Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SplaTt333

Rozwiązany: Dragon Age - problem z wyborem króla. Błąd w grze?

Polecane posty

Witam,

mam następujący problem

Mianowicie doszedłem do momentu wyboru króla (lub królowej) dla fereldenu, i po uwcześniejszym "dogadaniu" się z królową postanowiłem że to ja będę królem u jej boku. Ona się zgodziła (oczywiście to Alister zabił Logena) i wszystko było super, aż do momentu gdy wyruszyłem do Redcliff. Tam królowej wogóle nie ma, po prostu "znikła", do Alistera wszyscy zwracają się jak do króla (a zrzekł się praw do tronu na zjeździe...) a ja mam zapis w Kodeks->Postacie->Królowa Anora że królowa została zdetronizowana i Alister został królem...

coś mi tu nie halo.

Dodam że gram w DA na X360, gra oczywiście oryginalna

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doprowadzenie do śmierci Loghaina, obojętnie czy z twojej, czy z Alistaira ręki, jest równoznaczne z przekreśleniem wszystkich wcześniejszych umów z królową. Nie zmienia to faktu, że pod koniec rozmowy zwracają się bezpośrednio do nas z pytaniem kto ma rządzić, co wtedy wybrałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, nie jest równoznacze, ja słyszałem, że jak Alister zabije Loghaina to się tego nie traci, po prostu musisz z Redclif wyruszyć na pomoc Denerim, ponieważ to ono jest atakowane( w Redcliff nie ma królowej po zjeździe!!!), a potem będziesz królem, po wygranej bitwie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też czytałem, że podobno

jeśli chcę zostać królem, to alister musi zabic Logena, natomiast jeśli oni mają się pobrać - muszę to zrobić ja. Pytali mnie kto ma zostać królem, powiedziałem że ja, u boku królowej, a ona to potwierdziła. Jeśli w redcliff nie ma być królowej to może to tylko "niedopracowanie" w grze, jak np. kiedy Leliana zwraca się do faceta jak do kobiety. Właściwie to zakończyłem już grę z wątkiem Alister+Anora, ale chciałem też ja+Anora, bo zapewne już szlachcicem nie zagram, co podobno zmniejsza szanse na ślub z królową.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...