Skocz do zawartości

10-tki w CDA


Smuggler

Polecane posty

Moim zdaniem najbardziej zasłużone dychy w CDA dostały : Diablo II , Heroes Of Might&Magic III oraz Unreal - wszytkie wspaniałe, wszystkie niesamowicie grywalne i w jakimś (większym lub mniejszym) stopniu przełomowe i innowacyjne. Natomiast nie mam pojęcia za co 10 dostało Monsters Inc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

:idea: 10-tki dla

Prince of Persia: Piaski Czasu (za tę "magię")

Dungeon Siege 2 (za udaną kontynuację świetnej poprzedniczki)

A najbardziej się cieszę (+ dla redakcji), że 10 nie dostała GTA: San Andreas (dla mnie kicha i 100 razy gorsze od Vice City)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najbardziej zasłużnoe 10-tki to TLJ (jak nie lubię przygodówek to ta mnie wciągnęła) i WoW :) Kupuje CDA od prawie dwóch lat więc za dużego wyboru nie miałem... A ne wie ktoś co dostał Neverwinter Nights? Dla mnie ta gra również na 10 zasługuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dychę niewątpliwię uznaję oblivionowi ( choc na moim sprzęcie wygląda marnie niestety ;( ) ale mimo wszystko liczy się wspaniały klimat i to jest po prostu świetne.dychę też powinniście uznac grze PREY którego demko daliscie ostatnio i recka będzie (mam nadizeję) za miech.prey nie równa się moim zdnaiem nawet dla takich tytolow jak quake 4 czy doom III chociaz quake'a uwielbiam..oprocz 2-giej części.

10 dalbym tez staremu ale siwetnemu age of empires, duke nukem 3D, Half life, half life 2.

AHA I NAJWAZNIEJSZE: DLACZEGO HALF LIFE 2 EPISODE ONE DOSTAL OCENę 7/10 ??!! NIE NO TO JUZ SIę żALOSNE. 9/10 TO KOMPLETNE MINIMUM (NIE TYLKO ZE TO NAJLEPSZY FPS, ALE TO SWOJą DROGą).GDBY KOSTOWAL 10 ZL TO JESTEM PEWNIEN ZE DALIBYSCIE PRZYNAJMNIEJ 8+.

DLACZEGO BIERZECIE POD UWAGę CENę I "LINIOWOśC" ?? TO NIE FAIR.MAM NADIZEJę JEDNAK I ZGADZAM SIę Z WAMI ZE HALF LIFE 3 POWINIEN BYC I BęDZIE NA PEWNO P OPROSTU CZYMS INNYM JAK ZMIENILA TO CZESC DRUGA.

MOJA KONFIGURACJA: AMD athlon 64 2,4 GHZ; 1 GB RAM; Ge force 6600; 200 GB HDD; windows vista beta2, windows xp media center edition.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA I NAJWAZNIEJSZE: DLACZEGO HALF LIFE 2 EPISODE ONE DOSTAL OCENę 7/10 ??!! NIE NO TO JUZ SIę żALOSNE. 9/10 TO KOMPLETNE MINIMUM

No niekoniecznie... Liniowość jest ważna a i cena również... 4h grania za 60zł? Dziękuję postoję... To już lepiej HL2 jeszcze raz przejść :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę żałuję, że 10 nie dostało HoMM V...

Moglibyście dać jej tę dyszkę co poszła dla Potworów Inc. :twisted:

A czy PiS (Potwory i Spółka) nie zasługuje na 10? ja bym jej dał chociażby za sam skrót :twisted:

Oj, oj, oj :albino:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 dalbym tez staremu ale siwetnemu age of empires, duke nukem 3D, Half life, half life 2.

Age of Empires dostał ocenę 10/10 o ile dobrze pamiętam (choć może to była 2 część). Za czasów Duke Nukem 3D chyba jeszcze nie było ocen w CDA. Pierwsza część HL nie dostała dychy, ale dlaczego nie mam pojęcia (w 1998 nie znałem CD-Action), a o 2 już się wypowiadałem wiele razy i znudził mnie już ten temat.

AHA I NAJWAZNIEJSZE: DLACZEGO HALF LIFE 2 EPISODE ONE DOSTAL OCENę 7/10 ??!! NIE NO TO JUZ SIę żALOSNE. 9/10 TO KOMPLETNE MINIMUM

MOJA KONFIGURACJA: AMD athlon 64 2,4 GHZ; 1 GB RAM; Ge force 6600; 200 GB HDD; windows vista beta2, windows xp media center edition.

Dla takich wiadomości chyba "Veto" jest. 7 może i faktycznie troszeczkę za nisko, ale 9 to byłaby już perwersja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje

Mafia- Według mnie gra o wiele lepsza od GTA (przynajmniej trzeciej części). Świetna fabuła, klimat. Dobrze skonstruowani bohaterowie i niesamowita grywalność. Nie do końca zgodzę się w zarzutem, że gra jest liniowa. W każdej chwili możesz sobie pojeździć w trybie freeride. Zadania z głównego wątku może nie są tak oryginalne jak te z GTA, ale polecam odpalić Free Ride Extreme. Zadania z GTA nijak się mają, do niekiedy pokręconych poleceń FREx. Kiedy zobaczyłem Mafię w kolekcji klasyki, to od razu wiedziałem, że kupie egzemplarz. Nie wiem, czy postąpiłbym tak samo z GTA.

