Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Xavenir

Rozwiązany: Gothic 3 - Orkowie i " Morderstwo "

Polecane posty

Witam forumowiczów.

Znowu mam kłopot z Gothickiem wcześniej pisałem o Okarze itp. ,lecz teraz mam problem z orkami.

Otóż byłem już u Xardasa i kazał mi polecieć do Geldern. Zrobiłem zadanie i podchodzę do Groka i zaskoczenie " Nie będe więcej ryzykował. Wszystkie podejrzane Mory zostaną zabite ! " po czym całe miasto się na mnie rzuca. Pomyślałem ,że orkowie może się już połapali ( oswobodzone miasta: Cape Dun ,Montera ,Gotha ,Vengard ,Silden no i teraz Geldern ) więc poszedłem do Trelis. Idę drogą i nagle słyszę " Rozerwe Cię na kawałki ! " ,odwracam się a tu orkowie z farmy na czerwono. Poszedłem do Trelis tam też ,teleport do Faring i znowu to samo. Moje pytanie brzmi: Jest jakaś opcja żeby orkowie mnie nie zabijali ? Mówię odrazu że wolałbym bez kodów. Pytam się dlatego ,że to ciut mi ucina zadania ( w Trelis wszystkie i Faring te dotyczące Areny ). Ew. można by było wczytać save przed pójściem do Groka i załatwić te wszystkie Q najpierw. Odrazu też mówię ,że jak da się nadgonić reputę u orków i nie będą zabijali to spokojnie mogę pozabijać druidów. Bo mam prawie wszystkie kamienie ( oprócz Lwa i Cieniostwora ) .

Teraz drugie pytanie: Gdzie mogę znaleść Południową grupę Łowców Druidów ( chyba ,że do zadania wystarczy zabicie Grunocka [ Zabij ... południowej grupy poszukiwawczej ] nie wiem czy pisze tam wodza czy nie bo aktualnie siedzę na laptopie ) ?

I trzecie pytanie: Kto może mnie nauczyć umiejętności " Morderstwo " i czy jest ona opłacalna ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszej części postu to nie ma tu innego wyjścia jak wczytanie wcześniejszego zapisku, ponieważ odbiłeś za dużo miast.

Tycząc się drugiego pytania: idź od Geldern w kierunku Trelis po drodze będziesz miał most przed nim skręć w prawo i tam kawałek dalej będzie siedział druid.

Umiejętności morderstwo możesz nauczyć się w stolicy asasynów Isthar, i nie sądzę aby była to niezbędnie potrzebna umiejętność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info ,ale mnie interesuje gdzie są Łowcy Druidów a nie Druidzi ( zadanie od Runaka żeby zdobyć jego kamień ). Co do reszty to czy ma jakiś wpływ to że wcześniej uwolnię całą Myrtanę czy nie za bardzo ? Aha i jeszcze coś : 100 % reputacji u buntowników lub gońców leśnych nikomu nie przeszkadza ( ew. oprócz orków ) ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...