Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gumiś

Mafia

Polecane posty

Podczas ładowania etapu "Wycieczka na wieś". Gra wywala do windowsa

mam ten sam problem

help

Radzę sprawdzić czy podczas innych wczytywań nie dzieje się to samo. Jeśli tak, to masz uszkodzone save'y.

Komp spełnia ci wymagania gry z nadmiarem. Sterowniki tu w ogóle nie grają roli skoro wszystko słychać i widać. Możesz jedynie podać wersje DirectX'a.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas ładowania etapu "Wycieczka na wieś". Gra wywala do windowsa

mam ten sam problem

help

Radzę sprawdzić czy podczas innych wczytywań nie dzieje się to samo. Jeśli tak, to masz uszkodzone save'y.

Miałem tak samo. Ale na szczęście grałem na drugim profilu. Więc wkleiłem sejw następny, z pierwszego profilu i zmieniłem nazwę. I działało. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyjadę tutaj z głupim bardzo pytaniem, no ale czego innego można się po mnie spodziewać? Czy w trybie Jazdy Ekstremalnej da się jakoś naprawiać samochody, które tak Tommy w pocie czoła kompletuje? Bo obiłem sobie karoserię kilku autek, jednemu odpadło światełko i czuję przez to dyskomfort psychiczny...

A tak w ogóle, to jazda tym opancerzonym pojazdem podobnym do czołgu rulez! Nie ma to jak taranować wszystkich na ulicy i robić wielgachny bajzel! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram sobie wesolutko w mafię, jestem w misji "Szczęściarz", gdzie trzeba zabić Sergio Morello Jr., brata naszego głownego wroga. Dojechałem za nim do portu, wybiłem ok 10- 12 ludzi i zabrałem się za snajperów. Rozwaliłem 3 i biegnąc do 4 schowałem się za wiezyczkę uprzednio oczyszczoną z niemilucha. Patrze, a tam leży karabin snajperski Springfield costam, który najwyraźniej spadł zabitemu snajperowi. Dziękuję opatrzności za ten fuks i zaczynam mierzyć do kolesia na wieży. Wtem wpadł mi do głowy diabelski pomysł- przecież to jest snajperka, więc zapewne ma opcję precyzyjnego mierzenia. Wchodzę w sterowanie i tam widze "celowanie". Wracam do gry i postanawiam wypróbować. Naciskam klawisz i ekran zaczyna się jakoś dziwnie wirowac, ale nie to jest najgorsze. Po chwili odkrywam, ze nie moge ruszać myszką, przez co zupełnie nie da się grac. Proszę pomózcie! Uprzedzam, że próbowałem już zaczynać misję od nowa, zaczynać inna misję i wyłączać, a potem włączać grę. Wszystko na nic :? Z góry dziękuję za pomoc :)

Edit:

Spróbuj zmienić klawisz celowania na jakiś inny.

Próbowałem i nic nie dało :cry: Ma ktos jeszcze jakieś pomysły, bo aż srce boli, że nie mogę grać w tą świetną gierkę przez taką głupotę :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darth karhol

Spróbuj zmienić klawisz celowania na jakiś inny.

@POLI

Spróbuj pojechć do warsztatu Lucasa Bartone'a. To jest na środkowej wyspie koło mostu.

Tak powinny wyglądać Twoje posty. Po pierwsze: nie musisz w cytat wkładać całego posta rozmówcy, wystarczy fragment, albo metoda, którą tu za Ciebie zastosowałem. Po drugie: od tego jest przycisk zmień, aby nie pisać dwóch postów pod sobą. Radzę stosować się to tego wzorca. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyjadę tutaj z głupim bardzo pytaniem, no ale czego innego można się po mnie spodziewać? Czy w trybie Jazdy Ekstremalnej da się jakoś naprawiać samochody, które tak Tommy w pocie czoła kompletuje? Bo obiłem sobie karoserię kilku autek, jednemu odpadło światełko i czuję przez to dyskomfort psychiczny...

Niestety w Jeździe Ekstremalnej nie da się naprawiać samochodów. Zakłąd Lucasa Bretone naprawaia pojazdy za opłatą, tylko w Jeździe Swodobnej. Dlatego ja po każdej misji ostrożnie dojeżdżałem do domu, parkowałem i tam zapisywałem grę.

