Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliroth

Gry na laptopa

Polecane posty

Procesor: Dual Core T4200 2,0

Pamięć Ram: 4GB

Karta Graficzna: Intel Graphics Media Accelator X4500M

Czy moglibyście mi polecić jakieś ciekawe tytuły na te wymagania. Wiem, że nie jest to zbyt dobry laptop, ale nic nie mogę na to poradzić. Interesuję sie strategiami ( RTS, Turowe) grami akcji ( TPP, FPP) oraz jakieś gry RPG, cRpg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co pójdzie na moim?

Producent: Hewlett-Packard

Procesor:Intel ? Core 2 Duo CPU T5670@1.80GHz (2 CPUs), ~ 1.8GHz

Pamięci:2038MB RAM

Dysk twardy:240 GB

Karta graficzna:Mobile Intel ? 965 Express Chipset Family

Monitor:Monitor Generic PnP

Karta dźwiękowa:Głośniki (SoundMAX Integrated Digital HD Audio)

Klawiatury:Główny koncentrator USB

Mysz:Główny koncentrator USB

System operacyjny:Windows Vista ? Home Basic (6.0, Build 6001) Service Pack 1 (6001.vistasp1_gdr.100608-0458)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asus eeepc 1201t- mały ale nygus =)

CPU: AMD Athlon Neo MV-40 1633 MHz

GPU: ATI Radeon HD 3200

RAM: 2GB DDR2-667

HDD: 250 GB - 5400 rpm

Ekran: 12.1 cali 16:9, 1366x768 pikseli

Starcraft II - low detale, 1024x768 lekko rwie, ale grywalny

GTA VC, SA; AoE III; Mount and Blade; F.E.A.R. - w natywnej na niskich idealnie płynnie (poza San Andreas i Fearem które nie obsługują natywnej niemniej jednak płynnie)

Call of Duty 2 - single w natywnej, multi 1024x768 ~100fps (niskie)

Call of Duty 4 Modern Warfare - w niskich grywalny (ok. 15-35 klatek; miejsca gdzie spada można policzyć na palcach jednej stopy)

F.E.A.R. 2 Project Origin , Bioshock, Rainbow Six Vegas - rwą w czasie akcji, raczej niegrywalne chyba że jesteśmy z zawodu nauczycielem w gimnazjum

NFS MW, NFS World - grywalne

Plants vs Zombies - miodzio (polecam)

Titan quest - w natywnej lekko rwie ale w 1024x768 można poszaleć (oczywiście na niskich)

F.E.A.R. Combat - płynnie, choć na to tempo gry to i tak za mało

Warcraft III - miodnie

Jak widać nawet na 12-calowym note(a może net?)booku można poszaleć z wcale nowymi tytułami, ponadto za ten sprzęt dałem zaledwie 1349zł (12-to calówki z Ionem zaczynają się od ~1800zł)

Wszystkim użytkownikom lapków szczególnie polecam takie gry jak: Plants vs zombies, Puzzle quest, Diablo II (które pójdzie nawet na 5-cio letnik laptopie), Starcraft, Heroes I-IV, Gothic I-II, GTA III (również działało na 5-cio letnim laptopie)

ten 5-cio letni laptop to nie pamiętam dokładnie modelu ale coś pokroju Fujitsu Simens Amilo Pro z prockiem 1,2GHz, 512 ramu i grafika eee jaka grafika nie wiem bo GPU-Z nic nie powiedział (foch czy co?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASUS

Intel? Core2 Duo CPU T6600 @ 2.20GHz (2 CPUs), ~2.2GHz

4096MB RAM

320 GB

NVIDIA GeForce GT 120M

17,3" LED

Speakers (Realtek High Definition Audio)

Windows 7 Home Premium 64-bit

DirectX 10

Gothic 3 chodzi bez problemu a mam Gothic'a 2 i zacina sie grafika w sensie że wychodzę z wieży Xardasa i grafika sie tnie jak już zobaczę odległy teren, czy to problem z Directem? tak samo neverwinter nights kiedyś po instalacji wszystko było ok a chyba po DX10 zaczeło mi się wszystko psuć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASUS

Intel? Core2 Duo CPU T6600 @ 2.20GHz (2 CPUs), ~2.2GHz

4096MB RAM

320 GB

NVIDIA GeForce GT 120M

17,3" LED

Speakers (Realtek High Definition Audio)

Windows 7 Home Premium 64-bit

DirectX 10

Gothic 3 chodzi bez problemu a mam Gothic'a 2 i zacina sie grafika w sensie że wychodzę z wieży Xardasa i grafika sie tnie jak już zobaczę odległy teren, czy to problem z Directem? tak samo neverwinter nights kiedyś po instalacji wszystko było ok a chyba po DX10 zaczeło mi się wszystko psuć

Może to dlatego że masz W7? Niektóre stare gry na nim nie działają ale pokombinuj z tym DXem może będzie działać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> zapoznaj się z zasadami cytowania - Pzkw

wiesz to ze mam win 7 a z nim jest od razu DX10 to wg mnie nic nie powinno zmieniać... dziwi mnie tylko czemu inne gry starsze w 3D nodzą bez problemu a Gothic 2 ma problemy? nie wiem czy to DX ale na niego raczej stawiam... choć troche mnie to dziwi czemu pirania troche zaniedbała ten temat jesli chodzi o wyswietlanie grafiki... bo tylko ten gothic ma takie problemy avreszta gier w 3D jest ok... co prawda RTCW jest pod OpenGL ale inne gry pod starsze directy czy to 9 czy 8... 7... chodzą bez zarzutu.... nawet bardzo stary - Recoil mi poszedł bez żadnego problemu.... czyzby złe kodowanie grafiki przez piranie? (siedze w direct 3D i opengl wiec sie nad tym zastanawiam)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

intel core duo 2.0 ghz, 1gb ram, Mobile Intel ?965 Express Chipset Family

Mozecie mi polecic jakies fpsy i rpg?;] Gothica mam juz przerobionego:]

Narazie odpalilem gta vc,sa, M&B i cs condition zero.

A i moze orientujecie sie czy ruszy Dark Messiah of Might and Magic na tym lapku?:P

Pozdrawiam Olekun

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, też napiszę.

Co polecicie na mojego "staruszka"?

Specyfikacja:

Acer Aspire 6920 G

Procesor: Intel Core 2 Duo T5900 (2,2 GHz, 800 MHz FSB, 2 MB L2 Cache)

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9500M GS TurboCache

Ram: 4 GB

Próbowałem z Batmanem AA, ale cięło się. Podobnie miałem z Falloutem New Vegas.

Może Wy znajdziecie coś godnego polecenia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, też napiszę.

Co polecicie na mojego "staruszka"?

Specyfikacja:

Acer Aspire 6920 G

Procesor: Intel Core 2 Duo T5900 (2,2 GHz, 800 MHz FSB, 2 MB L2 Cache)

Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9500M GS TurboCache

Ram: 4 GB

Próbowałem z Batmanem AA, ale cięło się. Podobnie miałem z Falloutem New Vegas.

Może Wy znajdziecie coś godnego polecenia?

Coś godnego polecenia... Może prościej? Jaki konkretnie gatunek gier Cię interesuje? Na te parametry pójdzie sporo gier i możemy ci polecić, ale musisz powiedzieć czy wolisz FPS, symulacje czy wyścigi (możesz lubić też inne i o nie prosić, to tylko przykłady).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...