Skocz do zawartości

Zagadki muzyczne


Rankin

Polecane posty

  • Odpowiedzi 1k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nie bardzo wiem, jak mam rozumieć tą podpowiedź. Gościu wykrzykuje (i brzmi jak Auman z Frontside :)) "raz, dwa, trzy, cztery". Poza tym,

A skoro nie z Polski, i zagadke zadaje ja, to skad on moze byc...?

Znaczy się jakiś niemiecki industrial metal :P?

@Down - nie wściekaj się, sam napisałeś, że to nie Polska kapela oraz że to nietypowa podpowiedź. Niekonsekwentny jesteś :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rrrany, myslalem ze osiwieje zanim ktos to odgadnie... Tak, to Los gehts Hämatoma. Dawno temu last.fm ufostepnil ten utwor za darmo, wiec nie omieszkalem sciagnac. Szkoda, ze nigdzie w Polsce nie mozna ich kupic, bo sa swietni... A ten polski akcent tovmile zaskoczenie. Zadajesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nie czaję tej zagadki. Odnosi się to do nazwy kapeli, utworu, czy albumu?

No i czy kraj (ZSRR, bądź Rosja) też jest ważne?

Jakby nie patrzeć, kapel i utworów, co mają w nazwie słowa red oraz black jest całkiem sporo.

Może Red Flag - Black Christmas :P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mi się z Toolem kojarzy. I tak, wiem, że źle, ale może wymuszę podpowiedź :).

EDIT:

Gitara należy do Toma Morello z Rage Against the Mashine\Audioslave (oba R.I.P.). Więc to pewnie coś tych kapel. Stawiam na Audioslave. Teraz tylko poszukać piosenki... z moim netem... już mi się nie chce. Niech ktoś inny się pobawi, bo u mnie to wieczność zajmie.

EDIT2:

Najlepiej to wpiszcie w YouTube "Tom Morello solo".

Ja rezygnuje, bo z moim netem szukanie czegokolwiek na jutiubie to porażka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...