Skocz do zawartości

Counter-Strike


D'artagnan

Polecane posty

  • Odpowiedzi 421
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Jeżeli chcesz grac legalnie musisz koniecznie kupić CS orginalnego. A tak jesteś zdany na sciągnięcie cs i grać na pirackich serwach. Lepiej kupić CS, bo serwy wtedy są o niebo lepsze(nie ma lagów, chterzy są gnębieni, ping jest mały).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CS 2D

Chciałbym coś w 3D.

Jeżeli chcesz grac legalnie musisz koniecznie kupić CS orginalnego. A tak jesteś zdany na sciągnięcie cs i grać na pirackich serwach. Lepiej kupić CS, bo serwy wtedy są o niebo lepsze(nie ma lagów, chterzy są gnębieni, ping jest mały).

Dobra który CS (1.6/Source) [może jeszcze inny] jest lepszy dla zielonego ?

Nie pytam który lepszy ogólnie bo opinii tyle ile zwolenników każdej ze stron.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra który CS (1.6/Source) [może jeszcze inny] jest lepszy dla zielonego ?

Nie pytam który lepszy ogólnie bo opinii tyle ile zwolenników każdej ze stron.

Jedyna różnica między nimi to grafika, fizyka itp. Skill graczy powinien być podobny, ta gra ma już 9 lat, więc ogólnie nowym jest trudno (wiem z własnego doświadczenia). Podobno na non-steamowych serwerach gracze są gorsi. Coś w tym jest, daaaaaaawno temu grałem na takim i miałem statystyki 1 frag na 2 śmierci (dla porównania na normalnym był 1 frag na ok 5 śmierci).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Grałem w CSa. Wyłączam i włączam pokazuję się wysyłaj/nie wysyłaj. Dobra w configu coś na robiłem więc przeinstalowuje wszystko jest OK. Włączam i gram, kiedy wyłączam kompa i ponownie później włączylem po wejściu na serwer gra się po prostu zawiesza. Nie ma żadnych blędów w konsoli i w prawym górnym rogu.Po prostu gra się zawiesza po jakichś 5 sekundach. Jak to naprawić? Nie chcę znowu przeinstalowywać bo długo to trwa (u mnie ponad godzinę, bo coś steama mam zwalonego)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, mam pewien problem. Otóż jakieś 5-6 lat temu kiedy nie było jeszcze Steam'a kupiłem sobie oryginalnego Half-lifa do którego dołączany był CS, żebym mógł sobie weń pograć... później przestałem w niego grać, w między czasie powstał steam i inne bajerki... Dzisiaj kiedy chce sobie zarejestrować na Steamie mojego CS'a nie mogę... Wywala mi że podany CD-Kay jest już wykorzystany... i tu pojawia się problem CO MAM ZROBIĆ? Nie rejestrowałem tej gry na steamie wczesniej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
czy wie ktoś może od czego zależy ping i jak go zmniejszyć?? o w tygodniu nie mam z nim żadnych problemów jest w granicach 60-80 ale w weekend po prosty wariuje! Skacze od 1000 do 2000! wie ktoś co mam z tym zrobić??

Pewnie łącze przeciążone. Wiadomo, weekend, wszyscy mają wolne to na neta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Ciach].

Powinienem sieknąć osta za zawratość tej strony, która wprowadza w błąd graczy i kieruje na non steam oraz masę linków podanych do takich źródeł w komentarzach. Otrzymujesz poważne słowne ostrzeżenie, więcej nie będzie.

Bardzo przepraszam, ten błąd wynika z mojej niewiedzy^^. Już nie podam żadnego linku tego typy, a ten zamieściłem, dlatego że licencja była freeware. Jeszcze raz przepraszam. Mój błąd. Więcej się to nie powtórzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem o co chodzi z tym "console" bo gdy klikam na to wyskakuje "using secondary sound buffer" i co w tym chodzi nic się dalej nie dzieje...poza tym nie mogę uruchomić botów czy mógł by mi ktoś to dokładnie wytłumaczyć wszuystko krok po kroku bo grę mam dopiero od dzisiaj (2 czerwiec).

Konsola służy do wpisywania różnych komend z reguły dla admina lub to ustawiania botów a boty ściongnij z wiaderko.com i tam bendzie wszystko opisane

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktoś może od czego zależy ping i jak go zmniejszyć?? o w tygodniu nie mam z nim żadnych problemów jest w granicach 60-80 ale w weekend po prosty wariuje! Skacze od 1000 do 2000! wie ktoś co mam z tym zrobić??

Pewnie łącze przeciążone. Wiadomo, weekend, wszyscy mają wolne to na neta.

lol

Ping nie określa prędkości łącza (internetu) tylko opóźnienie do danego servera. Musisz poczekać aż dany pakiet informacji dotrze do ,servera a później powróci do Ciebie i czym więcej czasu na to potrzeba tym większy jest ping. Ping występuje w każdej grze, w którą pogrywasz przez neta. Jeżeli grasz na polskichserverach powinien utrzywać się w granicach 20-60, zagraniczne do 100 przy większym pingu możesz napotkać na lagi (przycinki). A i co do Cs to jeżeli używasz "net_graph 3" (komenda, którą wpisujesz w konsolę) to masz jeszcze coś takiego jak choke i loss. Mierzą one ile plików gubisz przy odbieraniu i wysyłaniu plików do servera. Te wartości powinny być zerowe jeżeli wynoszą jeden dwa to nic się jeszcze strasznego nie dzieję, ale przy większych wartościach możesz spodziewać się sporawych lagów.

Do ustawienia odpowiednich parametrów tak, aby cs działał sprawnie i bez lagów służą raty...., ale o nich nie będę pisał wszystko jest opisane czysto i przejrzyście na forum www.counter-strike.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...