Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gumiś

Mafia

Polecane posty

Czy ma ktos moze jakiekolwiek informacje na temat kontynuacji tego swietnego tytulu? :wink:

Bo z tego co pamietam kiedys prace nad kontynuacja zostaly oficjalnie potwierdzone, ale niestety od jakiegos czasu nic nowego nie slyszalem :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ma ktos moze jakiekolwiek informacje na temat kontynuacji tego swietnego tytulu? :wink:

Bo z tego co pamietam kiedys prace nad kontynuacja zostaly oficjalnie potwierdzone, ale niestety od jakiegos czasu nic nowego nie slyszalem :(

To prawda że ogłoszono prace na kontynuacją (było coś napisane nawet w CDA), ale nic więcej nie wiadomo. Osobiście uważam, że możliwe, że Mafia 2 w ogóle nie wyjdzie.

Mam pytanie odnośnie misji w Jeździe Ekstremalnej. Jest ona wzięta od faceta, który jest niedaleko portu (zaułek gdzie podczas gry trzeba było ukraść ciężarówkę aby dostać się do portu). Daje mi misję, w której mam jechać samochodem po wskazanej trasie nie przekraczając ograniczenia prędkości. Trasę wskazują mi fioletowe dymy na ulicy. Więc włączam ograniczynk prędosći i jade spokojnie tak jak wskazują te dymy. Ale udaje mi się tylko dojechać do stacji paliw (tej najbliżje domu bohatera w Jeździe Ekstremalnej) położonej przy wjeździe do Hoboken. Jest jakiś sposób aby przejść tą misję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie misji w Jeździe Ekstremalnej. Jest ona wzięta od faceta, który jest niedaleko portu (zaułek gdzie podczas gry trzeba było ukraść ciężarówkę aby dostać się do portu). Daje mi misję, w której mam jechać samochodem po wskazanej trasie nie przekraczając ograniczenia prędkości. Trasę wskazują mi fioletowe dymy na ulicy. Więc włączam ograniczynk prędosći i jade spokojnie tak jak wskazują te dymy. Ale udaje mi się tylko dojechać do stacji paliw (tej najbliżje domu bohatera w Jeździe Ekstremalnej) położonej przy wjeździe do Hoboken. Jest jakiś sposób aby przejść tą misję?
To jest misja-zmyłka :) Odkryłem to po którymś z kolei nieudanym razie. Takie mrugnięcie okiem od twórców - no bo jak tu w bryce o napędzie odrzutowym włączyć ogranicznik?

Po prostu NIE WŁĄCZAJ ogranicznika i wal przed siebie - wystarczy się zmieścić w czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z misją od faceta, który jest niedalego Mostu Guilanio.

Polega ona na rozbrajaniu bomb w taksówkach, poprzez wrzucenie ich do wody. Pierwasze auto mam obok siebie więc bez problemu je topię. Drugie jest na budowie obok Hoboken - te także wrzucam do wody bez problemu. Następne jest pod Mostem Guilanio, ale po drugiej stronie niż się znajduje facet który dał mi misje i to auto też topie. I teraz ukazuje mi się obraz taksówki, któa znajduje się obok jakiegoś dużego białoego budynku, i nie moge go znaleźć.

Wie ktoś gdzie szukać czwartej taksówki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z misją od faceta, który jest niedalego Mostu Guilanio.

Polega ona na rozbrajaniu bomb w taksówkach, poprzez wrzucenie ich do wody. Pierwasze auto mam obok siebie więc bez problemu je topię. Drugie jest na budowie obok Hoboken - te także wrzucam do wody bez problemu. Następne jest pod Mostem Guilanio, ale po drugiej stronie niż się znajduje facet który dał mi misje i to auto też topie. I teraz ukazuje mi się obraz taksówki, któa znajduje się obok jakiegoś dużego białoego budynku, i nie moge go znaleźć.

Wie ktoś gdzie szukać czwartej taksówki?

szpital ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szpital to napewno nie jest, ten budynek jest mniejszy niż szpita w New Ark. W tym poradniku, do któego dał linka sUk to pisze: "the 4th [taxi] is in the parking lot outside the harbor". Tylko gdzie jest parking w Harbor, ten duży parking w którym była strzelaninia (podaczas zwykłej gry) to napewno nie jest to.

EDIT: Już znalazłem ten budynek. Jest na Wyspie Centralnej (na mapie od dołu na tej wyspie są widocze dwa budynki które wyglądają jak brązowe prostokąty. Białą budowla, o którą mi chodzi to ten drugi "prostokąt" licząc od dołu).

