Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sethy

Battlefield (seria)

Polecane posty

nie przypominam sobie, żeby na drodze z D na F (duży podbój, Zatoka Omańska) był wiadukt. Z tego co pamiętam, była tam prosta droga. Dodaj do tego nieco ciaśniejsze zabudowania.

Nie było też tych niedokończonych budynków, na których zawsze snajperzy kampili jak można było na MAVie latać. Stał sobie tylko 1 żuraw i tam czasami snajperzy kampili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rathgar-heh,te artworki to śmiech na sali.Przyznaję,dość uważnie śledziłem informacje ne temat tego "pakietu",ponieważ liczyłem,że dodadzą dodatkowe mapki do coop-a ("hahaha"-Dice) albo chociaż nową broń.Moja reakcja na te...obrazki była jednym wielkim facepalmem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dadzą kiedyś odświeżoną wersję Daqing Oilfields, żeby w podstawowej wersji była ładna liczba 10 map, a nie te nieparzyste 9. :|

Brzydko to wygląda w Battlelogu, gdy szuka się serwera. :)

Trochę grałem w BF2 i pamiętam tą mapę, podobała mi się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rudy12 - Jak Cię dobrze rozumiem to po pierwszych kilku zabiciach bronią SCAR-L - odblokowałeś lunetę 12x? Więc nie to nie jest normalne, bo najpierw odblokowujesz kolimator potem celownik holograficzny a dalej to jest 3,4x, 4x no i tak dalej . No chyba że masz premium albo coś w tym stylu bo jeżeli czysty BF to to nie jest normalne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę to zawile napisałem. Odblokowałem dzisiaj SCAR-L. Wyposażając go do swojej klasy zauważyłem, że mogę od razu dołączyć do niego lunetę x12. Zdziwiłem się, bo zanim go odblokowałem miałem tylko z niego 6 zabić nabite w trybie Mistrz Broni.

Poza tym do do karabinów szturmowych nie można w ogóle odblokować lunety x12, tylko maksymalnie x6. "Dwunastka" jest dostępna tylko dla snajperek, a ja ją mam u szturmowca na broni SCAR-L i do tego nie musiałem jej odblokowywać. :P

Pomyślałem, że to taki unikalny dla szturmowca tylko dla SCAR-L, ale nie ma go nawet tutaj.

Może to taki błąd jak kiedyś powiększony magazynek na 200 naboi do RPK-74M? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jestem nowy na forum i mam pytanko, a mianowicie czy pójdzie mi Battlefield 3; moj sprzęt;

Procesor: AMD pHENOM 9350E Quad-Core Processor 2.00 GHz

Pamięc Ram: 4,00GB

Karta Graficzna: Gigabyte 9800 GT 512 MB i chyba to najważniejsze informacje dla tutejszych speców, proszę o szybką odpowiedź , zgóry thX

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz system operacyjny? Podaj model zasilacza.

Obawiam się, że Twój komputer jest za słaby, by udźwignąć BFa 3. Procesor nie będzie za dobrze sobie radził z przetwarzaniem informacji, a grafika może nie wyrobić.

A co by nie było offtopu: pograłem trochę z AEKiem na kanałach (51 zabić do 5 gwiazdki), i całkiem przyjemnie się z niego rozwalało, używając trybu serii. Celniejszy niż strzelanie serią na full auto. Ale pewnie Scar-L będzie moją ulubioną pukawką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś ostatnio odkryłem super-uber dobrą broń assaulta na dłuższe dystanse. AUG A3 z chwytem przednim i ciężką lufą. Na duże odległości naparzasz full auto i wszystko leci w punkt :). Jak dla mnie, to po osłabieniu M16, będzie jedną z najlepszych broni dla szturmowca, zaraz obok M416.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KLIK

I oto mamy filmik jako "dodatek" do Premium, można było się spodziewać, że będzie na od razu na YT...

Śnieżna mapka zapowiada się świetnie, spodobał mi się zwłaszcza ten punkt w jaskini.

Druga mapka, jedna flaga, ogrom czołgów, raj dla Elvisa ja pasuje. Czołgista ze mnie marny więc pogram kilka razy i to pewnie będzie koniec.

Na temat nocniej mapki nie mam zdania, ale czy kurka jak robią mapę w nocy to może być tam ciemno? Tak żeby latarki i noktowizja miały tam jakiś sens? Teraz pewnie księżyc będzie nas oślepiał zamiast słońca biggrin_prosty.gif

Ostatnia, największa mapka - pierwsza myśl? Oasis z BC2. Wydaje się spoora, pewnie będzie można próbować postrzelać na 3-4kmy bez helki (i raczej na próbach się skończy biggrin_prosty.gif). Na początku bałem się, że będzie tak jak np. z Firestormem - dużo pustych przestrzeni, flagi upakowane na małej przestrzeni. Po zapoznaniu się z trailerem wydaje mi się, że troszkę do tych flag trzeba będzie pobiegać. Mam nadzieję, że tak będzie.

I miło by było jakby dali więcej jak po jednej helce bojowej na stronę i więcej niż 2 jety na stronę (chociaż to byłby w sumie pogrom jakby takich trzech wymiataczy sobie wsiadło).

A teraz czekamy aż pojawią się te ekskluzywne screeny...

@EDIT: O kurde tak szybko wcięło filmik? O.o

@EDIT2: Nowy, działający filmik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stig44

Prędzej czy później i to znerfią :D

Bardziej by mnie cieszyło, jakby zrobili te kamuflaże raz, a porządnie. Liczę na mapy lub tryby, gdzie nie będzie odrzutowców, a helki będą miały łatwiej. A piechota jak się zbierze w kupę, helki będzie również sprzątała.

Co do quadów: Na Port Arica w BC 2 można sobie było robić jazdy i fajne triki tymi quadami. Najlepsze kraksy-samobóje, po wpadnięciu w tekstury. Denerwujące, ale humorystyczne jak mało co. Ale dużo zależy od konstrukcji map. Jeśli nie będzie przemyślanych konstrukcji, quadów za bardzo się nie poużywa.

Mam nadzieję, że mapy będą ciut lepiej optymalizowane niż B2K. Tam naprawdę miejscami był pokaz slajdów. A maszyny słabej nie mam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...