Skocz do zawartości

Gothic 1


Gość Franek_Dolas

Polecane posty

a kto znalazl 10k zlotych monet? :D szkoda tylko ze sa nic nie warte ... a moze do czegos potrzebne..? ktos wie? :D

Monety właściwie są w tej cześći bezużyteczne, a jeśli chodzi o zabicei Kruka radzę to robić gdzieś w 5 rozdziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Robię ulumulu mam zabić trola w tym "zamku" gdzie przechodziłem pod bramą jako chrząszcz ale nie wiem jak przewrócić kolumnę żeby się dostać do tego trola. Jak to zrobić ??

a czy tam nie byla cieniobestia (czy jakos tak) ? mi sie wydaje ze sie tam z Gornem szlo i on wicinal wszystko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam radeon'a 9550

przed gra zajrzalem do poradnika i zobaczylem ze ta gra aby dobrze dzialac na radeonach wymaga tego aby w pliku konfiguracyjnym wylaczyc mgle

tak tez zrobilem { wczesniej nie moglem grac poniewaz gra mi sie wylaczala po chwili} gdy zainstalowalem nowe stery i wylaczylem mgle gra dziala 30min i dopiero wtedy padla a za innym razem w ogole sie nie wylaczyla

wiecie czym innym to moze byc powodowane ?

ps. jezeli ktos z was ma radeona niech napisze jakiego i czy mial z gothiciem1 jakies problemy

Witam. Mimo tego, że mój komputer spełnia w 100% wymagania tej gry, to zarówno jak gram w część pierwszą jak i drugą, to zawsze pojawiają sie lagi i nawet po wyłączeniu mgły i zmniejszeniu pola widzenia do 30% nadal laguje. Też mam radeona, ale 9250 128MB i nie wiem czy po prostu gra nie toleruje zbytnio radeonów, czy jest to uwarunkowane czym innym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto znalazl 10k zlotych monet? :D szkoda tylko ze sa nic nie warte ... a moze do czegos potrzebne..? ktos wie? :D

Monety właściwie są w tej cześći bezużyteczne, a jeśli chodzi o zabicei Kruka radzę to robić gdzieś w 5 rozdziale.

Tak, tylko że jeśli chcesz to zrobić w 5 rozdziale to musisz wpisać kod na teleportacje do Zamku, a tam wszyscy będą cię atakowali. :) A więc nie wtargniesz samotnie do zameczku.. :) Oj nie, nie. Ale możesz spróbować szczęscia. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto znalazl 10k zlotych monet? :D szkoda tylko ze sa nic nie warte ... a moze do czegos potrzebne..? ktos wie? :D

Monety właściwie są w tej cześći bezużyteczne, a jeśli chodzi o zabicei Kruka radzę to robić gdzieś w 5 rozdziale.

Tak, tylko że jeśli chcesz to zrobić w 5 rozdziale to musisz wpisać kod na teleportacje do Zamku, a tam wszyscy będą cię atakowali. :) A więc nie wtargniesz samotnie do zameczku.. :) Oj nie, nie. Ale możesz spróbować szczęscia. :)

nie trzeba kodu :P wystarczy runa teleportacji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto znalazl 10k zlotych monet? :D szkoda tylko ze sa nic nie warte ... a moze do czegos potrzebne..? ktos wie? :D

Monety właściwie są w tej cześći bezużyteczne, a jeśli chodzi o zabicei Kruka radzę to robić gdzieś w 5 rozdziale.

Tak, tylko że jeśli chcesz to zrobić w 5 rozdziale to musisz wpisać kod na teleportacje do Zamku, a tam wszyscy będą cię atakowali. :) A więc nie wtargniesz samotnie do zameczku.. :) Oj nie, nie. Ale możesz spróbować szczęscia. :)

nie trzeba kodu :P wystarczy runa teleportacji :)

Przemiana w chrząszcza i pod bramą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto znalazl 10k zlotych monet? :D szkoda tylko ze sa nic nie warte ... a moze do czegos potrzebne..? ktos wie? :D

Monety właściwie są w tej cześći bezużyteczne, a jeśli chodzi o zabicei Kruka radzę to robić gdzieś w 5 rozdziale.

