Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eliroth

Gry na laptopa

Polecane posty

@MarcelWojdylo

Bardzo amatorski sposób, to nie działa :)Można sobie kompa "lekko uszkodzić" jak ktoś nie jest obeznany w tych rzeczach.

@puszek213

Zapomnij ;) Bardzo ciężko żeby te gry odpaliły chociaż na minimalnych może by coś pograło ale przycinałoby się :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykając proces explorer.exe wyłączasz pasek etc. a jeśli ktoś nie będzie umiał procesu "ponownie uruchomić " może mieć problem ;) Choć nie polecam tej metody twojej są lepsze i skutkujące. Pomimo iż może to nie wielki problem z tym explorerem zawsze coś :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@puszek123

Możesz spróbować jeśli się uparłeś na tego DS2 na minimalnych :)

@Bowler

Nie wszystkie Ci pójdą, możesz z nowszymi mieć np. problemy z Wiedźminem 2, Crysis 2 lub też CoD BO, nie powinno być problemów z MoH 2010, z Batmanem możesz spróbować, choć niczego nie gwarantuje w 100% :) Takie 99% mojego przekonania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bowler

Mount & Blade nie ma wysokich wymagań, a gra się świetnie, Football Manager 2011, jeśli lubisz piłkę nożną, Battlefield 2 lub 2142 (świetne do pogrania w sieci, a nie wymaga komputera "z NASA" :) ), seria S.T.A.L.K.E.R.- gra genialna (uwaga- mówię to jako... nawet nie fan,a FANATYK, ostrzegam ;) ), grafika wcale nie taka zła (można ściągnąć mody, a wymagania o wiele się nie podniosą), ale klimat nie do przebicia :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez Mam laptopa średniej klasy I ogólnie wszystkie gry na nim chodzą. Oczywiście raczej sobie nie poszaleje na max rozdzielczości ale jest spoko. Najlepiej gra mi się w Fable 3 ale trochę czasem się ścina jak się gra w jaskiniach. co dziwne jak jestem na otwartym terenie lub mieście gra chodzi bardzo płynnie nawet na wyszszej rozdzielczości. :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CeNeMeN

Podaj konkretne tytuły, strzelanek jest wiele więc się zastanów w co Chciałbyś pograć. Strzelanki które przychodzą mi na myśl to Medal of Honor w który na pewno zagrasz ;) dalej CoD MW i MW2 powinny Ci chodzić. Jeśli chcesz więcej to napisz tytuły.

@Stas02

Wydaję mi się że to nie jest dobry temat na takie gadki :) Generalnie nie wniosłeś nic do tematu ani nie pomogłeś zadającemu pytanie użytkownikowi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam jakiegoś dobrego FPS'a na mojego laptopa. Jakie z tych nowszych typu: Call of Duty( z tych nowszych to wiem, że nie pójdzie) będą śmigać?

Windows Vista

Procesor: Intel Pentium Dual CPU T2330 1,6 GHz 2CPUs

Pamięć: 2GB

DirectX 11

Karta Graficzna: Intel 965 Express Chipset Family

Z góry dziękuję o pomoc. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przyjechał do mnie młodszy kuzyn, a że mu się trochę nudziło, to szybko znalazłem jakiegoś starego IBM-a ze słynnej serii T4x, zainstalowałem system i poszukałem gier. Działa:

GTA: Vice City, wszelkie Wormsy, Sąsiedzi z Piekła Rodem, Machinarium, Mafia, TES: Morrowind, NfS: Undeground 2, Sims (:P), Goblinsy (te z Biedronki :)), Diablo 2.

Poszedłby z pewnością pierwszy Medal of Honor, Call of Duty, FIFY do 06 i wszystko na Infinity Engine, a także starsze gry z serii Total War.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...