Skocz do zawartości

Xbox 360 czy PS3


remulak

Polecane posty

Dobra, miszczowie, mam komunikacik. Może do kogoś nie dotarło, że nie życzę sobie tutaj wyzywania się od fanbojów, więc proszę tego zaprzestać. W przeciwnym razie polecą ościki/urlopiki. Zakaz będzie istniał dopóki ja tu jestem, aye? Aye.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

@Kagex

W temacie, którego nazwa brzmi "X360 vs PS3" posty fanbojskie zdarzać się muszą. Bo i widocznie ludzie lubią się kłócić to i muszę o coś. Poza tym w tych postach zaledwie pachnie fanbojstwem, brakuje często wyrażeń typu "według mojej skromnej osoby", za to i tak gadka jest sensowniejsza niż na innych forach (komentarze na GOL-u).

@Sandro

"Megafanboj" pisze się razem.

@Do wszystkich:

I tak pegasus jest najlepszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wszyscy

Wy chyba jeszcze nie widzieliście naprawdę walki fanboyów, jak ktoś chce zobaczyć to niech zajrzy na portal na literę p. Tam to dopiero jest masakra. Tutaj to jest małe piwo. ;) PEACE!

@Tyt0k

No ja też bym chciał, żeby MS i Sony zrobili takie coś, żeby posaidacze XO i PS3 zagrali razem. Byłby niezły czad. :D Niestety, nadzieja matką głupich. :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suteq no fajny pomysł ale jak mówiłeś nadzieja matką głupich bo przecież to niemożliwe obydwa koncerny z chęcią by się pozagryzały dowodem na to nowe bajery typu natal czy arc albo wojna grier na wyłączność którejkolwiek z platform...w przypadku X360 jest duża szansa że tytuł pojawi sie na PC (patrz Gears of War, czy pierwszy Fable, Mass Efect) a co do PS3 to niestety już tak różowo nie jest!!:( (patrz choćby Havy Rain, czy Uncharted 2).

Więc tak PS3 to platforma z ogromnym potencjałem mająca świetne gry na wyłączność i z pewnością będzie na rynku dłużej niż X360.

Xbox360 ma wiele gier na wyłączność, świetny pad (ponoć, bo ja tylko na DS-sie grałem:) )

ale niestety brak Live w u nas w kraju i M$ napewno zostawi posiadaczy X360 na lodzie gdy tylko pojawi się nowa generacja sprzętu, ale ma za to marke Fable:)

Ja pomimo wad jako PC-towiec nadal wybrał bym Xboxsa:) Ale i PS3 by siadł jak złoto w domku:)

Ale wszystkiego mieć nie można:(

@Chaciu90 otórz temat brzmi Xbox360 czy Ps3 a nie X360 vsPS3!!! :tongue:

A to różnica :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SylvanWielki -

a) w swojej wypowiedzi wspomniałeś tylko o grafice, która np. mnie w żaden sposób nie przekonuje do twoich racji :-)

b ) piszesz o PS3>X360 przy wyłącznościach gier. To nie jest temat (parafrazując poprzedni post) "X360, PS3, czy PC?", więc nie ma znaczenia, że gra wyszła na Xboxa oraz na PC, skoro nie ma jej na konsoli Sony. Sporo osób kupuje konsole dlatego, że nie chce dłużej inwestować w komputer "tylko dla gier" (do innych rzeczy zazwyczaj im wystarcza w zupełności). W takim przypadku, gracz nie zastanawia się, czy gra wyszła na "kompa" - dla niego liczy się, na której konsoli możemy się zabawić, a nie, na której wyłączność jest owa pozycja.

c) fajnie, że masz obie konsole, ale i tak z tego powodu nie piszesz obiektywnie ;-)

ZeneQr - jeśli do internetu chcesz podłączyć się za pomocą kabla, to potrzebujesz kabel (dołączany do zestawów Premium i Elite) oraz wolne gniazdko od internetu. Jeśli chcesz natomiast podłączyć się do sieci bezprzewodowo (i to rozwiązanie pewnie zastosujesz, skoro masz "radiówkę"), to musisz dokupić moduł sieci bezprzewodowej (dokładnie [podlinkowany] Xbox 360? Wireless Networking Adapter), który będzie używał "rozsianej sieci" :-)

W przypadku, gdy nie masz ani wolnego gniazdka, ani bezprzewodowej sieci w domu (bo pewnie tam będzie konsola stała? ;-)), to przyda się router, czyli urządzenie, który działa jak "hub" na kable sieciowe oraz "rozsiewa" sieć bezprzewodowo.

Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko jasne ;-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na strychu modem i laptopa mogę podłączyć bezprzewodowo bez żadnych bajerów, to znaczy, że będę mógł w ten sam sposób podłączyć X'a?

@Edit

A co do XL w polsce:

http://www.cdaction.pl/news/11406

Miejmy nadzieje, że targi E3 2010 będą dla Polaków wyjątkowe i zostanie na nich potwierdzone Polskie XL w (więc mudlmy się).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paveloo951 Gdybym miał kase to już teraz :smile: Ale takowej nie mam :rolleyes: więc cholercia to jeden wielki znak zapytania:( bo może jeśli uzbieram odpowiednią ilość gotówki (monitor, konsola najlepiej Elit, i kilka gier, live bym darował sobie bo w sieci bym miał powtorne lagi a i tak grać na Xsie nie umiem bo ja rdzenny PCtowiec :cool: to po co jak bym dostawał po moich 4 literach :smile: ) albo nie kupie z powodu kasy tu wszystko od kasy zależy i od pracy czy znajde np na wakacje a z tym będzie ciężko żeby znaleć dobrą i dobże płatną by stykło na to co ja opisuje powyżej :smile:

A ty konsolke masz już???

@Suteq ty nie bądź taki pesymista:) pomimo iż M$ nieźle sobie grabi to trzeba mieć te nadzieja bo ona umiera ostatnia :wink: hmmm albo szykują obniżki Xbox u nas??? oby było na temat Live na tej generacji... ale analizując takst z newsa to pisze o tej generacji tyle że jakoś dziwnie co może oznaczać że nie o Live chodzi (a oto cytat)

"Fani Xbox 360 już wkrótce mogą się spodziewać informacji o tym, jak zamierzamy przenieść rozrywkę związaną z Xbox 360 w Polsce na inny, jeszcze lepszy poziom."

@Swirex dzięki za info:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę zareklamuję sklep (ja w nim kupowałem swojego Xboxa), ale znalazłem tu dość ciekawy zestaw konsoli z GTA IV i "Episodes from Liberty City". Zerknij TU. Wiesz, jeśli chodzi o kasę, to zawsze może próbować np. zapożyczyć u rodziców "cy cuś" ;-) Później spłacać z kieszonkowego i dorywczej pracy + pieniędzy z urodzin, imienin, Dnia Dziecka itp. :-) W każdym bądź razie - powodzenia itp. ;-)

Rambo847 - to musi być "specjalny" modem, który możesz zobaczyć na podanym linku w poprzednim poście linku. Pewnie całość polega na tym, że na tym "urządzonku" są zainstalowane odpowiednie sterowniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Swirex DZIĘKI PRZYDA SIĘ a zestaw solidny:) gta siadło by jak złoto :wink: bo gra jest masakrycznie długa a takie to skarb jeśli ma się mało kasy na gry :dry: a nie mając live....a co do pomysłó twoich ze zdobyciem kasy to myślisz że bym tak nie kombinował gdyby nie to że starzy moi to są ludzie "starej daty" i gry mają za bezużyteczne a jak by wiedzieli że chce kupić konsole to by były niepochlebne komy zwłaszcza ze strony starego :dry: Więc jedyna rada to zarobić (ze znalezieniem pracy na 2 mieś i tak by kasy potem na wszystko stykło to mogą być trudności zwłaszcza z moim talentem moge szybko wylatywać :dry: więc nie wiem) własnymi rękami :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(monitor, konsola najlepiej Elit, i kilka gier, live bym darował sobie bo w sieci bym miał powtorne lagi a i tak grać na Xsie nie umiem bo ja rdzenny PCtowiec :cool: to po co jak bym dostawał po moich 4 literach :smile: )

Do Pada da się przyzwyczaić - na początku jest kiepsko, ale potem powolutku się udaje grać. Wiadomo, potrenuje najpierw solo, a jak uzbierasz na Live to sobie zagrasz. =D

"Fani Xbox 360 już wkrótce mogą się spodziewać informacji o tym, jak zamierzamy przenieść rozrywkę związaną z Xbox 360 w Polsce na inny, jeszcze lepszy poziom."

