Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

B2Kwojc

Rozwiązany: OP Flashpoint: Dragon Rising misja 6

Recommended Posts

Mam problem z misją 6 w kampanii SP; otóż wychodzę na stanowisko do cichego ataku uprzednio zabijając gostka w tym zrujnowanym domu z tyłu bazy. Po chwili dowództwo informuje mnie że za 1min jakaś drużyna zacznie strzelać do wartowników aby odciągnąć uwagę ode mnie podkładającego bombę pod ten generator czy co innego. Po chwili czekania dalej cisza jak makiem zasiał. Próbuje wejść do bazy, ale nawet jak rzucam 2 dymne to i tak ląduje w piachu... Proszę o pomoc, bo nie jestem weteranem gier taktycznych( bardzej cod4 niż takie OP czy ARMA). Jakieś porady, wskazówki mile widziane :happy:

Czekanie na dywersję jest zadaniem dodatkowym i nie musisz go wykonać. Ja też atakowałem bazę sam. A sposób jest jeden - chodzisz w grupie , musisz wytłuc wszystkich i już. Jeśli i tak nie możesz dać rady to załóż serwer i zagraj z kimś w co-opie.

Jeżeli chcesz wykonać zdanie dodatkowe z dywersją, to po prostu musisz czekać, po około dwóch minutach max. wsparcie powinno przyjść. Ja chciałem wykonać to zadanie, i też się dziwiłem że nic się nie dzieje.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...