PoP:SoT- Za baśniowy klimat, grywalność i przystępność (grać może i dziecko i dorosły). Redaktorzy CDA zdaje się też mieli wątpliwości.

Call od Duty

Nowe spojrzenie na II wojenne FPS-y. Klimat i grywalność są po prostu przepotężne. Muzyka to miód dla uszu. Z multiplayerem też chyba nie było najgorzej, skoro w pewnym momencie grało weń więcej ludzi, niż w ET.

Dziesiątka, z którą sie nie zgodzę

Far Cry- No nijak nie mogę jej dać dziesiątki, choćbym w poprzek stanął to nie mam jak. Owszem ma świetną grafikę, mapy i AI, ale niestety, ta gra mnie nie porwała. Kupiłem ją 7 czerwca i do dziś jej nie przeszedłem. Przez miesiąc przeszedłem 8 gier, a do Far Cry wracać mi się nie chcę. Jest dosyć trudna, a brak quicksave'ow sprawia, że trzeba przechodzić wiele razy ten sam moment. Nie podobają mi się też bronie. Są chyba najgorzej zrobionymi modelami w grze. Nie twierdzę, że gra jest zła. Wręcz przeciwnie, jest bardzo dobra, ale spodziewałem sie, że będę w nią grał z wywieszonym jęzorem aż do końca. Tymczasem gra mi się szybko znudziła, Jak dla mnie większość tej dziesiątki przypadło grafice. Ja bym dał jej 9.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Far Cry owszem jest trudny, ale moim zdaniem nie jest to wada. Dzięki temu gra wcale nie traci na grywalności, wręcz przeciwnie - momentami można się bać jakby się grało w silent hill'a. a swoją drogą ja przeszedłem far cry'a na najtrudniejszym poziomie i jeszcze raz mam zamiar grać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja u ważam tak samo. Gra dostała słabszą ocenę za to, że bez neta raczej sobie długo nie pogramy i kampania krótka. A World of Warcraft też jest przeznaczony dla ludzi z internetem, a ocena (i tak według mnie za mała:>) jakoś nie została obniżona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu (w trawie) była tutaj dyskusja, czy Oblivionowi należy się dyszka. Jako, że Obliviona nie miałem, to się zbytnio nie udzielałem. Ale teraz mam, w dodatku na nowym kompie :) Nie grałem długo, ale pierwsze wrażenia są takie, że to jest to co w Morrowindzie, tylko ładniej, więcej i lepiej :) A biorąc pod uwagę, że poprzednia część TES dostała 9+, to chyba odpowiedź jest oczywista...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mayrus

W Obliviona nie grałem, ale za to w WoWa gram :) i co?? I co innego?? I gdzie teraz znaleźć czas na inne gierki?? Jedyne co ostatnio przykuło moją uwagę to Call of Cthulhu. I co?? I wszystko by było fajnie gdyby nie to... to... No po prostu to czego w niej brakuje. A brakuje w niej troszke pobudzania wyobraźni, co Pan Lovecraft potrafił zrobić jednym pociągnięciem pióra. Mimo wszystko polecam, choćby dla tych 30% gry. A wracając do 10/10 to PoP-SoT się należy i to bardzo, Far Cry według mnie dostał dyche między innymi dlatego, że nie próbował robić z ludzi osłów chowając się co chwile w tłoczarni, tylko wyskoczył szybciutko i zrobił pikne zamieszanie. Jaką ja jeszcze dyche pamiętam?? Dużo tego było i uważam, że bym się z tymi dychami zgodził, co do joty :) Aaaa. Według mnie ocena Chaos Legiona była ciut zaniżona :P Według mnie gra sie w to to basz przyjemnie codziennie dawkując po godzince/dwie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu (w trawie) była tutaj dyskusja, czy Oblivionowi należy się dyszka. Jako, że Obliviona nie miałem, to się zbytnio nie udzielałem. Ale teraz mam, w dodatku na nowym kompie Nie grałem długo, ale pierwsze wrażenia są takie, że to jest to co w Morrowindzie, tylko ładniej, więcej i lepiej A biorąc pod uwagę, że poprzednia część TES dostała 9+, to chyba odpowiedź jest oczywista...
Tylko, że Morrowindowi 10 z pewnością sie należało. Szkoda wielka, że dyszki tej nie otrzymał...

Chciałem się jeszcze przyczepić do wypowiedzi CormaC'a albo Huta (nie jestem pewien) z GW w CDA 7/06. Chodzi o to, że napisał, iż Najdłuższa Podróż to jedna z najmniej zasłużonych dziesiątek w CDA. Gdyby tam było napisane "jedna z najbardziej zasłużonych dziesiątek" to nic bym do nikogo nie miał, ale jeżeli o tak świetnej grze ktoś pisze takie rzeczy, to mnie to zasadniczo wkurza. Wogóle te wszystkie wypowiedzi typu "przygodówki trzeba dobić" czy "to martwy gatunek" są wkurzające dla fanów gier fabularnych i jak w GW mają takie komentarze się pojawiać, to lepiej, żeby nie pojawiały się wogóle, bo nie są ani śmieszne, ani zabawne, co najwyżej obraźliwe...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...