Może wypuszczą Xboxa720 czy coś, chociaż kto wie... Może Live. :wink:

@TytOk- przedrzeźnianie.

O co ci znów chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tyt0k najsampierw to ja musze uzbierać coś co jest energią życiową Micro$oftu!!:) czyli mamone niezbędną do kupna pudła z monitorem (tym co jest polecany przez was Samsung T220HD, mnie się on podoba :wink: ) a potem gierki i dopiero przzwyczjenie się do zajefanie wyglądającego pada do xsa:) KURCZE TRZYMCIE KCIUKI FORUMOWICZE plllliiiissss!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: w koncowych dniach sierpnia jeśli dożyje wszystko się wyjaśni czy zagram na wymarzonej konsolce albo będę nieszczęśliwy kolejny rok bez spokojnego wieczorku sobotniego spędzonego przy np. Fable2 :sad: jeśli będę miał dostęp do neta (czyli jeśli nas nie odetną lub PC 6-letni w końcu padnie) to napisze gdzieś na forum, bo tżeba się będzie gdzieś wyżalić :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TytOk- ... Jeeeezuuu... Napisałeś, że to paradoks. Ja, że przedrzeźnianie. Chodzi mi o to, że go przedrzeźniałem. Nie ciebie, nie babcię z warzywniaka tylko jego, za te bezsensowne teksty, że "to jest lepsze od tego bo tak"

@Swirex- nie wiem czy takie "raty" u starszych miałyby jakiś sens, przecież wtedy nie miałby przez dłuższy czas kasy na gry :). A konsola bez gier raczej zbyt pożyteczna nie jest.

@TytOk- nie, jeszcze nie mam konsoli, jak narazie to muszę sprzedać tą z YLODem, bo parę części jest w niej jeszcze dobrych. Zawsze jakaś kasa będzie. ;]

@EDIT- bardzo proszę, piszcie bez błędów ortograficznych. Te wyrazy się podkreślają na czerwono nie bez powodu, a znacznie lepiej ( i łatwiej) się czyta teksty które są poprawnie napisane.

@Sergi- dzięki ;] swoją drogą u mnie tego nie podkreśla na czerwono...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZeneQr - Ja posiadam monitor/TV Samsung T220HD 22" i mogę go polecić ;-) Kupiłem go za "fajne" pieniądze, na jakichś obniżkach w Makro (tata pokazał mi stamtąd ulotkę i zapytał się, czy mi się podoba [na co odpowiedź, po sprawdzeniu dokładnie sprzętu, padła pozytywna :-)] więc zadzwoniliśmy do oddziału tejże sieci handlowej i okazało się, że promocja trwa ostatni dzień. "Rzutem na taśmę" pojechaliśmy więc do owego "marketu" i kupiliśmy :happy:) i teraz wykorzystuje go mając podłączonego do PC, Xboxa 360 (pod pierwsze - na dwa - złącze HDMI), wieżę z wbudowanym DVD oraz TV. No i mam teraz tę wygodę, że jednym przyciskiem przełączam sobie na poszczególne urządzenia :happy: Chyba największymi wadami tego sprzętu jest to, że na pilocie nie ma bezpośredniego przejścia na PC (więc trzeba "kliknąć" trzy zamiast jednego raza) oraz brak funkcji "pivot". To chyba największe wady... Bo cena nie przekraczająca 800 zł na Allegro tak źle nie wygląda? :tongue:

@DOWN

Jednak pomiędzy 1000 zł, a poniżej 800 jest pewna różnica ;-) Zresztą, to też zależy od preferencji. Mi nie zależało, na większym monitorze/TV, bo mam mały pokój i w sam raz mieści mi się na biurku razem z wieżą i głośnikami od niej :-) Choć jakbym się zastanowił, to te 24 cale też bym jakoś ustawił i zbytnio bym nie narzekał :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Fani Xbox 360 już wkrótce mogą się spodziewać informacji o tym, jak zamierzamy przenieść rozrywkę związaną z Xbox 360 w Polsce na inny, jeszcze lepszy poziom."

