Skocz do zawartości

All Points Bulletin


Rankin

Polecane posty

Dlaczego znowu badziewiu? Ta gra ma potencjał, którego poprzedni deweloper nie wykorzystał lecz może uda się to firmie K2. Jeśli wymagania będą jakieś w miarę grywalne to może być z tego bardzo dobra gra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Czy są jakieś osoby zainteresowane ta grą w modelu f2p?
Jasne że tak. Trzymałem kciuki za APB w systemie P2P, to czemu miał bym nie trzymać kciuków za tą samą produkcję z możliwością darmowego grania? Oby tym razem mnie nie zawiedli!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że zamknięta beta ma wystartować 28 lutego (najbliższy poniedziałek), ale szczerze wątpie, żeby K2 sprawdziło wszystkie "podania" (ponad 150 tyś osób chce przetestować APB:R). Cóż, mam nadzieję że beta zacznie się jak najszybciej, no i że dostanę klucz do bety APB :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Cóż, nadzieja na przyjęcie jeszcze jest, bo jak czytam na blogu serwer w EU dopiero się "stawia" (mój skrót myślowy) a zaproszenia do zamkniętej bety wysyłane są falami, bo inaczej pewnie by nie wytrzymali :) W takim wypadku IMO może nawet możliwe będzie, że rozpatrzą wszystkie aplikacje dot. wzięcia udziału w beta testach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie gram na US serwerze. Potem mają po prostu uruchomić europejski i pewnie się przeniosę.

Osobiście to nie widzę powiązania aktywacji kont z tym czy są założone na innym kontynencie. Grałem z Brytyjczykami, Rosjanami, Litwinami i jednym Niemcem.

Najpierw wzięli ludzi z jakimś doświadczeniem i sprzętem spełniającym wymagania gry, potem tych, którzy mają moc trochę poniżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

http://apbreloaded.blogspot.com/2011/05/op...-new-items.html

Jeżeli ktoś się nie dostał na zamkniętą a projekt nadal go interesuje to data 18 maja powinna być dla niego dosyć istotna... wedle informacji deweloperów to właśnie wtedy odpalają open beta i większość community growego zobaczy co udało im się zrobić z - jakby nie patrzeć - pierwotnej porażki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie w APB od jakiegoś tygodnia. I ta gra jest super. Podoba mi się bardzo. Na początku miałem problemy z crashami, ale wystarczało zajrzeć na oficjalne forum i rozwiązanie było na wyciągnięcie ręki. Jedna z lepszych gier MMO w jakie grałem (a grałem w dużo MMO, wierzcie =D). Jedynym mankamentem, który zaczyna być widoczny, jest czasowy okres broni. Szczególnie tej za kasę APB$ (waluta tej gry, zdobywana za misje itp.). Ale kasa tam leci jak z rękawa prawie, więc można pogodzić to co 10cio dniowe kupowanie "strzelających zabawek." Polecam każdemu do zaznajomienia się z tą grą.

See you in APB.

Grycan

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klienta do gry można ściągnąć przez GamesFirst LIVE!, który jest do pobrania z ich strony, należy to zainstalować, odpalić i za jego pomocą ściągnąć klienta apb, no i czekać na open bete.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, to nie działa. Wyskakuje mi błąd: "GamersFirst_LIVE_EN.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. Kaspekrsky nic nie wykrył, na virustotal, tylko AVG coś wykrył, ale i tak oznaczył to jako, "unkown virus". Pobrał z oryginalnej strony. Plik nosi nazwę: "GamersFirst_LIVE!_Setup_EN.exe" i waży 16,6 KB. Co jest nie tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...