Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotr_s301

Batman: Arkham Asylum

Polecane posty

Tam musisz podejść do tego pierwszego czegośtam i użyć "de-czegośtam sekwencyjnego" po czym odblokuje ci się pomieszczenie i jeden strażnik uratowany. Później to samo musisz zrobić w tym drugim pomieszczeniu i odciąć strażników. Później zostanie ci 30 sekund na złamanie szyfru do drzwi wyjścia i wychodzisz :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze mam dobrą wiadomość. Mam nadzieję, ze tu jeszcze zajrzysz :)

Dzięki Knockersowi uporałem się z tym przeklętym livem. Musiałem stworzyć nowe konto, więc wszystkie zapisy z Batmana mi upadły, ale moje konto jest już w pełni aktywne. Jutro z rana ściągnę wszystkie możliwe DLC i powiadomię cię co zobaczyłem. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: gdy pobierze się już tą aktualizację, która pobiera się godzinę, na pulpicie będzie ikonka do takiego programu od live. No i właśnie w tym programie m. in. pobiera się dodatki do gier (oczywiście te, które należą do Games for Windows live). Więc nie wiem czy jest w ogóle możliwość dania tego modu..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: gdy pobierze się już tą aktualizację, która pobiera się godzinę, na pulpicie będzie ikonka do takiego programu od live. No i właśnie w tym programie m. in. pobiera się dodatki do gier (oczywiście te, które należą do Games for Windows live). Więc nie wiem czy jest w ogóle możliwość dania tego modu..

Zastanawiam się po co te ściemy ? Najpierw piszesz że da się grać Jokerem na PC, trzeba zassać DLC. Potem piszesz że musisz to wypróbować, w tym celu odpalić G4WL. Potem że nie masz dostępu do neta (chwilowo) bądź godzinami wgrywa się upgrade do G4WL. Potem coś ci działa, a coś nie działa. Przecież to bzdury. Podsumowując : nie masz modu 'Prey in the Darkness' na PC, nigdy nie widziałeś żeby ktoś na PC w to grał, i nawet nigdy nie ściągnąłeś nic z G4WL. Robisz se jaja z regulaminu i nabijasz tylko statsy na forum, zgadłem ? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zgadłeś kolego ;) Szkoda, że tylu ludzi ma już na forum takie podejście, ale cóż.. To tak, za pierwszym razem nie wiedziałem, że aby uzyskać pełne konto na live nie można podać swojej lokacji jako Polska, ponieważ live nie obsługuje klientów z tego regionu. Myślałem wtedy, że wszystko jest ok, wiec ściągałem aktualizację. Niestety konto nie było w pełni aktywne więc musiałem to powtarzać, aż do wczoraj, kiedy dowiedziałem się że trzeba podać lokację, którą live obsługuje, np. USA. Dlatego pierw działa, a później nie. Z live ściągam po raz pierwszy. A, że da się grać Jokerem wiedziałem już przed zakupem tej gry, bo odwiedzałem różne fora. Najpierw poczytaj uważniej wszystkie posty i nie osądzaj, że robie sobie jaja ok? To tak nie ładnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, za pierwszym razem nie wiedziałem, że aby uzyskać pełne konto na live nie można podać swojej lokacji jako Polska, ponieważ live nie obsługuje klientów z tego regionu. Myślałem wtedy, że wszystko jest ok, wiec ściągałem aktualizację. Niestety konto nie było w pełni aktywne więc musiałem to powtarzać, aż do wczoraj, kiedy dowiedziałem się że trzeba podać lokację, którą live obsługuje, np. USA. Dlatego pierw działa, a później nie. Z live ściągam po raz pierwszy. A, że da się grać Jokerem wiedziałem już przed zakupem tej gry, bo odwiedzałem różne fora. Najpierw poczytaj uważniej wszystkie posty i nie osądzaj, że robie sobie jaja ok? To tak nie ładnie :P

Jakie fora ? Na oficjalnej stronie B.A.A wyraźnie pisze :

"So just to clarify - this DLC [Prey in the Darkness] isn't available on PC, and as far as I know there are no plans to release it on PC. It is only available on PS3 in the US but is available for PS3 and 360 in Europe." - źródło.

Czyli w skrócie : "ten DLC [Joker] nie jest dostępny na PC i nie ma żadnych planów żeby wypuścić go na PC."

Po co twierdziłeś coś innego i bez żadnych dowodów ? Dla jaj ? :tongue:

I co najważniejsze - nadal twierdzisz że ten mod jest na PC, czy już przyznajesz się do błędu ? :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojoj... no cóż muszę się przyznać do błędu. Na forum Eidos bywałem, lecz czegoś takiego nie znalazłem. I uświadomiłem sobie to w pełni dzisiaj, gdy zacząłem ściągać możliwe dodatki do Batmana, a właściwie jeden dodatek. Ale że jaj sobie nie robię to mam nadzieję, że mi wierzysz bo takiego zamiaru nie miałem. Cóż, zawiodłem się na rocksteady...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...