Pochwalę się że Jazdę Ekstremalną przeszedłem w 100% i mam kapitalne 19 autek^^

Gram sobie wesolutko w mafię, jestem w misji "Szczęściarz", gdzie trzeba zabić Sergio Morello Jr., brata naszego głownego wroga. Dojechałem za nim do portu, wybiłem ok 10- 12 ludzi i zabrałem się za snajperów. Rozwaliłem 3 i biegnąc do 4 schowałem się za wiezyczkę uprzednio oczyszczoną z niemilucha. Patrze, a tam leży karabin snajperski Springfield costam, który najwyraźniej spadł zabitemu snajperowi. Dziękuję opatrzności za ten fuks i zaczynam mierzyć do kolesia na wieży. Wtem wpadł mi do głowy diabelski pomysł- przecież to jest snajperka, więc zapewne ma opcję precyzyjnego mierzenia. Wchodzę w sterowanie i tam widze "celowanie". Wracam do gry i postanawiam wypróbować. Naciskam klawisz i ekran zaczyna się jakoś dziwnie wirowac, ale nie to jest najgorsze. Po chwili odkrywam, ze nie moge ruszać myszką, przez co zupełnie nie da się grac. Proszę pomózcie! Uprzedzam, że próbowałem już zaczynać misję od nowa, zaczynać inna misję i wyłączać, a potem włączać grę. Wszystko na nic :? Z góry dziękuję za pomoc :)

Ta broń którą dzierżysz to nie jest snajperka i nie ma trybu strzelania precyzyjnego. Cały z niej pożytek że jej pociski zadają większe obrażenia od zywkłego karabinu, bo lecą szybciej i mocniej. Radzę ją wykorzystać na kilku walcowatych kontenerach leżących na wagonach pod koniec mapy. Tak je rozsadzi że zabije dwóch facetów na wieżach i wrogów w pobliżu. Ale uważaj mają taki rozrzut, że strzelaj z minimum 200 m.

Co do twojego błędu technicznego, to nie wiem za bardzo jak to rozwiązać. W ostateczności radze reinstalke gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Jeździe Ekstremalnej nie da się naprawiać samochodów. Zakłąd Lucasa Bretone naprawaia pojazdy za opłatą, tylko w Jeździe Swodobnej. Dlatego ja po każdej misji ostrożnie dojeżdżałem do domu, parkowałem i tam zapisywałem grę.

No tak, w sumie ja też tak robiłem, z małymi wyjątkami - niektóre wozy, jak np. HotRod służyły mi dzielnie jako szybki transport w czasie wykonywania innych misji, siłą rzeczy muszą być lekko porysowane, obite i tak dalej. No, ale jak nie da się ich naprawić, to trudno. Jak je ładnie ustawiłem na parkingu za domem, to nawet nie widać tych skaz, a kolekcja prezentuje się doskonale, choć mam na razie tylko 10 wozów. Bo te misje są, kurde, trudne! Przynajmniej niektóre.

Stąd kolejne moje (głupawe, a jakże) pytanie, a dotyczy misji, którą otrzymujemy w Hoboken, a naszym zadaniem jest dojechać do określonego punktu wyścigówką, zaliczając po drodze punkty kontrolne - i wszystko byłoby super, gdyby nie to rozmazywanie się ekranu! Jest to wprawdzie interesujące, ale jak skutecznie utrudnia prowadzenie wozu! Czy jest zatem jakiś optymalny sposób na tą misję? Trza jechać szybko na maksa i modlić się, żeby w nic nie walnąć, czy może ostrożna jazda jest lepsza, ale w takim wypadku jak zmieścić się w czasie?

Jakieś porady bardzo mile widziane! =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa problemy. 1. Jak mam przejść misje w jeżdzie ekstremalnej co trzeba pojechać do wskazanego miejsca takim białym niemieckim samochodem. Cały czas bomby mnie trafiają i niemoge dojechać. 2. I następna misja. Gość karze mi wszystkie taksówki wepchnąć do wody. Mam problem z 4 taksówką. Gdzie ona jest? pokazuje mi miejsce w którym śię znajduje ale niewiem gdzie ono jest. Prosiłbym o zaznaczenie miejsca na mapie. przydałoby sie też żeby ktoś zaznaczył pozostałe miejsca gdzie znajdują się taksówki. Prosze o szybką odpowiedz.

