę odsprzedać 2 gifta po 16.5 ZL (pszyjmuje tylko PayPal)

Moge kupić na prezent wszystkie gry z tego regionu (region za $ ) cena gry w $ 1$=3.05 + 4zl dla mnie ,

P.S

Pisać w PW , tylko forumowiczom kturzy mają ponad 100 postow

Na słownik ortograficzny będzie jak znalazł. - RoZy

Edytowano przez RoZy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na EA store

co prawda nie steam, ale promocja jest równie ciekawa, a jak sądzę, patrzą tu właśnie łowcy takich promocji

między innymi dodatek do BC2, Vietnam za 27,44

a co do tematu to dzisiaj tylko GTA 4 complete pack z ciekawych rzeczy jest, a dla fanów rozwalania cegiełek jest całkiem przyzwoity Shatter

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzyli na EA Store, to co było tydzień temu, czyli wszytko tną o połowę - również podstawkę BF:BD2 lub pakiet z dodatkiem.

BF:BC2 mnie przekonało, GTA na steamie już chapnąłem (znowu cyrki z błędami były of korz). Wystarczy już tej zabawy w tym roku i na połowę przyszłego (no może ew. kupię podstawkę GTAIV RIP'iemu, bo widzę, że kolekcjonuje :P). Chyba jeszcze nigdy nie kupiłem tylu gier w tak krótkim czasie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Skoro jest ta promocja na BC2, to nie wypada nie skorzystać (choć jeszcze się poważnie zastanowię i pewnie ostatecznie zrezygnuję :wink:). Ja, w przeciwieństwie do Hrabcia, nie kupię pewnie nic przez najbliższy rok, bo i tak już wystarczająco się nachapałem, a lista gier, które leżakują nieruszone na steamie, albo jeszcze w ofoliowanym pudełku, dawno przekroczyła 10 pozycji...a w każdą kiedyś na pewno zagram.

no może ew. kupię podstawkę GTAIV RIP'iemu, bo widzę, że kolekcjonuje

nie zwykłem się gniewać za takie gesty :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zaczynacie sporządzać bilansik mały, tak więc i ja się dołączę. W ciągu tej promocji kupiłem Red Faction Guerilla, Machinarium, Mirrors Edge, DiRT2, GTA IV i Epizody i pewnie dzisiaj jeszcze coś kupię ale na szczęście mało już mi kasy zostało. Do tego dochodzą gry w które już wcześniej miałem w planach do przejścia (tak jak Gothic 2, wiem, wstyd, że do tej pory nie przeszedłem... ;d) tak więc ja również przez długi czas nic chyba nie kupię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prócz zwykłej promocji na EA.store, dostałem jeszcze dychę jakiegoś rabatu. Nice.

Co do ilości gier to zdziwiłbym się bardzo gdybym coś kupił w przyszłym roku (no chyba, że na kolejnej steamowej wyprzedaży świątecznej). Tym bardziej, że ani na nic specjalnie nie czekam, a i gracz ze mnie taki niedzielny ostatnimi laty. Po prostu siara powiedzieć, że się nie będzie miało nic nowego przez dłużej niż pół roku :P

Ogólne podsumowanie tegoświątecznych zakupów:

  • Arma II
  • ArmaII dodatek
  • Flatout 2
  • GTA IV
  • GTA Episodes
  • BF:BC2
  • BF:Vietnam

Piniądze wydane: 110zł

Wartość rynkowa gier: 375zł

W sumie tak jakbym kupił tą paczkę GTA a resztę dostał gratis :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy rzut gier z przeceny nie zrobił na mnie wrażenia. Zastanawiałem się tylko przez chwilę nad GTA 4, ale głównie dlatego że to podobno bardzo dobra gra jest. Zniechęciło mnie jednak ściąganie 31 GB danych. No i w sumie nie przepadam za serią GTA :P. Reszta gier mnie albo nie interesuje, albo są za drogie. I tak za dużo pieniędzy już wydałem na tej promocji, i obiecałem sobie że teraz kupię tylko gry ze statusem "must have", a nie "zagrałbym sobie, ciekawe jakie to jest" :)

Dla własnej satysfakcji zrobię sobie też takie małe podsumowanie zakupów. A co mi tam, wszyscy robią :P

- The Last Remnant

- Clive Barker's Jericho

- Darksiders

- Killing Floor

- Lara Croft and the Guardian of Light

- Serious Sam HD Pack

Ogólnie rzecz biorąc bardzo jestem zadowolony z tej promocji. Załapałem się na wiele tytułów na które polowałem od dawna (TLR), albo na takie, które w polskich sklepach kosztują o wiele więcej (Darksiders, SS). Kosztów nawet nie mam zamiaru podliczać, bo i po co. Ważne że gierki są na koncie. Teraz pozostaje poczekać na koniec promocji. Jeśli będzie coś wartego zakupu to się zakupi, a jeśli nie to na zakończenie kupie sobie Mini Ninjas, albo itemy do TF2. W każdym bądź razie warto brać udział w takich przecenach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja na EA store

co prawda nie steam, ale promocja jest równie ciekawa, a jak sądzę, patrzą tu właśnie łowcy takich promocji

między innymi dodatek do BC2, Vietnam za 27,44

a co do tematu to dzisiaj tylko GTA 4 complete pack z ciekawych rzeczy jest, a dla fanów rozwalania cegiełek jest całkiem przyzwoity Shatter

BC2, Vietnam za 27,44 metod dostawy cyfrowy to klucz ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje, czy w sklepie EA Store można kupować gry jako prezenty dla kogoś innego? Niby w pomocy technicznej jest napisane, że jest to możliwe i nawet jest opisane jak, ale ja jakoś tej opcji nie widzę...Można jeszcze w ogóle to robić, czy ta opcja została usunięta i nie zaktualizowali pomocy technicznej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BC2, Vietnam za 27,44 metod dostawy cyfrowy to klucz ?

Tak, ale jak kupisz w pudełku to i tak sam klucz dostaniesz więc, tak naprawdę żadnej różnicy nie ma, jak masz po lewej w menu głównym napis Vietnam, klikasz, wpisujesz i grasz, nic nowego nie ściągasz,

Ja też machnę podsumowanie

-Dirt 2

-Plants vs Zombies GOTY

-GTA IV

-GTA IV Episodes

-Battlefield: Bad Company 2

i z EA Store Vietnam

mam jeszcze nadzieję, że będzie coś ciekawego dzisiaj

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. End!

Podczas tej promocji obkupiłem się, jak nigdy. Aczkolwiek jestem z siebie dumny, bo żadna promocja nie zmusiła mnie do kupienia czegoś, czego zupełnie nie chciałem. Wiwat silna wola :)

Podsumowanie:

GTA IV complete (GTA + dodatki)

Crysis complete (crysis z dodatkiem)

Jedi Outcast

Bad Company 2 digital deluxe (BC2 +Vietnam)

Czyli 7 gier, na które uwzględniając kody paysafecard wydałem:

46,92zł

przy sklepowej wartości w Polsce ok.350 zł :)

I wystarczy na cały przyszły rok :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy was wyglądam skromnie :D

Kupiłem tylko 2 tytuły:

-Batman:Arkham Asylum

-Garyy`s Mod

Wydana kasa :45,96zł

Wartość gier na steamie: 151,92zł

To jest tylko wstępne podsumowanie,bo do końca zostało jeszcze kilka dni,a w portfelu czeka 20euro :).

Edytowano przez chemikKKS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...