Jak tą taksówkę wrzicumy do wody to mamy jeszcze do wrzucenia dwie spod Portu. Proponuje je wrzucać w pewn mijescu, na które natkniemy się jadąc wzdłuż tego portu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grimm >> świetny poradnik, godny tej wspaniałej gry :D:D:D

Ja właśnie przechodzę moisje od kolesia w Works Quarter, który stoi w ulicy przypominającą literę "T". Mam w niej gonić UFO :D Ja w ogóle to pozostały mi tylko 3 misje do ukończenia w Jeździe Ekstremalnej (niedawno przeszedłem tą z taksówkami).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wyda się wam śmieszne ale nie mogę przejść pierwszej misji :x Jak uciekam tą taksówką to oni mnie zawsze ściągają na bok i zestrzeliwują jednego z moich!!! Próbowałem wszystkiego: od spychania ich na jakieś słupy i lampy do jechania przed siebie jak w mordę strzelił!! No i nic :? . Kolega powiedział że najlepiej kierować się do baru Salierego. Ale zanim tam dojeżdżam oni mnie zabijają :evil: . Ściągnąłem save'a z momentem dostarczenia wyścigówki do warsztatu ale to zbyt dużo ominiętych misji :( .

EDIT: A tak w ogóle to kiedy dostanę swój domek? Kolega przeszedł już całą mafię i ma swoje m2 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to wyda się wam śmieszne ale nie mogę przejść pierwszej misji :x Jak uciekam tą taksówką to oni mnie zawsze ściągają na bok i zestrzeliwują jednego z moich!!! Próbowałem wszystkiego: od spychania ich na jakieś słupy i lampy do jechania przed siebie jak w mordę strzelił!! No i nic :? . Kolega powiedział że najlepiej kierować się do baru Salierego. Ale zanim tam dojeżdżam oni mnie zabijają :evil: . Ściągnąłem save'a z momentem dostarczenia wyścigówki do warsztatu ale to zbyt dużo ominiętych misji :( .

EDIT: A tak w ogóle to kiedy dostanę swój domek? Kolega przeszedł już całą mafię i ma swoje m2 8)

Domek będziesz miał w Free Ride Extreme, czyli po przejściu gry. ;)

"Noga na gaz i rura! Gangsterzy dysponują szybszą bryczką niż nasza wysłużona taksówka i cały czas siedzą nam na ogonie, próbując staranować nas z lewej strony. Stosujemy więc klasyczne triki znane z samochodówek zręcznościowych – wciskamy się w wąskie przejazdy (np. między latarnią a murem), w ostatnim momencie skręcamy przez nadjeżdżającym z naprzeciwka pojazdem, często i gwałtownie zmieniamy kierunek jazdy albo wykręcamy na ręcznym obroty o 180°.

Kolejne stłuczki zwalniają ścigany samochód. Śledzimy cały czas pozycję gangsterów na radarze. Jeśli w końcu uda nam się ich zgubić, odwozimy naszych pasażerów do baru Salieriego, kierując się wg mapy na niebieski krzyżyk. Uwaga na czas! Chłopcy są lekko podziurkowani, więc musimy się spieszyć."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z Mafią.

Zaraz po instalacji, gdy uruchomię ją na domyślnych ustawieniach, w menu nie słyszę dźwięku (słychać samą muzykę), a w grze nie słychać dialogów oraz części odgłosów.

W pliku Czytaj To, przeczytałem, że w razie problemów z dźwiękiem należy wyłączyć w konfiguracji gry EAX oraz miks programowy. Zrobiłem tak, jak napisano i faktycznie problem dźwięków mam wtedy z głowy. Pojawia się natomiast inny... Gdy miks programowy zostanie wyłączony, gra tnie się niemiłosiernie nawet na najniższych detalach.

Mój sprzęt spełnia wymagania sprzętowe gry (przy włączonym miksie programowym gra chodzi na najwyższych detalach bez żadnej przycinki, ale bez części dźwięków, co mnie bardzo denerwuje...), ale na wszelki wypadek podam konfigurację, mianowicie: Intel Celeron D 2,8 GHz, 512 MB DDR oraz Galaxy GeForce 6800XT 128MB/128bit.

Posiadam grę z Kolekcji Klasyki, więc patcha także można wykluczyć (gra zaktualizowana jest do wersji 1.2, czyli najnowszej).

Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam dosyc nietypowa prosbe. Potrzebuje zdjecia tworcowy gry. To ktore jest w menu jak sie najedzie kursorem na "Tworcy". W googlarce juz szukalem i raczej nie ma. Moze byc screen z menu. Ja nie moglem zrobic, nie wiem czemu:/ Teraz mi sie nie chce kombinowac i znow instalowac gry:P Tak wiec jezeli ktos by byl tak uprzejmy i mial mafie na dysku to czy moglby zrobic screenshota i mi go wyslac:P?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec jezeli ktos by byl tak uprzejmy i mial mafie na dysku to czy moglby zrobic screenshota i mi go wyslac:P?

Aż sam nie mogę uwierzyć, że jestem taki uprzejmy, oto ekipa Illusion Softworks. :]

Biały 102 >>

Kiedyś miałem podobny dźwiękowy problem z San Andreas. Zakładam, że twoja karta dźwiękowa to onboardowy Realtek AC97. W moim przypadku pomogło zaktualizowanie sterownika. Wpisz w google "Realtek AC97 Drivers" , a wyskoczą odpowiednie strony (o ile masz realteka, jeżeli nie, to poszukaj do swojej). Jeżeli to nie pomoże, to zrób tak: panel sterowania -> Dźwięki i urządzenia audio -> zaawansowane -> wydajność -> i tutaj przesuń suwak w "Jakość konwersji szybkości próbkowania" z "Najlepsza" na "dobra". Jeżeli tamto nie pomoże, to pobaw się tym suwakiem u góry. Może pomoże :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;]

Mam taki nietypowy problem ;] z braku inwencji znowu zachciało mi sie grac w ta wspaniała gre ;] :lol: ale pojawia sie problem gdy chce ja zainstalować ;/ Wkładam CD1 gra sie pięknie instaluje (w myslach ze pogram sobie w ta wspaniała gierke <jupi>) ale gdy przychodzi moment wkładania CD2 pojawia sie chwila grozy wkładam ten CD2(z mysla, że bedzie sie dalej instalować) ale NIE instalator sie wiesza i nie chce sie gra dalej instalować naciskam "trzech króli"(CTR+ALT+DELETE [ dla niekumatych ;]{wcale nie obrażam nie kumatych}]) i pisze ze instalator ma BRAK ODPOWIEDZI, załamany proboje zainstalowac jeszcze raz ale nadal jest tak samo nie wiem co mam robic ;( a tak chce zagrac w te wspaniała gre ;) mogłbys mi ktos pomoc??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakiś problem z kompem :?

Ja gdy na początku grałem to nie mogłem przejść wyścigu :)

ale potem stała się jasność i z pomocą przyszły kody :P

potem było już łatwo przeszedłem cale freeride Extreme

ale gram do teraz przeszedłem parę razy naprawdę dobra gra :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;]

Mam taki nietypowy problem ;] z braku inwencji znowu zachciało mi sie grac w ta wspaniała gre ;] :lol: ale pojawia sie problem gdy chce ja zainstalować ;/ Wkładam CD1 gra sie pięknie instaluje (w myslach ze pogram sobie w ta wspaniała gierke <jupi>) ale gdy przychodzi moment wkładania CD2 pojawia sie chwila grozy wkładam ten CD2(z mysla' date=' że bedzie sie dalej instalować) ale NIE instalator sie wiesza i nie chce sie gra dalej instalować naciskam "trzech króli"(CTR+ALT+DELETE [ dla niekumatych ;']{wcale nie obrażam nie kumatych}]) i pisze ze instalator ma BRAK ODPOWIEDZI, załamany proboje zainstalowac jeszcze raz ale nadal jest tak samo nie wiem co mam robic ;( a tak chce zagrac w te wspaniała gre ;) mogłbys mi ktos pomoc??

Plyta nie moze byc uszkodzona, pozyczałem od kumpli ich plyty (orginalne oczywiscie) i takie same bugi mialem ja juz nie wiem o co chodzi ;( Crying or Very sad

Proszę pomożcie mi chciałbym zagrac w ta gierke;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem po wielu probach udało mi sie zainstalowac ta gre ale mam kolejny problem;/

z tego co wiem w MAFII po polsku w filmikach i w czasie rozmów powinny byc napisy w naszym ojczystym jezyku ale ja ich nie mam szukałem wszedzie nawet w opcjach gry ale tam nie ma nic o właczeniu napisów prosze o :help: :help: :help:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...