Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

thureg

Fallout 3 kolekcjonerska czy Premium Games

Polecane posty

Witam

Chciałbym kupić Fallouta 3 i zastanawiam się...

Czym różni się to:

http://sklep.cenega.pl/index.php?action=pr...r=759⊂=3

od tego:

http://www.gram.pl/prod_9w7jH,3_Fallout_3.html

Dodam, że ceny są takie same 69 zł. Jeżeli niczym się te gry nie różnią, to nie widzę sensu kupowania Premium - bez bajerów.

Czy w którejś z tych wersji są dodatki i czy są one po polsku?

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak i ta pierwsza to jak jest napisane edycja kolekcjonerska która zawiera

1.

Unikalne metalowe pudełko śniadaniowe Vault-Tec

2.

Kolekcjonerską figurkę Vault Boy?a kultowej postaci ze świata Fallout-a (z kiwającą głową)

3.

Płytę bonusową z materiałami z produkcji gry

4.

Wyjątkowy Artbook zawierający niepublikowane szkice koncepcyjne wraz z komentarzami autorów

5.

Gra Fallout 3 (PC) w dwóch wersjach językowych polskiej i angielskiej do wyboru

a gra od Gram.pl to po prostu gra

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale w empikach i innych nie dla idiotów ceny są identyczne... Gdzieś czytałem, że ma wyjść Games of the yeat (czy jakoś tak) i tam mają być wszystkie dodatki. Czy premium = games of the year? A może kolekcjonerka = premium = games of the year?

Problem mnie dręczy, bo jeżeli kupię premium i będzie "tylko" gra, to wolę dać nawet tą dyszkę więcej i mieć kolekcjonerkę, ale... jeżeli kolekcjonerka to gra bez dodatków a premium jest z dodatkami to nie wiem. Kurcze na opakowaniach nie jest napisane chyba... Może ktoś wie jak to jest?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thureg, w GoTY znajdziesz pięć DLC, ale w edycji kolekcjonerskiej już nie. Na twoim miejscu wybrałbym tę drugą. Wszystkie DLC możesz zakupić za stosunkowo niewielkie pieniądze ze strony Bethesdy, a jeśli takie metalowe pudełko czy figurka Vault-boya Ci się podobają...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zakładam tak:

Kolekcjonerka - gra z bajerami

Premium - gra z dodatkami

Co polecacie?

Cena ta sama...

Wszystko zależy od twoich preferencji. Wszystkie bajery tej pierwszej edycji, to metalowe pudełko, figurka vault-boya oraz artbook. Tutaj masz podforum (na forum Beth) poświęcone w całości DLC. Możesz sobie poczytać na ich temat i samemu zdecydować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem kolekcjonerkę F3 i mnie się ona spodobała. Vault-Boy i metalowe pudełko ładnie się prezentują a, że edycja Premium Games to nic innego jak zwykłe wydanie tyle, że w reedycji to brałbym kolekcjonerkę. Chyba, że zaraz się pokaże GOTY z wszystkimi DLC (w co jak na razie wątpię).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...