Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotr_s301

Batman: Arkham Asylum

Polecane posty

Witam.

Mam kilka pytań dotyczących wyżej wymienionej gry.

1. (w pliku BmGame.ini)

[DefaultPlayer]

Name=Player

team=255

Co się stanie, gdy Name albo team zmienię na inną wartość? Co do team: o ile zmienia przynależność, jak dołączyć do Jokera? :)

2.

Co zrobić, by grać Jokerem - o ile jest taka możliwość - poprzez jakiegoś moda czy edycję pliku? Interesuje mnie tylko wygląd Jokera - animacje mogą być Batmana.

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsze pytanie Ci nie odpowiem, ale jeśli chodzi o to by grać Jokerem trzeba mieć dodatek, który można pobrać w menu gry w zakładce "zawartość do pobrania". Trzeba być zalogowanym do live'a, a dodatek ten, jak i wszystkie, jest bezpłatny.

I takie pytanko: masz oryginała? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że mam oryginała.

@ pobierania: Jak to? To nie jest tylko na PS3? Bo mnie interesuje wersja PC. :P

Proszę o szybką odpowiedź.

Btw, pytanie dotyczące plików gry jest ważne tylko w wypadku, gdy nie będzie można grać Jokerem żadną inną metodą. Proszę o potwierdzenie: czy dodatek, by grać jako Joker, jest dostępny na PC?

Proszę o odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Ja sam posiadam PC. Eidos równo potraktowało wszystkich graczy i zrobili dodatki dla pecetowców i konsolowców :)

Więc możesz śmiało ściągać tylko musisz się zalogować do "games for windows live" ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za tę odpowiedź. Jutro ściągnę. Btw, dziwne. Na forum Eidos odpowiedziano mi, że nie można grać Jokerem. :D

Bardzo się cieszę - bardzo chciałem grać Jokerem. :)

Jutro zrobię edycję posta, gdy będę mieć Jokera. :)

Batman is behind you! I was joking! :)

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiesz mam to samo. Lecz ja się o to za bardzo nie boję, bo przecież to aktualizacja od firmy Microsoft więc trudno by coś uszkodziła. A aktualizacja ta instaluje sie sama więc chyba niczego nie zepsujesz ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale... mógłbyś wysłać tego moda? Proszę... :)

Co do psucia przez aktualizacje: kiedyś instalując aktualizację do Test Drive Unlimited... zepsułem tę grę. Nie chciała się włączyć - a przecież też miała installera. :P

Proszę o wysłanie moda, jeśli możesz.

Pozdrawiam

PS Przy instalacji aktualizacji pisze, bym zrobił kopię zapasową systemu. Nie uśmiecha mi się to, nie umiałbym zreperować czy przeinstalować Windowsa. Dlatego proszę o wysłanie modzika. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, żeś się nieźle na tego Jokera napalił.. Ale Cię rozczaruje niestety..

Gdy dzisiaj ściągałem tą aktualizację, to na początku było wszystko ok. Ten niebieski paseczek, przy instalowaniu, doszedł do końca po czym jakby się zaciął. Czekałem chwilkę po czym próbowałem ściągnąć jeszcze raz. Niestety po pół godzinie oczekiwania live wywalił mi błąd, że straciło się połączenie z internetem (bo Batmana mam na lapku). Niestety dzisiaj już tego robić nie będę, ale spróbuję jutro. Oczywiście powiadomię Cię ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro napiszę czy udało mi się ściągnąć tą aktualizację.

Gdzie masz tego moda Jokera ("Prey in the Darkness")

do ściągnięcia przez G4WL ?

Sprawdzałem 100x i z modów jest tylko "Insane Night".

Poza tym jest jeszcze 6 trailerów - filmików.

A może masz jeszcze "Crime Alley" i "Dem Bones" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą włączyłem Batmana, zalogowałem się, no i próbowałem ściągnąć tą przeklętą aktualizację G4WL, by móc korzystać z profilu. Po godzinie czekania, aktualizacja ściągnęła się po czym komputer uruchomił się ponownie. Więc po restarcie znów odpaliłem nietoperka, no i.. nic. Gdy się zalogowałem, live po raz kolejny chciał mi pobierać tą aktualizację jakby nic wcześniej się nie stało.

Więc może ktoś z Was miał podobny problem, bo bez tej aktualizacji niestety nie ściągnę dodatków do Batmana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...