Skocz do zawartości

Counter-Strike


D'artagnan

Polecane posty

  • Odpowiedzi 421
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Trzeba dobrać odpowiedni rozmiar loga. Wiadomo - im mniejsze, tym wyraźniejsze.

Ale też - im mniejsze, tym mniej widać. xd Ogólnie trzeba próbować różnych ustawień wielkości, w końcu trafi się na ten "najlepszy". Chociaż arcydzieła, toto nigdy nie będą. ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem zrobic sobie tag w HL logo kreator i znalazłem taki poradnik

1. sciagasz program half life logo creator.

2. robisz sobie logo w programie graficznym. (lub szukasz gotowego obrazka)

3. Otwierasz obrazek przez HLLC

4. W programie klikasz 'auto-size'.

5. Nastepnie 'Make Wad'

6. W tym momecie w katalogu w ktorym masz zainstalowany HLLC pokazał Ci sie plik loga -> 'pldecal.wad'

7. Zmien jego nazwe na 'tempdecal.wad' i podmien z juz istniejącym w katalogu "...\cstrike"

8. Gotowe ! :)

Wszystko ładnie ale po nacisnieciu "Make Wad" nie pokazał mi sie w folderze zaden plik. Wie ktos o co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to używam w ten sposób:

1. Otwierasz obrazek

2. Naciskasz 'auto-size'

3. Wybierasz gdzie zapisać plik [najlepiej pulpit]

4. Plik nazwij 'pldecal'

5. Wciśnij 'make WAD'

6. Potem rób tak samo, tylko zapisz 2 następne pliki o nazwach 'tempdecal' i 'templdecal'

7. Wejdź we właściwości zapisanych plików i zaznaczw każdym 'plik tylko do odczytu'

8. Kopiuj wszystkie do folderu cstrike i podmień w razie konieczności.

9. Teraz tylko podziwiasz swoje logo w grze [może być niewyraźne]

To wszystko :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to krótko: wczoraj zainstalowałem CS'a i Steam (argh!). A gdy chciałem wejśc na serwer no steam, wyskakiwał komunikat, że protokół serwera (47) jest starszy niż mój (48) - cokolwiek to miało znaczyć. I mam pytanie - o co tu chodzi i czy da się to jakoś ominąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valve zmieniło protokoły aby ludzie nie grali na non-steam. I sprawa wyglada tak ze non-steamowcy dalej graja na serwerach non-steam a posiadacze oryginałów moga grać tylko na normalnych serwerach. Z tego co wiem non-steamowcy chca szybko przejść na nowy protokół bo traca graczy przez to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz kiedyś mówiłem jestem n00bem :P

Do rzeczy. Mam zamiar kupić sobie CS 1.6 Steam. Czy mógłby powiedzieć mi ktoś od "kuchni" jak sobie z tym steam poradzić?

Bo nie wiem dokładnie jak to zrobić. Dostaje w pudełku grę Counter-Strike 1.6 z instalacja gry i programu STEAM? czy sam kod aktywacyjny Steam do cs'a a program Steam pobieram z steampowered.com

Już się sam pogubiłem :(

pomóżcie noobkowi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam możesz pobrać ze strony Valve, ale jest on chyba także na płytce z CS-em.

1. Instalujesz Steam i robisz konto.

2. Instalujesz CS

3. Rejestrujesz CS, wpisując kod, który będzie w opakowaniu z grą.

Zapewniam, że poradzisz sobie bez problemu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valve zmieniło protokoły aby ludzie nie grali na non-steam. I sprawa wyglada tak ze non-steamowcy dalej graja na serwerach non-steam a posiadacze oryginałów moga grać tylko na normalnych serwerach. Z tego co wiem non-steamowcy chca szybko przejść na nowy protokół bo traca graczy przez to.

Tylko jak teraz znaleźć jakiś DOBRY ser zombie, albo surf. A o moim ulubionym surf DM nie mówię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steam możesz pobrać ze strony Valve, ale jest on chyba także na płytce z CS-em.

1. Instalujesz Steam i robisz konto.

2. Instalujesz CS

3. Rejestrujesz CS, wpisując kod, który będzie w opakowaniu z grą.

Zapewniam, że poradzisz sobie bez problemu :)

Aha dzieki. Tak jak myślałem. Program juz pobrałem. Teraz tylko sie do MediaMarkt wybiorę po cs 16:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja muszę pochwalić firmę Valve, która zaskoczyła mnie bardzo na plus. Otóż jakieś 6 lat temu kupiłem sobie half life 1 i counter strike. Zwykłe, nie żadne 1.6. No i postanowiłem za sugestią kogoś z forum wpisać cd keya do Steama. Jakież było moje zdziwienie, gdy na mym koncie pojawił się nie tylko Half Life, ale również Counter Strike 1.6, HL: Blue Shift i Opposing Force! Kurczę, dostałem prezent od Valve ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Otóż mam problem z CSem. Kiedy chcę wejsc na jakikolwiek serwer, lub włączyć jakąś mapę, pasek postępu dojeżdża do 'validating game resources' i CS się zawiesza. Wie ktoś może, co z tym zrobić? Próbowałem reinsalki, nic nie dała.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że ja nie w twoim temacie CH405 ja natomiast mam innego problema z cs.Jak stworzyć serwer

wchodzę w hlds wypełniam wszystko potwierdzam serwa.Mam już serwa mogę na nim grać ale nikt nie może

się na niego połączyć co zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że ja nie w twoim temacie CH405 ja natomiast mam innego problema z cs.Jak stworzyć serwer

wchodzę w hlds wypełniam wszystko potwierdzam serwa.Mam już serwa mogę na nim grać ale nikt nie może

się na niego połączyć co zrobić?

Tutaj problemem może być to, że nie masz zewnętrznego adresu ip, tj. niepublicznego. Jeżeli tak, to możesz grać TYLKO w sieci lokalnej na swoim serverze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawił się u mnie WIELKI, ale to naprawdę WIELKI problem. O ile kiedyś miałem ponad 100FPS, dziś wszystko się zmieniło. Fpsy skaczą od 10(!) do 90 co powoduję straszne ściny. KIedy wchodzę na serwa nie mam więcej niż 25fps, po pewnym czasie zaczyna dochodzić do 35-40 ale to nadal za mało i mam te ściny. Próbowałem wszystkiego - reinstal, configi high fps i nic. Pomóżcie bo spara jutro gramy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...