Jestem pewien na 99%, że ogłoszą wprowadzenie Natala w Polsce, a nie Live. Bo gdyby wprowadzili Live w PL to i by musieli w Czechach, Węgrzech, Rumunii, bo te kraje są w identycznej sytuacji co Polska.

@up

Za 999zł można mieć taki sam model tylko 24 cale. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gały mi z orbit wyskoczyły, jak zobaczyłem ten monitor, ale jak się okazało że 1680x1050 to się uspokoiłem (mam bardzo podobny monitor). Na szczęście następny model, jak wspomniał Suteq jest już bardzo interesujący =]

Odnośnie Live'a - też sądzę, że to Halo Reach albo Natal, po co byłyby te zasłony dymne, gdyby to miał być naprawdę LIVE.

bardzo proszę, piszcie bez błędów ortograficznych. Te wyrazy się podkreślają na czerwono nie bez powodu, a znacznie lepiej ( i łatwiej) się czyta teksty które są poprawnie napisane.

warzywniak, mój drogi, nie ważywniak, jeśli już ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Swirex hmm ja znalazłem na alegro za niecałe 600 zł ten monitor, ale ciekawe ile kosztuje 24 cale na allegro bo fajniej mimo wszystko by się grało (jeśli oczywiście dojdzie do kupna pudła)...pisałeś że mały pokuj masz ale za to masz!!! :wink: a ja???? nie :dry: więc zawsze ktoś mi przeszkadza jak nie siostra to kto inny.... :dry: więc zazdroszcze ci!!! :smile:

@Suteq, masz racje....w sumie to po co wydawać Live w większej połowie życia konsoli :dry: M$ zrobi pewnie Live do następnej generacji i reklamował jako cudeniko które ma Live!!! wreszcie :smile:

PS.:cholera nie wiem po jakie licho sie tak zacząłem jarać opcją wybrania Xboxsa zamiast PC ajk do czerwca szmat czasu i wiele niewiadomych jest w związku z tym :rolleyes: ale i dobre strony są bo w końcu zacząłem pisać na forum actionum:) i przy okazji dzięki temu orientuje się bardziej w tym co i jak....a na pada to w sklepie potrafie się gapić z kilka minut :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym kupować konsolę to zdecydowanie PS3. Mój brat zamierza sobie nabyć tę platformę i sądzę, że to dobry wybór. Jedna i druga konsola ma swoje gry na wyłączność ( te od Sony bardziej mi się podobają), a ogrom świetnych tytułów powstaje na obie. Do tego elegancki wygląd ( Slim może już mniej, ale nadal trzyma jakąś formę) i darmowy multi.

Jeżeli konsola to tylko PlayStation3

XLive powstanie w Polsce, wierzę, że to się stanie. Jesteśmy zbyt dużym krajem gdzie sprzedaje się masa gier, a brak tejże usługi uderza wyłącznie w gracza ( mam oryginalne Grand Theft Auto IV na PC, a zagrałem tylko raz w tryb multiplayer, bo mi się " coś" popsuło).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz usługa Xbox Live jest już na rynku od czasu pojawienia się Xbox1. Natomiast Games for Windows LIVE jest na rynku dopiero od premiery Gearsów czyli jakieś 2,5 roku więc to mówi samo za siebie. Poza tym akurat co do multi GTA 4 na PC to właśnie chyba najwięcej jest problemów. ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ArturMilan - Moim zdaniem Slim wygląda dużo lepiej od fat. Połysk, te obłości, srebrny paseczek i buracka czcionka przywodząca na myśl spidermana (jeszcze do niedawna na opakowaniach).

GfWL jest na rynku od czasu ShadowRun z tego co pamiętam, Gearsy były chyba trzecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XLive powstanie w Polsce, wierzę, że to się stanie. Jesteśmy zbyt dużym krajem gdzie sprzedaje się masa gier, a brak tejże usługi uderza wyłącznie w gracza ( mam oryginalne Grand Theft Auto IV na PC, a zagrałem tylko raz w tryb multiplayer, bo mi się " coś" popsuło).

Buhahaha, dobra sprzedaż przy ponad 50% skali piractwa? Właśnie z tego powodu Live w polsce nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...