Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

pisanek

Rozwiązany: Devil May Cry 4

Polecane posty

Nie tak ostro, sam kiedyś używałem kodów jednej misji Sudden Strike ahh. Tylu było niemców, że nie wiedziałem gdzie posłać wojska.

Ale DMC to gra typu: biegnij przed siebie i wciskaj A najwięcej razy.

Co w tym trudnego ???

I don't know dude

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeszłem na Człowiek, przeszłem na łowca Demonów ale i tak Dante nie chce zrobić z Pandory tego wielkiego dysku co wygląda jak glaive na sterydach dry.gif

Aby zrobić ten "dysk", wciśnij zablokowanie celu + tył + klawisz stylu. Musisz mieć włączony styl Strzelca (Gunslinger) i wykupiony bodajże drugi poziom tego stylu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Human (Człowiek) - najłatwiejszy. Masz go od początku gry.

2.Devil Hunter (Łowca Demonów) normalny. Też dostępny od początku.

3.Son of Sparda (Syn Spardy) - trudny. Odblokowywany po przejściu Devil Huntera.

4.Dante Must Die (Dante Musi Umrzeć) - najtrudniejszy, w dodatku wrogom po jakimś czasie włącza się ich Devil Trigger - świecą się wtedy na fioletowo, trudniej jest ich ogłuszyć i pokonać, zadają też więcej obrażeń, niektóre też zyskują dodatkowe właściwości (na przykład Chimera Seed'ów nie da się przyciągnąć łapką). Odblokowywany po przejściu Son of Sparda.

Oprócz tego masz jeszcze Bloody Palace (Krwawy Pałac) - tryb survivalowy z 101 etapami i limitem czasowym, który zwiększa się po przejściu każdego etapu; co 20 etapów walka z bossem, oraz trzy dodatkowe tryby (niezaliczane do rankingu):

1.Legendary Dark Knight (Legendarny Mroczny Rycerz, czy jakoś tak) - poziom trudności jak na Son of Sparda, ale wrogów jest jakieś 10 razy więcej. Odblokowywany po przejściu Humana albo Devil Huntera.

2.Heaven or Hell (Piekło albo Niebo) - wszyscy, zarówno wrogowie, jak i ty, giną po jednym ciosie; w każdej misji dostajesz na start trzy złote kule, używane automatycznie po śmierci. Odblokowywany po przejściu Son of Sparda. Jak dla mnie tryb bez sensu, można go całego przejść, zabijając wszystkich z pistoletów.

3.Hell and Hell (Piekło i Niebo - bezsensowne tłumaczenie) - tu już jest dużo trudniej, wrogowie są trudni jak na Son of Sparda i giną normalnie, ale ty giniesz po jednym ciosie. Też masz darmowe trzy złote kule. Odblokowywany po przejściu trybu Dante Must Die.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z trochę innej beczki. Ponieważ gdzieś w połowie instalacji wywala mnie z błędem CRC że niby Data2 jest uszkodzona. Na XP wszystko zainstalowało się ładnie i działa a u mnie na Viscie nie :( i tu moje pytanie spotkał się ktoś z czymś takim już? I czy ma jakąś solucje?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak przenieść zapis z Devilka a potem na innym kompie wykorzystać ??

-.-

W "moich dokumentach" jest folder o nazwie "Capcom", tam są sejwy... wystarczy skopiować i potem wkleić do "Moich Dokumentów" na innym kompie/ testowano na Windowsie XP, z Vistą lub 7 nie wiem jak będzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yo ludzie :) mam pytanko jak odblokować ( bądź używać xD ) czegoś takiego jak "Dreadnaught" ?

taaa jestem nowy w te klocki :P ale zaliczyłem devil huntera ( na klawiaturze xD ) w niecałe 19 h odejmując filmiki ( które trwają ponad 2 h :P ) to chyba nie tak źle xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...