Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Evunio

Rozwiązany: Pomoc w wyborze Słuchawek

Polecane posty

Ja polecałbym Ci KOSS SB45. Sam mam je od kilku miesięcy i sprawują się całkiem dobrze. Oprócz tego mają dożywotnią gwarancję. Jeszcze nie miałem okazji się przekonać jak ona działa (i mam nadzieję, że nie będę miał :smile:), ale to też był jeden z czynników, którym kierowałem się przy zakupie. Zbyt wielkiego porównania z innymi modelami nie mam, ale np. podane wyżej Creative Fatal1ty HS-800 nie zbierają najlepszych opinii, wśród bardziej zaawansowanych użytkowników.

Ewentualnie przeczytaj ten temat na forumpc.pl http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=122484 Powinien pomóc Ci w wyborze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre słuchawki zaczynają się od 200zł, więc nie ma praktycznie znaczenia ktore wybierzesz... Radze się kierować wygodą - najlepiej samemu przymierzyć przed kupnem. Mam Creative HS-800 i musze przyznac ze fajnie wyglądaja, dobry mikrofon, jednak troszke ciasne sie robia po kilkudziesięciu minutach.

Creative weź jak gdzieś wyjezdzasz (LANy, turnieje etc.), albo nie urządzasz kilku godzinnych maratonów grania.

Jednak ja bym dozbierał więcej kasy i kupił lepsze, gdyż teraz żałuję, bo mogłem dołożyć trochę kasy i mieć SteelSeries Siberie, czy Razer Piranha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative Fatal1ty HS-800. Albo Platronics Gamescom 367.

Zamówiłem Sobie Creative Fatal1ty Gaming Headset HS-1000.Czym się różni hs 800 od 1000?

Dobre słuchawki zaczynają się od 200zł, więc nie ma praktycznie znaczenia ktore wybierzesz... Radze się kierować wygodą - najlepiej samemu przymierzyć przed kupnem. Mam Creative HS-800 i musze przyznac ze fajnie wyglądaja, dobry mikrofon, jednak troszke ciasne sie robia po kilkudziesięciu minutach.

Creative weź jak gdzieś wyjezdzasz (LANy, turnieje etc.), albo nie urządzasz kilku godzinnych maratonów grania.

Jednak ja bym dozbierał więcej kasy i kupił lepsze, gdyż teraz żałuję, bo mogłem dołożyć trochę kasy i mieć SteelSeries Siberie, czy Razer Piranha.

Razera ma mój kumpel.One jakoś dla mnie nie wygodne xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HS-800 mają prawo być początkowo niewygodne, gdyż z założenia miały być słuchawkami zamkniętymi, co nawet się udało. Dobre słuchawki nie zaczynają się od 200 zł, to zależy na co kogo stać i jaką kto ma kartę dźwiękową. Przy dobrej karcie nawet Fatal1ty będą lepsze niż Siberie z integrlką. Druga sprawa - o ile Razer produkuje dobre myszki, klawiatury, podkładki, o tyle słuchawek nie poleciłbym praktycznie żadnych. Od biedy Razer Piranha. Barracuda pod warunkiem, że masz jeszcze kartę dźwiękową Barracuda, chce Ci się siedzieć przy konfigurowaniu słuchawek, nie denerwuje Cię mikrofon.

Do 120 zł, Fatal1ty czy Plantrony będą najlepszym wyborem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...