Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LeboLebo

WWE Smackdown vs Raw (seria)

Polecane posty

No niestety nie mogę jej polecić z czystym sercem bo poza niezłymi modelami zawodników, ich ilością i liczbą ciosów niewiele w niej można pochwalić. Za to bardzo przyjemna w 2-4 osób przy konsoli. Niezła acz lepiej poczekać na coś lepszego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie warto, nic nowego tam nie znajdziesz nie licząc aktualnych rosterów. Najbardziej opłacało by ci się kupić SvR 07, jest dużo trybów gry, największa realistyka, sporo rzeczy do odblokowania i całkiem fajny sezon, do tego cena na allegro wynosi około 20 złotych, a graficznie nie różni się od nowszych części więc na 2011 nie warto przepłacać, gdyż to jak dla mnie trochę gorszy klon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kidedyś oglądałem wrestling, ale teraz dla nie to dwóch koleśi na sterydach robiących teatrzyk.

Seria gier jest dobra fajnie zbudowana tylko są dwa problemy

-zawodnicy są tak umęśnieni że wyglądają jak bijący się bekon są poprostu mięśni.

-dużo bagów np. gdy podnosisz chłopca do bicia i łapiesz go zagłowę to twoje ręce nie dotykają go wcale tak przynajmiej jest na ps2 w 10.

Ogólnie gra jak na ps2 jest bardzo dobra oceniam (po swojemu)

Grafika-4/5

Cena-2/5

Grywalność-4/5

Ogólna ocena-4/5

Polecam całą serię recenzowałem wwe 10 pozdrawiam!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w 2010 na PS3. Razi w oczy słaba grafika, oprócz tego nie ma niektórych pojedynków np. Money in the bank. Czekam na wydanie dwunastki z wszystkimi DLC (divy), wtedy kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam WWE 2009 i 2011. Na oprawę graficzną nie narzekam. Wiadomo, nie ma nowej generacji konsol. Grałem na oko kilkadziesiąt godzin w WWE Universe [2011] i mnie się podoba. Włączyłem sobie któregoś dnia obecną część, czyli dwunastkę. System sterowania do bani. Graficznie lepiej się prezentuje, niż poprzedniczki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagrałbym w grę pod szyldem WWE na PC.

Niby są tam plotki, że ma być na PC, ale oczekuję konkretów. Jakby przed świętami zapowiedzieli premierę na PC, to wtedy nic więcej nie jest mi potrzebne. Żadnych prezentów również smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...