P.S W 2 problemie chodzi mi o misje w ,,JAZDA EKSTREMALNA''

Zapomniałem o jeszcze jednym problemie. Też w jeździe ekstremalnej. gość każe mi 3 wyścigówki poustawiać według odpowiedniej kolejnosci. Gdzie są te 3 wyścigówki i w jakiej kolejności je mam poustawiać?????? Prosze o pomoc.

Używaj przycisku "zmień", albo ja użyję innego - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tomy Vercetti

Nie lubię się powtarzać, bo trzy strony temu dałem dałem namiar na świetny poradnik trybu FREx, ale jak mus to mus.

Do wszystkich osób mających problem z Free Ride Extreme.

Zajrzyjcie na stronkę poświęconą tej fenomenalnej grze:

http://www.mafiapage.com/forum/viewtopic.p...7b3213b3d304e73

Jest to pełny manual z trybu Free Ride Extreme - nie dość, że wszystko po polsku, to jeszcze ze szczegółowymi mapkami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem w "Jeździe Ekstremalnej" a dokładnie w misji, gdzie koleś mi mówi żebym pojechał tymi wyścigówkami. Dojeżdzam do więzienia i biore nastepną fure, następnie jade tam pod most i zamieniam kolejną furę i wracam się do tego gościa. Mieszczę się bez problemu w czasie, jednak zostawiam u niego tą wyścigówke a czas nadal ucieka. Nie wiem o co tu chodzi. Proszę o pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mam głupi problem...

Jestem w misji "Kampania wyborcza". Rozwalam wszystkich meneli z więzienia, wchodzę na samą górę, staję już na przew wyspy, na której mam zastrzelić tego polityka. Tylko, ze tu pojawia się problem (jak juz pisałem, głupi;] ). Jak mam "włączyć" tryb snajperki? Prawy przycisk myszki odpada, a lewym Tomy po prostu strzela...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, mam głupi problem...

Jestem w misji "Kampania wyborcza". Rozwalam wszystkich meneli z więzienia, wchodzę na samą górę, staję już na przew wyspy, na której mam zastrzelić tego polityka. Tylko, ze tu pojawia się problem (jak juz pisałem, głupi;] ). Jak mam "włączyć" tryb snajperki? Prawy przycisk myszki odpada, a lewym Tomy po prostu strzela...

To znany błąd w wersji 1.0 . Teoretycznie powinno się go włączać "S" ale w opcjach się wyłącza. Zdefiniuj klawisze sam. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w misji "Kampania wyborcza". Rozwalam wszystkich meneli z więzienia, wchodzę na samą górę, staję już na przew wyspy, na której mam zastrzelić tego polityka. Tylko, ze tu pojawia się problem (jak juz pisałem, głupi;] ). Jak mam "włączyć" tryb snajperki? Prawy przycisk myszki odpada, a lewym Tomy po prostu strzela...

Jak pisał przedmówca radze samodzielnie skonfigurować klawisze.

Dodam jeszcze, że w tej misji musisz zabić tego polityka jednym strzałem, bo inaczej ucieknie i nic z misji. Na szczęście przed strzałem gra robi save.

Jak będziesz na wieży z pewnością zauważysz, faceta nie mogącego odpalić motorówki - można go zabić, i z pluskiem wpadanie do wody, ale ja się zlitowałem nad niewinnym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kame84

Przeszedł już ktoś wszystkie misje trybu Free Ride Extreme?

Ja mam problem z 3 zadaniami:

1) misja z samochodem (Trautenberg J), któremu kończy się paliwo i trzeba dojechać do stacji pomp (chyba), zaliczając po drodze stacje benzynowe. Czy zna ktoś najlepszą drogę i sposób jak ją przejść.