Tak, tylko że jeśli chcesz to zrobić w 5 rozdziale to musisz wpisać kod na teleportacje do Zamku, a tam wszyscy będą cię atakowali. :) A więc nie wtargniesz samotnie do zameczku.. :) Oj nie, nie. Ale możesz spróbować szczęscia. :)

nie trzeba kodu :P wystarczy runa teleportacji :)

Przemiana w chrząszcza i pod bramą :D

Albo przemiana w cokolwiek innego.W G1 często mi się udawał trik,że jak zamieniony w kretoszczura podszedłem do bramy i cofnąłem zaklęcie, byłem już za bramą. Można też na siłę "wskawiwać" w bramę.Za którymś razem powinniśmy przeskoczyć. xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz.

Boże co za TYP... Nie mogłeś się powstrzymać czyż nie?

A wracając do tematu...

Najłatwiej jest (jak sie już ma Uriziela) teleportnąć sie do Magów Ognia, tam bodajże pokonujemy Bartholo no i po kolei tniemy wszystko co się rusza kończąc na Gomezie:D

(jego zabijało się z WIELKĄ rozkoszą [bez skojarzeń zboczuchy jedne])

PoZdRo....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład stąd: http://www.gothic.phx.pl/gothic/download.php?id=001

Diccuric daje ci nowego bohatera,historię,przedmioty itp.

BTW czy ktoś wie po co niedaleko legowiska trolla znajduje się obóz bandytów z nowego obozu (ich przywódcą jest niejaki quentin)? Czy odgrywa on jakąś rolę w grze poza tym że jest? :)

Real_AS=> Można zabić Kruka jednak dopiero w 5 rozdziale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW kiedyś wszedłem do jego obozu napakowaną postacią,po czym wszyscy stamtąd zaczęli uciekać. I największe jajo było w tym że wszyscy bandyci uciekli do....Starego Obozu :) A strażnicy stali jak słupy mimo że Quentin i s.k.a latali po sali Gomeza :) Oki koniec offtopu:

Podczas wielokrotnego przechodzenia jedynki grając strażnikiem nigdy nie potrafiłem zdobyć ciężkiej zbroi strażnika.Mimo że mam rudy 2 razy tyle ile potrzeba,wszystkie zadania wypełnione to Stone wciąż mi odmawiał. Wyprawiałem cuda na kiju aby ją zdobyć "normalnym" sposobem ale niestety lipa. Czy ktoś wie jak (i czy) można ją zdobyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie da... W tym właśnie rozdziale ziomkowie wywalają Cię z obozu więc nie wydaję mi się, żeby to było możliwe. Sam zresztą grałem jako członek NO i wcale nie potrzebowaem do szczęscia ciężkiej zbroi bo i tak wtedy już miałem tą od Xardasa. Ale gowy nie dam... :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się znajduje Gorn ten trzeci co go trzeba posłać na spotkanie z Diego i jeszcze jednym imienia nie pamiętam.

Jak otworzyć drzwi w starym obozie: obydwoje są w wewnętrznym kręgu jedne po prawej stronie domu Gomeza a drugie koło sklepikarza w kuźni.

Jestem już w VI rozdziale i robie sobie rozwałkę w Starym Obozie (chrząszcz pod Bramą ) i tu ... no właśnie wiesza mi się gierka. Zatrzymuje się wszystko nawet strzelający bo mnie przestają strzelać zmienia się perspektywa patrzenia w wszystko wygląda jakby patrzeć na Filmik z gry i pokazywane jest niebo z barierą gra muzyczka a kamera bardzo powoli się porusza tam i z powrotem. Dzieje się to w mniej więcej tych samych miejscach.Trudno to opisać. Aha i prawie żaden klawisz nie działa( działają tylko S i N oraz te drugie co pokazują statystyki oraz misje ) można wyjść jedynie resetem lub klawiszem do stanu wstrzymania. Gierkę przeinstalowałem. i dalej to samo.

Pomóżcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorn jest chyba w nowym obozie albo tam gdzie zdobywales z nim kamien ognistkujacy. Nie wchodzi sie do sterego obozu jak jest zamkniety :P Pozniej zdobedziesz rune teleportacji do srodka to sobie tam pozwiedzasz tak wiec wszystko w swoim czasie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...