Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

DeronRav

Żadna gra nie działa

Polecane posty

W ten komputer nie warto już inwestować. Żeby chodziły Ci gry musiałbyś wymienić kartę graficzną, co wiąże się z wymianą zasilacza. Przydałoby się też zmienić/podkręcić procesor(ale to wymaga chociaż minimalnej wiedzy, więc odpada), a że podstawka już stara, to trzeba zmienić i płytę główną... Krótko mówiąc nie bardzo można zrobić coś, żebyś w te gry pograł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie opłaca się kupować w święta. Weź gotówkę i przyjdź w styczniu, wtedy będą poświąteczne wyprzedaże - prawdziwy raj dla kupujących. Ewentualnie kupować można teraz (za tydzień, za dwa), oczywiście jeśli masz pieniądze. A kompa możemy polecić dopiero, jak powiesz kiedy i za ile go kupisz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym nie polegał na CD-Actionowym konfiguratorze, bo zawsze można złożyć coś lepszego. Zapraszam do działu Składamy komputer-kupujemy części w styczniu. W tą maszynę nie opłaca się inwestować, możesz ją zostawić jako maszynę do pisania, a na razie pograć w starsze gierki typu F1, F2, BG albo Torment.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem podobny sprzęt Proc sempron 64 3000+, radka 9550, 512 ramu, procek przetaktował mi się o 200mhz, miałem 2ghz ramu o połowę mniej od Ciebie, i przeszedłem takiego Gothica 3, Crisisa, GoWa, Wiedźmina, gra nie była płynna często gothic stawał i wczytywał lokacje, w końcu mało ramu, i czy ustawiłem grafikę, średnia czy low, było tak samo. Ram ograniczał, ale grałem z Wiedźminem 0 problemów z GoWem też. Crisis low czasem stawał jak gothic ale na krócej. Gry się wyłączają prawdopodobnie bo, Geforcach 4 Titanium mają shadery w wersji 1.1, mój były radek miał 2.0. Na upartego (nie polecam) mógł byś wcisnąć tam jakiegoś radka 9550/9600/9800/x800 albo gf5xxx (słabe były lepsze radki)/6600. Jak chcesz grać (katować się) możesz kupić, ale lepiej kup nówkę za jakiś czas i odpalisz takiego wiedźmoka na max :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałeś w Crysisa, czy podziwiałeś pokaz slajdów w menu? Powtarzam-w tego PC-ta nie opłaca się pakować kasy, jeśli w niedalekiej przyszłości możliwe jest kupno nowego komputera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem chodził płynie tylko długoooo poziomy się wczytywały i czasami stawał aby doczytać nigdy nie padłem z powodu zacinki. Gdzieś na coverku dvdika z cda w kąciku AMK chyba jakoś tak się zwał opisałem jak chodził itp itd. Podczas powstawania gry było pełno plotek o minimalnych wymaganiach Crysisa Panowie z Cryteka na samym początku uspokajali że tak owy Crysis poleci bez problemy na radkach 9600 a potem nagle po paru miesiącach min x800 jednak dobrze się czuł na moim podkręconym 9550, tylko miałem mało ramu. Zwiększyłem pamięć wirtualną nie wiem czy to pomogło czy nie, dawno to było ale wiem że grałem i nie czułem ogromnego dyskomfortu jak teraz np z GTA VI na obecnym sprzęcie. Oczywiście że nie warto wkładać kasy ale koleś może przeczytać i nagle mu coś zaświeci, weźmie od kumpla za darmo takiego gf 6600 i sobie pogra do puki nie kupi nowego pieca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tam dwa domy dalej mam zioma kupił kompa w markecie amd athlon 64 3200+ gf 7600 gts (na początku miał radeona 9200) i zasilacz tracera tak się chyba pisze 350w :wink: Dobra to nie ważne kto by trzymał w chacie takiego radeona 9xxx albo gf6600 ? :laugh: Tak konkretnie sam się pogubiłem o co tu chodzi :laugh: Ale jedno wiem fajny komputer dostałeś od braci :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...