2) misja, w której trzeba jechać Flame Spear'em 4WD trasę wskazywaną przez "dymki" (z włączonym ograniczeniem prędkości). Mi kończy się czas jak jestem przy stacji benzynowej niedaleko Oakwood. Czy po rozpoczęciu misji na waszym zegarku także jest już 15 sekund? (nie zaczyna od "zera" jak w innych misjach).

3) misja, w której musisz dojechać białą Celeste do jakiegoś miejsca i uciekać przed wybuchami. No ja nie mam pojęcia ile trzeba mieć na liczniku, skoro jadąc 90 KM/H nadal obrywałem i samochód po chwili stawał.

PS. Sorki za utworzenie kolejnego tematu o Mafii, ale korzystałem z opcji "Szukaj" i znalazł mi tylko temat "Seriale". Także powinniście (administratorzy, czy kto tam to robi) ją trochę udoskonalić/ulepszyć/poprawić.

Nadchodzi nowe forum, więc wszystkie wysiłki skierowane są na jego doszlifowanie. Musimy jeszcze trochę przecierpieć ze starymi problemami. - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) misja z samochodem (Trautenberg J), któremu kończy się paliwo i trzeba dojechać do stacji pomp (chyba), zaliczając po drodze stacje benzynowe. Czy zna ktoś najlepszą drogę i sposób jak ją przejść.

Włącz sobie skrzynie manualną i po rozpędzeniu auta wrzucaj luz. Optymalną trasę możesz zobaczyć na youtube.

3) misja, w której musisz dojechać białą Celeste do jakiegoś miejsca i uciekać przed wybuchami. No ja nie mam pojęcia ile trzeba mieć na liczniku, skoro jadąc 90 KM/H nadal obrywałem i samochód po chwili stawał.

Ta misja sprawiła mi najwięcej problemów, ale po dwóch dniach za którymś tam razem się udało. Przy dużych prędkościach bomby nie uszkadzają auta, więc musisz jechać głównymi ulicami, gdzie na zakrętach powinieneś utrzymać prędkość powyżej 60 km/h. Tutaj też radzę obejrzeć filmik na youtube.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kame84

Ok, mam już wszystkie wozy 8) (jeśli chodzi o te z Ekstremalnej Jazdy)

Do wszystkich, którzy nie mogą przejść misji z Celestą Marque 500 (Works Quarter - bomby rozwalające wóz). Musicie spowolnić swój komputer, im bardziej będzie się zacinało tym lepiej. Ja mam szybki jak widać i nie ważne jaką prędkością jechałem (nawet 90 KM/H) to i tak po chwili rozwalało mi wóz. Oto sposób: załatwcie sobie program Fraps (był chyba w CDA, ale w necie na pewno znajdziecie). Program ten służy między innymi do nagrywania filmików z gier i podczas nagrywania strasznie spowalnia grę. Ja mam wersję programu shareware przez co każdy filmik mogłem nagrywać tylko przez 30 sekund. A więc tak: odpalacie program, ustawiacie klawisz, którym macie włączać nagrywanie (domyślnie - u mnie - F9), odpalacie grę, rozpoczynacie misję i zaraz włączacie nagrywanie (F9). Tylko musicie cały czas kontrolować to nagrywanie, bo jak filmik się skończy to czas znowu przyspieszy (przez co samochód zaraz oberwie), więc jak się skończy to od razu włączcie nagrywanie kolejnego filmu i jedziecie dalej. W sumie najlepiej nie czekać na te 30 sekund tylko co jakiś czas samemu włączać i wyłączać nagrywanie, najlepiej zaraz po "uderzeniu" bomby.

W rogu ekranu powinna wam się pokazywać liczba FPS-ów (czyli jak szybko gra chodzi - chyba :wink: ); jeśli chodzi szybko to będzie w kolorze żółtym, a jak wolno to na czerwono. U mnie po włączeniu nagrywania FPS-y spadły z 65- 70 na 11 - 24, dzięki czemu już za 3 podejściem przeszedłem tą misję (przy n ilościach prób bez programu ). :x

Aha jeszcze jedno: z samochodów brakuje mi jeszcze jednego (patrząc w Swobodnej Jeździe): Caesar 8C 2300 Racing. Szuakm go i szukam i nie mogę znaleźć. Nie wie ktoś gdzie stoi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...