Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiloren

Rozwiązany: Dragon Age, problem z instalacja

Polecane posty

Podczas instalacji, zaraz przed jej końcem wyskakuje mi błąd że "Instalacja nie powiodła się. Wystąpił błąd danych"

Wielce mnie to frustruje biorąc pod uwagę że to kolejna gra w tym tygodniu z którą mam problem, najpierw GoW teraz to =/

Kupiłem ją dzisiaj w MediaMarkt, może to z powodu wadliwego egzemplarza gry o którym mówiono na forum ale to trochę dziwne bo chyba nie ma nikt podobnego problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejrzeniu internetu wydaje mi się że znam już powód. Wszystkie egzemplarze PL miały uszkodzoną płytę drugą, widocznie MM w moim mieście nie raczyło ich wymienić.

Muszę się tam jutro przejść i to oddać, mam nadzieje że to przyjmą...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytę 2 próbowałem na 2 komputerach, w końcu płyta zaskoczyła na laptopie i grę instalowałem przez kabel... ale i wątpię żeby to była kwestia napędu, z tego co w internecie piszą to jest to problem z płytą. Problem w tym, że wszyscy gadają, że wadliwa partia poszła do MM, a ja grę kupiłem przez gram.pl.

Wiadomo czy uszkodzone pliki będzie można gdzieś ściągnąć, czy mam pisać reklamację do gram.pl?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytę 2 próbowałem na 2 komputerach, w końcu płyta zaskoczyła na laptopie i grę instalowałem przez kabel... ale i wątpię żeby to była kwestia napędu, z tego co w internecie piszą to jest to problem z płytą. Problem w tym, że wszyscy gadają, że wadliwa partia poszła do MM, a ja grę kupiłem przez gram.pl.

Wiadomo czy uszkodzone pliki będzie można gdzieś ściągnąć, czy mam pisać reklamację do gram.pl?

To jest ewidętny błąd i masz pełne prawo do reklamacji. Ja kupiłem w piątek w Empiku i też błąd. Oczywiście jak się pomyśli to da radę grać w polską wersję, ale tylko kinową. Bo błąd jest w plikach audio. Wystarczy z drugiej płytki przegrać polskie napisy i zmienić w konfiguracji gry język. U mnie działa, ale mimo wszystko wymieniam na nową, bo w końcu płacę za pełnowartościowy i działający produkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z instalacją wersji angielskiej nie miałem najmniejszych trudności.

Przy okazji - ta druga płyta zawiera tylko pliki potrzebne przy instalacji PL? Jakoś jeszcze nie miałem okazji jej sprawdzać. : )

Tak. Druga płytka jest potrzebna do instalki PL, bo jak instalowałem angielską to nie chciał drugiej płyty, a przy próbie instala z PL już chciał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne jest to, że teoretycznie wszędzie poszły trafione płyty, czy to MM czy Empik czy cokolwiek. EA oczywiście będzie

wymieniać ale co ciekawe jakoś w wersji kolekcjonerskiej podobno tego nie ma.

Najlepszy news jest taki, że 5.11 poszło hasło od EA, ze wszystkie gry sa wadliwe, na XBOX'a tez, bo mają problem z kilkoma wersjami językowymi systemów Microsoft :), poczym kolejny news, ze sparwdzili i wszystko ok :)

pewnie sprawdzili wersję EN na polskim xp czy wiscie i juz heheheh

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem: ściągnąłem sobie DA ze strony EA. Oczywiście kod mam jedyny i oryginalny. Gra za 2 razem się zainstalowała, ale... Kiedy ją odpalam widzę tylko komunikat, że jest problem z game setup. Ponowna reinstalacja nic nie daje. Tak jakby potrzebował płyty. Ktoś coś poradzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam problem z instalacją :( wymieniałam płytę już chyba 5 razy w sklepie i ciągle ten sam problem. Czasem instalacja się wyłączała po paru % ("Instalacja nieudana!Instalacja Dragon Age: Początek nie powiodła się.Wystąpił błąd danych."). Na innych płytach (ponoć już seria bez błędów) instalacja też się nie udaje. Nawet jednego procenta nie przekracza :/ Ale zauważyłam że po prostu płyta w napędzie- gdy dochodzi do instalacji DA- przestaje się kręcić (mam dość głośny napęd więc wszystko słychać xD). Co ciekawe gdy instalowałam DirectX z tej płyty słyszałam jak płytka śmiga w napędzie. Dopiero przy instalacji gry ucicha... i... zdycha... T.T

Dodam że z napędem wszystko działa - tego samego dnia instalowałam inne gierki i nie było żadnych problemów...

Co zrobić? Wysłać płytę do EA Polska żeby wymienili?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...